Boks. Tymex Boxing Night 12. Wyniki gali. Zwycięstwa Damiana Wrzesińskiego i Marcina Siwego

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Damian Wrzesiński
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Damian Wrzesiński
zdjęcie autora artykułu

Damian Wrzesiński, Aleksandra Sidorenko i Marcin Siwy triumfowali w głównych walkach gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach.

W walce wieczoru gali "Wrzos" zmierzył się z Wenezuelczykiem Ottem Gamezem. Damian Wrzesiński od początku przeważał i w czwartej rundzie pokonał rywala przez nokaut techniczny.

Wysoki poziom swoich umiejętności potwierdziła Aleksandra Sidorenko, która przez decyzję pokonała Karinę Kopińską. Ukrainka nie dała Polce najmniejszych szans.

Już w pierwszej rundzie hitową walkę polskiej wagi ciężkiej rozstrzygnął Marcin Siwy. Częstochowianin zmierzył się z Kamilem Bodziochem w potyczce o pas mistrza "polskiego Twittera".

W pozostałych starciach zwyciężali Laura Grzyb, Ołeksandr Strecki, Maksymilian Gibadło i Kamil Kuździeń.

Wyniki gali:

Pojedynek o pas międzynarodowego mistrza Polski w wadze lekkiej Waga lekka: Damian Wrzesiński pok. Otta Gameza przez (T)KO, runda 4.

Waga lekka: Aleksandra Sidorenko pok. Karinę Kopińską przez decyzję.

Pojedynek o pas Polish TT.Boks Federation Waga ciężka: Marcin Siwy pok. Kamila Bodziocha przez (T)KO, runda 1.

Waga super średnia: Stanisław Gibadło pok. Tomasza Gromadzkiego przez decyzję. Waga super piórkowa: Laura Grzyb pok. Bojanę Libiszewską przez (T)KO, runda 3. Waga średnia: Ołeksandr Strecki pok. Tarasa Gołowiaszczenkę przez DQ, runda 5. Waga super półśrednia: Maksymilian Gibadło pok. Denisa Mądrego przez decyzję. Waga super półśrednia: Kamil Kuździeń pok. Dmytra Żukowa przez decyzję.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sprint Kowalkiewicz na bieżni mechanicznej. Fani porównują ją do... Usaina Bolta!

Źródło artykułu: