Boks. Chris Arreola pewny zwycięstwa z Adamem Kownackim. "Wygram przez nokaut"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Edward Diller / Na zdjęciu od lewej: Adam Kownacki, Chris Arreola
Getty Images / Edward Diller / Na zdjęciu od lewej: Adam Kownacki, Chris Arreola
zdjęcie autora artykułu

Chris Arreola jest przekonany, że pokona Adama Kownackiego podczas sobotniego pojedynku. Podobnie jak jego trener spodziewa się wygranej przez nokaut.

W tym artykule dowiesz się o:

Walka Chris Arreola - Adam Kownacki to wielkie wydarzenie dla fanów boksu. Polski pięściarz imponował w ostatnich miesiącach dyspozycją i zwycięstwo z Amerykaninem mogłoby otworzyć mu drogę do walki o mistrzostwo świata. Arreola został odpytany przez organizatorów gali w Nowym Jorku na różne tematy. Jednym z nich był spodziewany rezultat pojedynku. - Chris Arreola wygra. W 8. lub 9. rundzie przez nokaut. To będzie świetna walka, ale wygram ją przez nokaut - powiedział pewny siebie Amerykanin.

W podobnym tonie w rozmowie z polsatsport.pl wypowiedział się Joe Goossen. - Ktoś wierzy, że walka w sobotę potrwa więcej niż siedem rund? Ja nie - powiedział trener Arreoli (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: Chisora po walce ze Szpilką: Artur to mój człowiek! Przyjaźń musiałem odłożyć na bok

Również Adam Kownacki nie sądzi, że dojdzie do wszystkich rund. - Jestem gotowy na dwanaście odsłon. Jeżeli uda się dobrze trafić Arreolę, na pewno wykorzystam sytuację i skończę go wcześniej - powiedział w wywiadzie dla WP SportoweFakty (przeczytaj rozmowę TUTAJ).

Walka Arreola - Kownacki odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę Barclays Center w Nowym Jorku.

Źródło artykułu: