Powrót po latach w nowej roli. "Sidney" znów dołącza do AGO!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: zespół AGO Esports
Materiały prasowe / Na zdjęciu: zespół AGO Esports
zdjęcie autora artykułu

Patryk "Sidney" Korab po trzech latach wraca do AGO Esports! Po przygodach w Illuminar Gaming i Ungentium doświadczony gracz zdecydował się odwiesić klawiaturę na kołek i zasilił szeregi Jastrzębi w nowej roli - trenera!

W tym artykule dowiesz się o:

To dość zaskakująca decyzja, bo "Sidney" wciąż mógł próbować swoich sił w grze na rodzimym podwórku. W drugiej połowie roku zdobył chociażby drugie miejsce w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Esportowej.

Przybycie "Sidneya" w roli szkoleniowca zakończy w AGO okres “bezkrólewia” na ławce trenerskiej. Od momentu rozstania z Mikołajem "Miniroxem" Michałkowem Jastrzębie nie korzystały z usług trenerów, a odmłodzony skład byłego los kogutos radził sobie na własną rękę.

W obliczu ogromnej zmiany koncepcji i strategii w warszawskiej organizacji dołączenie Koraba może być bardzo ciekawym kierunkiem. Dużo doświadczenia wyniesionego z polskiej i europejskiej sceny może nadać nowej dynamiki młodym Jastrzębiom - jednak o tym, czy teoria znajdzie odzwierciedlenie w praktyce, przekonamy się dopiero w najbliższych miesiącach!

Czytaj także: - Niemcy są w szoku. Nie żyje Justus von EitzenKoniec epoki w polskim CS:GO. Legenda kończy profesjonalną karierę

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: On się nic nie zmienia. Ronaldinho nadal czaruje

Źródło artykułu: AGO Esport