Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Rekowski zmęczony proszeniem o kasę za walkę. Bokser atakuje promotora Wasilewskiego

Marcin Rekowski zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym wyjaśnia, dlaczego postanowił zawiesić karierę. Bokser ma dość proszenia swojego promotora - Andrzeja Wasilewskiego - o pieniądze za ostatni pojedynek w ringu.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Newspix / Norbert Barczyk / PressFocus

Planowana na 9 września walka Marcina Rekowskiego ze Sierhiejem Werwejko została odwołana. Na swoim profilu na Facebooku 39-letni "Rex" potwierdził informacje mediów. Przy okazji pięściarz wyjaśnił kibicom powody swojej decyzji o zawieszeniu kariery bokserskiej.

Ze słów Rekowskiego wynika, że oprócz problemów zdrowotnych jedną z głównych przyczyn odłożenia boksu na drugi tor są... pieniądze!

Doświadczony pięściarz zaatakował na portalu społecznościowym promotora boksu Andrzeja Wasilewskiego. - Jestem zmęczony dogadywaniem się z promotorem. Większość z nas boryka się w życiu z różnymi problemami, ale myślałem, że jeżeli dżentelmeni zawierają umowę, to się z niej wywiązują. Niestety Pan Wasilewski najwidoczniej uważa inaczej - napisał "Rex" na Facebooku.

Sportowiec podkreślił, że w przeszłości jego relacje z promotorem układały się dużo lepiej. Ostatnio sytuacja jednak się zmieniła. - Niestety zmęczyłem się proszeniem o resztę należności za ostatnią walkę. Może Panu Andrzejowi teraz się gorzej powodzi - nie wiem, bo nie raczy odebrać mojego telefonu - ocenił zawodnik wagi ciężkiej z Kościerzyny.

Wywołany do tablicy Wasilewski, nie zgadza się jednak z zarzutami. - Oczywiście, że tak! - napisał promotor na Twitterze w odpowiedzi na pytanie, czy Rekowski kłamie i czy zapłacił wszystkim swoim zawodnikom za walki. 

Rekowski po raz ostatni wszedł do ringu w styczniu tego roku. Na gali w Makau Polak przegrał przez ciężki nokaut w czwartej rundzie z Kameruńczykiem Carlosem Takamem.

ZOBACZ WIDEO Okniński zdradził kulisy awantury na konferencji (WIDEO)

Marcin Rekowski podjął dobrą decyzję, zawieszając karierę pięściarską?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Facebook
Komentarze (5):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×