Boks. Promotor Mariusz Grabowski wyjaśnia, co oznacza wyrok dla Ewy Brodnickiej

Promotor Ewy Brodnickiej zdradził, co tak naprawdę oznacza wyrok dla pięściarki. Mariusz Grabowski w rozmowie z nami wskazał, jaka przyszłość czeka "Kleo".

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Mariusz Grabowski WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Mariusz Grabowski
Ewa Brodnicka została prawomocnie skazana na cztery miesiące ograniczenia wolności. Wyrok skazujący dla Ewy Brodnickiej to efekt jej konfliktu z Ewą Piątkowską. W 2017 roku po gali bokserskiej w gdańskiej Ergo Arenie Brodnicka podeszła w towarzystwie ochrony do Piątkowskiej i uderzyła ją w twarz, po czym się oddaliła.

W związku z wyrokiem skazującym, pojawiło się wiele znaków zapytania dotyczących byłej mistrzyni świata. Ewa Brodnicka za pośrednictwem mediów społecznościowych informuje, że jest w ciągłym treningu i zaistniała sytuacja nie zrobiła na niej większego wrażenia.

"Jak samopoczucie? U mnie rewelacyjnie. Mam ostatnio dużo czasu na złote myśli: wygrana w ringu smakuje dużo lepiej niż konfitura z masłem orzechowym" - napisała na Instagramie Brodnicka.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tego talentu Chalidowa nie znaliśmy. Co za umiejętności!

Obecną sytuację Brodnickiej skomentował jej promotor oraz szef grupy Tymex Boxing Promotion - Mariusz Grabowski, który zapewnia, że wszystko u "Kleo" w porządku.

- Niektóre media powinny zostać oskarżone o wprowadzanie ludzi w błąd. Ewa dostała wyrok ograniczenia wolności, a nie pozbawienia wolności. Nie idzie do żadnego więzienia! - powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty Mariusz Grabowski.

Promotor potwierdził również, że niezagrożony jest występ Ewy Brodnickiej w marcu na gali Tymex Boxing Night 16, która odbędzie się w Dzierżoniowie. Dla Polki będzie to pierwszy pojedynek od czasu utraty pasa mistrzyni świata.

Zobacz także: Ostatni polski medalista olimpijski w boksie walczył z koronawirusem. "Byłem na skraju życia i śmierci"

Zobacz także: Tak "Diablo" odsiaduje wyrok. Szefostwo więzienia przystało na jego prośbę

Czy Ewa Brodnicka odzyska utracony pas mistrzyni świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×