Tomasz Adamek nie ma żadnych wątpliwości. "To będzie duża młócka"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Twitter / / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

Wielkimi krokami zbliża się walka Łukasza Różańskiego z Alenem Babiciem o pas federacji WBC w wadze bridger (101,6 kg). Swoimi przewidywaniami przed tym starciem w rozmowie z "Super Expressem" podzielił się Tomasz Adamek.

Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

W tym artykule dowiesz się o:

Tomasz Adamek ostatnio gościł na gali Mateusza Borka w Zgorzelcu. Teraz planuje wybrać się na galę KnockOut Boxing Night 27, do której dojdzie w Rzeszowie. W walce wieczoru Łukasz Różański rywalizować będzie z Alenem Babiciem. Stawka tego pojedynku to pas WBC w kategorii bridger.

O uczestnikach walki w rozmowie z "Super Expressem" mówił Adamek. - Babić nie jest wszechstronnym zawodnikiem, Łukasz z kolei nie jest zbyt lotny na nogach, ale jednego jestem pewien: to będzie duża młócka w ringu - zaznaczył.

- A że kibice kochają, jak leje się krew, gdy pada się na deski i wstaje, to emocji w tym pojedynku na pewno nie zabraknie - dodał.

Co będzie najistotniejsze podczas tego starcia?

- Kluczowa będzie głowa oraz charakter. Zwycięży nie ten, który będzie potrafił lepiej trafić rywala, ale ten, który będzie potrafił przyjąć bombę, ustać na nogach i oddać - podkreślił Adamek.

Gala KnockOut Boxing Night 27 w Rzeszowie odbędzie się już 22 kwietnia.

Czytaj także: > "Mam przeczucie". Adam Kownacki wytypował walkę Różański - BabićAdam Kownacki wraca do ringu! "Babyface" poznał rywala

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Jędrzejczyk ciągle w świetnej formie. O tym zdjęciu jest głośno

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)