Boks. "Walka, o której mówiło się będzie latami!". Arreola o pojedynku z Adamem Kownackim

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Al Bello / Na zdjęciu: Adam Kownacki
Getty Images / Al Bello / Na zdjęciu: Adam Kownacki
zdjęcie autora artykułu

Chris Arreola jest optymistą przed walką z Adamem Kownackim, do której dojdzie 3 sierpnia. - Nie mogę się jej doczekać, pokażę w niej nowe myczki - zapowiada Amerykanin.

W tym artykule dowiesz się o:

3 sierpnia w Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku Adam Kownacki (19-0, 15 KO) zmierzy się z Chrisem Arreolą (38-5-1, 33 KO). Obaj bokserzy prywatnie bardzo się lubią, ale w ringu z pewnością nie będzie mowy o taryfie ulgowej.

38-letni Arreola zapowiada emocjonującą walkę. - Adam i ja damy znakomity pojedynek. Już jestem podekscytowany. Jako kibic właśnie takie zestawienia chciałbym oglądać. To będzie walka, o której mówiło się będzie latami! - cytuje amerykańskiego pięściarza pochodzenia meksykańskiego ringpolska.pl.

Trzykrotny pretendent do mistrzostwa świata jest przekonany o tym, że stać go na pokonanie Kownackiego. - Wyjdę na ring, by walczyć, będzie mu ciężko! Nie mogę się jej (walki - przyp. red.) doczekać, pokażę w niej nowe myczki - zapewnił "Koszmar".

ZOBACZ WIDEO Głowacki - Briedis. Sauerland twierdzi, że sędzia popełnił tylko jeden błąd

ZOBACZ: Adam Kownacki przed walką z Arreolą: Na ringu już tego szacunku nie będzie >>

Podczas spotkania z dziennikarzami Arreola podkreślił, że jest dumny z Andy'ego Ruiza jr, który 1 czerwca sensacyjnie pokonał Anthony'ego Joshuę i został mistrzem świata wagi ciężkiej.

- Ruiz? Muszę mu dać kredyt zaufania, ponieważ w pełni wykorzystał swoją szansę. A teraz jest mistrzem świata. Pewnego dnia on chciał być taki, jak ja. Teraz ja chcę być taki, jak on. Byłem z niego dumny. Miałem swoje trzy szanse na tytuł, ale nie zrobiłem tego. On tego dokonał! - ocenił Arreola (cytat za boxingscene.com).

ZOBACZ: Chisora - Szpilka. Czterech sparingpartnerów dla Polaka >>

Źródło artykułu: