Dziadek byłby dumny! Wnuk Muhammada Alego zadebiutował w zawodowym ringu

Nico Ali Walsh (1-0, 1 KO) zaliczył wymarzony debiut w zawodowym ringu na gali Oklahomie. Wnuk legendarnego Muhammada Alego rozprawił się z rywalem już w pierwszej rundzie. - Tak bardzo myślałem o dziadku. Tęsknię za nim - powiedział po wygranej.

Waldemar Ossowski
Wnuk Muhammada Alego udanie zadebiutował w zawodowym ringu YouTube / Wnuk Muhammada Alego udanie zadebiutował w zawodowym ringu
Pojedynek Nico Aliego Walsha z Jordanem Weeksem nie trwał nawet dwóch minut. Wnuk Alego posłał rywala na deski już po 90 sekundach. Choć przeciwnik wstał, to Walsh nie wypuścił już wygranej z rąk, ruszając na niego z serią mocnych ciosów, po których sędzia przerwał pojedynek.

Wygraną syna świętowała matka Rasheda - drugie najstarsze w dziewięciorga dzieci Muhammada Alego.

- Tak bardzo o nim myślałem. Tęsknię za nim. Wydaje się, że to duża presja, ale dla mnie to tylko mój dziadek. Dla tłumu jest największym wojownikiem, jaki kiedykolwiek żył i być może najwspanialszą osobą. Dla mnie? To najwspanialszy dziadek! - powiedział po ekspresowej wygranej Nico Ali Walsh.