Tymex Boxing Night 18. Debiut "Gleby". Z GROMDY na zawodowstwo

Znany z występu na gali GROMDA - Patryk Tołkaczewski zadebiutuje na zawodowym ringu. "Gleba" zmierzy się podczas Tymex Boxing Night 18 z Michałem Bołozem.

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Patryk Tołkaczewski vs Michał Bołoz Materiały prasowe / Tymex Boxing Night / Na zdjęciu: Patryk Tołkaczewski vs Michał Bołoz
Już 24 września kolejna gala grupy Tymex Boxing Promotion. Organizacja Mariusza Grabowskiego przyzwyczaiła kibiców pięściarstwa w Polsce do regularnych gal z udziałem swoich najlepszych zawodników. Tym razem na karcie walk znalazło się miejsce dla najcięższych gladiatorów.

W królewskiej dywizji wagowej swój debiut zawodowy zanotuje Patryk "Gleba" Tołkaczewski, dobrze znany ze swojego występu na gali GROMDA. Pięściarz doszedł podczas piątej gali do finału, gdzie musiał uznać wyższość "Balboi".

Patryk Tołkaczewski to niegdyś jeden z najlepszych polskich reprezentantów boksu olimpijskiego w królewskich dywizjach. "Gleba" miał jednak długą przerwę od startów, lecz jak zapowiada, boks ponownie odmienił jego życie i jest zmotywowany do regularnych i zawodowych startów.

Rywalem Torunianina będzie Michał Bołoz, który w swojej karierze walczył z takimi zawodnikami jak Kamil Bodzioch czy Michał Bańbuła.

Poza Tołkaczewskim kibice w ringu zobaczą m.in. Sashę Sidorenko w walce o mistrzostwo Europy czy Roberta Parzęczewskiego, który zmierzy się z niepokonanym Sahanem Aybayem.

Zobacz także: Na ringu dostała drgawek. 18-letnia pięściarka walczy o życie
Zobacz także: Mateusz Masternak zabrał głos na temat zdrowia rywala. "Niestety. nie mam dobrych wieści"

ZOBACZ WIDEO: Odważne słowa! Mateusz Gamrot nie gryzie się w język: Gram grubo!
Czy Patryk "Gleba" Tołkaczewski wygra w swoim zawodowym debiucie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×