Boks. Marcin Różalski i Michał Materla wspierają Artura Szpilkę. "Żarty poszły za daleko"

Na gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach Artur Szpilka opluł internautę. Polskiego boksera w obronę wzięli jego przyjaciele Marcin Różalski i Michał Materla.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Marcin Różalski Newspix / Marcin Szymczyk / Na zdjęciu: Marcin Różalski
Założyciel profilu na Twitterze "Ajtuj Szminka", na którym zamieszcza wpisy na temat Artura Szpilki, podczas gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach zamierzał porozmawiać z pięściarzem. Zamiast tego... został przez "Szpilę" opluty. Bokser wziął go za hejtera, który prowadzi facebookowy profil o podobnej nazwie.

Szpilka nie żałuje swojego zachowania. - Czemu mam żałować? Gdyby obrażali ciebie i twoją rodzinę, czego byś żałował? Żałuję, że internet ma takie, a nie inne możliwości. Wszyscy teraz mądrzy. Też jestem człowiekiem i też mam uczucia. Niech każdy będzie odpowiedzialny za swoje czyny - powiedział Artur Szpilka w rozmowie z "ringpolska.pl".

W obronę Szpilkę wzięli jego przyjaciele Marcin Różalski i Michał Materla. Obaj w mediach społecznościowych dodali wspólne zdjęcie z bokserem. Napisali też kilka słów wsparcia skierowanych do Szpilki.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sprint Kowalkiewicz na bieżni mechanicznej. Fani porównują ją do... Usaina Bolta!

"Na krzywdę - zawsze odpowiadamy wsparciem! Na szacunek zawsze odpowiadamy szacunkiem! Na bezczelne zachowania - zawsze odpowiemy pogardą ! Nie ma i nie może być pozwolenia żeby anonimowi hejterzy robili sobie dobrze przed komputerami bez świadomości, że przyjdzie dzień w którym spotka ich KARMA ! Żarty w stosunku do Artura i jego rodziny poszły za daleko, a ich twórca robi dzisiaj z siebie ofiarę ! Spotkało go dużo mniej niż sobie zasłużył" - napisał na Facebooku Materla.

"Jeżeli komuś nie podoba się fakt,że Artur jest moim Kolegą, stoję za Nim i ktoś chce pisać głupie teksty, to od razu niech odlubi moje stronki i daruje sobie mundrkowanie, bo z miejsca zostanie usunięty i zablokowany. Jeżeli nie podoba Ci się moje koleżeństwo z Arturem, ale inne rzeczy Ci nie przeszkadzają to uszanuj to, zignoruj ten post" - dodał Różalski.

Czytaj także: MMA. KSW. Mamed Chalidow zdradził termin kolejnej walki. "Wszystko zależy teraz od KSW" MMA. KSW 53. Mateusz Gamrot - Norman Parke 3. "Stormin" porozbijany. Polak wygrywa przed czasem!

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×