Efektowny powrót Michała Cieślaka. Niemiec nie przetrwał nawet rundy

Po porażce w walce o mistrzostwo świata efektownie powrócił Michał Cieślak. Polak już w 1. rundzie rozprawił się doświadczonym Niemcem - Enrico Koellingiem - na gali KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach. Udany występ zaliczyła też Laura Grzyb.

Artur Babicz
Artur Babicz
Michał Cieślak Materiały prasowe / Na zdjęciu: Michał Cieślak
W ostatniej walce Michał Cieślak (22-2, 16 KO) uległ na punkty Lawrence'owi Okolie w walce o mistrzostwo świata w wadzie junior ciężkiej. W miniony piątek Polak miał okazję powrócić na polski ring i zrobił to w niezwykle efektownym stylu.

Wydawało się, że przed Cieślakiem trudne zadanie. Jego rywalem był doświadczony Niemiec Enrico Koelling (28-5, 9 KO). Walka jednak pokazała, że w tym momencie obu zawodników dzieli różnica klas. Pochodzący z Radomia zawodnik od pierwszych sekund ruszył na rywala. Ten chociaż chronił się za podwójną gardą to nie ustrzegł się błędów, po czym wylądował na deski. To był koniec walki. Sędzia Grzegorz Molenda nie pozwolił Koellingowi na dalszą walkę.

Wśród pozostałych walk na pewno warto zwrócić uwagę na kolejną już wygraną Laury Grzyb (7-0, 3 KO). Polka zmierzyła się Martiną Vallieres Bisson (5-1, 1 KO), która miała być dla niej najtrudniejszym testem w karierze. Polka wygrała jednogłośnie na punkty i jej zwycięstwo nie podlegało żadnej wątpliwości. Niemniej, Kanadyjka była całkiem solidnym testem.

ZOBACZ WIDEO: Szpilka odsłonił kulisy walki. Szef KSW tłumaczy, co dalej

Media społecznościowe podbiła za to walka Oskara Wierzejskiego (5-0-1, 1 KO) z Arturem Górskim (4-1, 1 KO). Pierwszy z wymienionych zawodników efektownej znokautował rywala już w 1. rundzie, a wideo z tego zdarzenia stało się viralem (więcej TUTAJ).

Wyniki KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach:

Michał Cieślak pok. Enrico Koellinga (TKO w 1. rundzie)
Laura Grzyb pok. Martine Vallieres Bisson (na punkty po 8 rundach)
Oskar Wierzejski pok. Artura Górskiego (TKO w 1. rundzie)
Piotr Łącz pok. Morgana Dessaux (TKO w 2. rundzie)
Patryk Głuch pok. Sebastiana Wojtana (na punkty po 4 rundach)

Zobacz także: Tyson Fury chwycił za broń
Zobacz także: Problemy gwiazdy Floyda Mayweathera jr

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×