Mateusz Masternak gotowy do powrotu! Na ważeniu imponował formą

W walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu zobaczymy powracającego po kontuzji Mateusza Masternaka. Na gali wystąpi również inna gwiazda polskiego boksu - Michał Cieślak.

Artur Babicz
Artur Babicz
Mateusz Masternak YouTube / Na zdjęciu: Mateusz Masternak
W grudniu 2023 roku Mateusz Masternak (47-6, 31 KO)  był jednym z największych pechowców w świecie sportu. Polak w pełni kontrolował sytuację w ringu w walce o mistrzostwo świata z Brytyjczykiem Chrisem Billamem-Smithem. Jednak z powodu kontuzji nie był w stanie wyjść do 8. rundy i w ten tragiczny sposób przegrał pojedynek, który mógł wpisać go do historii polskiego sportu.

Jak się okazuje, Polak szybko uporał się z problemami zdrowotnymi i ponownie ma zamiar powalczyć o tytuł mistrza świta. W pierwszej walce po powrocie zmierzy się z solidnym Francusem Jean-Jacquesem Olivierem (15-2-2, 10 KO). Wygrana na Knockout Boxing Night 34 ma dać Polakowi szansę na upragniony tytuł.

Masternak w tym pojedynku jest zdecydowanym faworytem. Co więcej, czołowy pięściarz wagi junior ciężkiej będzie walczył przed własną publicznością we Wrocławiu. To będzie dla niego dodatkowa motywacja, aby pokazać się z dobrej strony.

Na tej gali warto również odnotować występ Michała Cieślaka (25-2, 19 KO). Zmierzy się on z reprezentantem Wenezueli Juan Diazem, który ma imponujący rekord 10 wygranych i 10 nokautów. Chociaż wygląda to wręcz niesamowicie to umiejętności pięściarza z Ameryki Południowej są niewiadomą, bowiem do tej pory nie mierzył się z nikim poważnym.

Wyniki ważenia przed galą KnockOut Boxing Night 34:


Mateusz Masternak (90,4 kg) - Jean-Jacques Olivier (90,6 kg)
Michał Cieślak (91 kg) - Juan Diaz (90,2 kg)
Rafał Wołczecki (74,6 kg) - Damian Bonelli (74,2 kg)
Kamil Gardzielik (73,4 kg) - Pavel Semjonov (73,4 kg)
Kamil Bednarek (77,8 kg) - Adam Koprowski (78,2 kg)
Hubert Kwapisz (73,2 kg) - Lukas Pastorek (72 kg)
Kamil Ślendak (91,2 kg) - Cristian Lopez (91,6 kg)

ZOBACZ WIDEO: Marcin Gortat zdradza, w jakim stanie zobaczył tatę. "Tak wygląda życie"

Zobacz także: Tomasz Adamek pokazał się bez koszulki
Zobacz także: Krzysztof Głowacki wraca do KSW

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy będziesz oglądać walkę Mateusza Masternaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×