Wrócili do szkoły w Szczecinie. Niebywałe sceny

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / CentrumMistrzostwaSportowego / Na zdjęciu: powitanie Fabiana Urbańskiego i Igora Soczówki w CMS w Szczecinie
Facebook / CentrumMistrzostwaSportowego / Na zdjęciu: powitanie Fabiana Urbańskiego i Igora Soczówki w CMS w Szczecinie
zdjęcie autora artykułu

Fabian Urbański i Igor Soczówka, po udanym występie na mistrzostwach świata, powrócili do ławki szkolnej. Koledzy i koleżanki godnie przywitali obu pięściarzy.

Takim wyczynem w swoich karierach w ringu nie mogą się pochwalić najlepsi polscy pięściarze, jak np. Andrzej Gołota czy Jerzy Kulej.

16-letni Fabian Urbański z klubu Skorpion Szczecin odniósł historyczny sukces w MŚ 2023 w Erywaniu.

Uczeń szczecińskiego Centrum Mistrzostwa Sportowego został pierwszym Polakiem w historii, który wywalczył tytuł mistrza świata kadetów w boksie (więcej TUTAJ).

Brązowy medal podczas czempionatu w stolicy Armenii zdobył kolega klubowy, a także szkolny, mistrza świata - Igor Soczówka. Medaliści w środę (6 grudnia) wrócili do szkoły przy ul. Mazurskiej w Szczecinie.

To było piękne powitanie (patrz film poniżej z profilu na FB Warszawski Boks KS). Wrażenie robił szpaler, przez który przeszli obaj sportowcy. Urbański z dumą zaprezentował mistrzowski pas.

- Nie wyobrażam sobie, byśmy naszych mistrzów tak nie przywitali. Jesteśmy bardzo dumni z Waszych sukcesów - mówiła dyrektor CMS Izabela Kępczyńska-Sitka, cytowana przez portal gs24.pl.

Zobacz: Polski mistrz nigdy nie został znokautowany. Żona zrobiła to jednym ciosem

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Romanowski o walce z Damianem Janikowskim i kulisach gali na Narodowym

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)