Zabili go Rosjanie. Tak córka pożegnała tatę

Wojna w Ukrainie pochłonęła już tysiące ofiar. Wśród nich jest m.in. Oleg Prudky, były bokserski mistrz. W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie z momentu, jak na cmentarzu żegnała go jedna z ukochanych córek.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Oleg Prudky Instagram / ukrboxing / Oleg Prudky
O śmierci Olega Prudky'ego informowaliśmy w maju tego roku. Były bokser zginął na froncie broniąc swojej ojczyzny, Ukrainy. Niestety walkę tą przypłacił największą ceną. Śmiercią poniesioną z rąk najeźdźcy, czyli Rosji.

Teraz Ukraińskie Ministerstwo Obrony opublikowało w mediach społecznościowych wzruszające zdjęcie, którego autorką jest żona Prudky'ego, Marianna.

"Dziewczynka, która kocha swojego tatę, który kochał swój kraj i zginął w jego obronie. Nie możemy sprowadzić z powrotem naszych poległych żołnierzy, ale musimy zaopiekować się ich dziećmi" - napisano w komentarzu.

Co widać na załączonym zdjęciu? Jak jedna z dwóch córeczek boksera całuje jego zdjęcie, które wisi na krzyżu na grobie... Tak właśnie żegnała swojego zmarłego ojca.

"Nie wierzę w to, że cię z nami nie będzie. Nie usłyszę: "Dzień dobry kochanie. Dobrze się czujesz? Jak tam dziewczynki?". I jeszcze jednej, najważniejszej rzeczy: "kocham Cię" - napisała w liście pożegnalnym żona Prudky'ego.

"Dla nas byłeś jak słońce, przykład dla dzieci, które cię kochały i za każdym razem pytały, kiedy wrócisz. Jak mam im powiedzieć, że już nie wrócisz? Jesteś moim aniołem. Bardzo cię kocham" - dodała.

Oleg Prudky był m.in. dwukrotnym mistrzem Ukrainy w kategorii wagowej do 60 kg. Zginął w wieku zaledwie 30 lat.

Zobacz także:
Wielka walka w Polsce! Promotor dopiął swego
Fury jest zainteresowany ofertą, którą mu przedstawił Stallone

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×