Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Nowa dywizja Team Vitality - CS:GO

Team Vitality, czyli od niedawna jedna z czołowych organizacji esportowych na świecie, osiągająca spore sukcesy w wielu dyscyplinach, powiększa swój zasięg angażując nową dywizję - Counter Strike: Global Offensive.
Cyprian Suchomski
Cyprian Suchomski
kadr z gry Counter-Strike Facebook / Na zdjęciu: kadr z gry Counter-Strike

Zdumiewająco wielki rozwój organizacji Team Vitality w 2018 roku pozwolił jej na rozwinięcie swoich szeregów o dywizje w niemalże każdym cenionym tytule esportowym. W ostatnim czasie Vitality zaczęło rozglądać się za graczami CS:GO, którzy mieliby zasilić organizację o kolejną silną reprezentację. Niewątpliwie najbardziej sztandarową dywizją Vit jest League of Legends, wraz z akademią we francuskiej lidze regionalnej. W ostatnim czasie zakwalifikowali się oni na Mistrzostwa Świata 8. sezonu League of Legends. Zaraz po LoL'u jest PUBG oraz Rocket League.

Counter-Strike: Global Offensive jako gra esportowa ma się bardzo dobrze, a turnieje cieszą się bardzo dużą popularnością. Jako, że jest to popularny tytuł to oczywiście warto angażować w rozgrywki swoje dywizje, a także je pozyskiwać. Na celownik Vitality wpadła drużyna francuskich zawodników, kierowana m.in przez Nathana "NBK-" Schmitta. Według VPEsports negocjacje pomiędzy Vitality a dwoma organizacjami, które kontraktowały zawodników pożądanych przez Team Vitality, przebiegają bardzo dobrze i niemalże pewien jest niżej wymieniony skład:

Nathan "NBK-" Schmitt
Dan "apEX" Madesclaire
Vincent "Happy" Schopenhauer
Cédric "RpK" Guipouy
Mathieu "ZywOo" Herbaut

Philippe "faculty" Rodier (coach)

Wszyscy gracze pochodzą z Francji, a więc można spodziewać się, że Vitality celuje zarówno w ten region jak i większe turnieje o zasięgu europejskim czy globalnym. Każdy z tych graczy zasłynął już dawniej w CS:GO grając w czołowych drużynach na świecie, jednak są pewne obawy. Pomimo tego, że są to światowej klasy zawodnicy, to mają oni już swoje lata. Między graczami "RpK"(29l.) a "ZywOo"(17l.) jest aż 12 lat różnicy. Pomijając potencjalne nieporozumienia, pojawiają się głosy mówiące o regresie, który może niedługo zacząć uderzać z powodu obniżenia refleksu.

Wbrew wszelkim opiniom patrząc na osiągnięcia Vitality w 2018 roku, porównując z poprzednimi latami, jest to co najmniej uzasadnione, by rozpocząć ekspansję w kierunku takiego tytułu jak CS:GO.

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Wielicki: Tomasz Mackiewicz miał wspaniałą wizję, ale był postrzegany krytycznie

Czy kojarzysz sylwetki wymienionych w artykule graczy CS:GO?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
HLTV, Twitter
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×