Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Hearthstone. Nowy dodatek "Scholomancjum" już dostępny

W najpopularniejszej karciance świata - Hearthstone - jest dostępny już nowy dodatek. Wraz z pojawieniem się "Scholomancjum" gracze mogą cieszyć się 135 nowymi kartami.
Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
plakat promujący dodatek Hearthstone Materiały prasowe / Na zdjęciu: plakat promujący dodatek Hearthstone

"W starożytnych murach prestiżowego Scholomancjum kolejne pokolenie wybitnych adeptów sztuk wszelakich rozwija się pod czujnym okiem rektora Kel'Thuzada. Nieważne, czy wybierzesz specjalizację magiczną czy bojową – w akademii znajdziesz obszary treningowe i czytelnie, które pozwolą ci w pełni wykorzystać własny bohaterski potencjał. Tylko pamiętaj, żeby nie kręcić się po podziemiach szkoły. Któż to wie, co knuje tam Kult Potępionych..." - tymi słowami w świat nowego dodatku wprowadzają graczy deweloperzy Hearthstone

Co jednak naprawdę kryje się pod wdzięczną nazwą "Scholomancjum"?

Tradycyjnie już Blizzard dostarcza graczom 135 nowych kart. Nowinką jest, że 40 z nich będzie kartami dwuklasowymi, to znaczy, że korzystać z nich będą mogły dwie wyznaczone klasy. Do tej pory, karty podzielone były na klasowe, które dostępne były tylko dla jednej wybranej klasy, lub neutralne, dostępne dla każdego. 

Kolejną nowością jest także słowo kluczowe - Erupcja magii. Karty z tym zwrotem aktywują specjalny efekt, gdy zostanie rzucone dowolne zaklęcie. 

Ostatnią ze świeżych rzeczy, wprowadzonych przez "Scholomancjum" są tzw. karty studiów. Karty te pozwalają odkryć określony typ kart, a następnie zmniejszyć koszt zagrania kolejnej karty tego samego typu (np. bestia lub zaklęcie). 

Zobacz trailer najnowszego dodatku:

Czytaj także:
Marcin Gortat: Wprowadzenie klas e-sportowych w moich szkołach byłoby fantastyczną sprawą
FIFA21. Kylian Mbappe na okładce. Francuz przyznaje, że to spełnienie jego marzeń

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×