Wygrana ze Szpilką dała mu duży awans w rankingu. Różański blisko walki o pas

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Łukasz Różański (z lewej)
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Łukasz Różański (z lewej)
zdjęcie autora artykułu

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) znalazł się na czwartym miejscu w rankingu organizacji WBC kategorii bridger. Rzeszowianin 30 maja znokautował w pierwszej rundzie Artura Szpilkę.

W tym artykule dowiesz się o:

Różański awansował o sześć miejsc. W rankingu wyprzedzają go teraz jedynie Bryant Jennings, Oscar Rivas i Ewgienij Romanow. Pierwsi dwaj mają boksować niedługo o pas mistrza świata w kategorii do 101,6 kg.

Dzięki szybkiej wygranej ze Szpilką rzeszowianin zdobył pas WBC International. Z kolei "Szpila" spadł w rankingu na 14. miejsce.

Łukasz Różański jest niepokonany na zawodowym ringu. 35-latek wygrał czternaście walk (trzynaście przed czasem), a w pokonanym polu zostawił m.in. Izu Ugonoha czy Alberta Sosnowskiego.

Chętny do starcia z pięściarzem Stali Rzeszów jest Krzysztof Włodarczyk. Były mistrz świata w wadze junior ciężkiej przymierza się do kolejnej walki po długiej przerwie i pobycie w areszcie (czytaj więcej >>>).

Czytaj także:  UFC Vegas 28. Zrobił to kolejny raz! Marcin Tybura przetrwał kryzys i znokautował rywala KSW 61. Charakter nie wystarczył. "Pudzian" rozbił "Jurasa"!

ZOBACZ WIDEO: KSW 61. Łukasz "Juras" Jurkowski: Chciałem, żeby to była walka wieczoru nie tylko z nazwy

Źródło artykułu: