Justyna Kowalczyk znów na podium. Ale to zdjęcie wzrusza do łez

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / / X / Justyna Kowalczyk-Tekieli
Instagram / / X / Justyna Kowalczyk-Tekieli
zdjęcie autora artykułu

Koniec sportowej rywalizacji? Nic z tych rzeczy. Justyna Kowalczyk-Tekieli szuka nowych wyzwań i... święci kolejne sukcesy. Dzieli się nimi ze swoim synkiem, Hugo.

W tym artykule dowiesz się o:

To już sześć lat, odkąd Justyna Kowalczyk-Tekieli zakończyła swoją sportową karierę. 41-latka nie porzuciła jednak aktywności fizycznej.

Jest ciągle w ruchu. Często chodzi po górach. Nie zdecydowała się również porzucić nart. Czasami nawet startuje w amatorskich zawodach. I tak właśnie było w piątek.

Kowalczyk-Tekieli z czasem 44:00,4 wygrała Engandin Skimarathon w Szwajcarii. Polka o dziewięć sekund wyprzedziła Ilarię Gruber. Trzecia była Christa Ehrenzeller-Jager.

Po wszystkim triumfatorka opublikowała w sieci piękne zdjęcie. Na podium pojawiła się ze swoim synkiem, Hugo.

"Mameł po biegu nie ma lekko. Ramiona ledwo żywe, a Hugo większy i cięższy z każdym podium" - napisała w komentarzu na platformie X.

Przypomnijmy, że Hugo urodził się 2 września 2021 roku. Za sześć miesięcy będzie zatem świętował swoje trzecie urodziny.

Zobacz także: Co za zdjęcie! Justyna Kowalczyk-Tekieli pokazała synka z dawną nagrodą Małysz wbił szpilę polskim skoczkom. Wyjawił, na kim powinni się wzorować

ZOBACZ WIDEO: "Boski styl". Poruszenie w sieci po nagraniu Małgorzaty Rozenek

Źródło artykułu: WP SportoweFakty