Duże transfery w Wiśle All iN! Games Kraków. Dwa mocne nabytki wzmacniają mistrza Polski w CS:GO

Wisła All iN! Games Kraków pożegnała w poniedziałek Kubę "Markosia" Markowskiego oraz Tomasza "phr-a" Wójcika, a już w kolejnym dniu pochwaliła się nowymi nabytkami. Mistrza Polski wzmacniają Michał "snatchie" Rudzki i Kamil "Sobol" Sobolewski.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Krzysztof 'Goofy' Górski Twitter / @WislaGames / Na zdjęciu: Krzysztof 'Goofy' Górski
Mocno niespodziewanym ruchem było ściągnięcie z MAD DOG'S PACT Kamila "Sobol'a" Sobolewskiego, który po trzech latach opuszcza organizację, w której był jednym z najbardziej wyróżniających się graczy. 23-latek obrał drogę swojego kolegi z byłego zespołu, Krzysztofa "Goofy'ego" Górskiego, z którym ponownie spotka się w barwach Wisła All iN! Games Kraków Kraków.

- Gdy patrzę na skład, w którym będziemy grali, czuję się zmotywowany. Mam głęboką nadzieję, że z czasem zaczniemy dostarczać zadowalające wyniki. Wcześniej z zespołu znałem tylko Goofy'ego, jednak z pozostałą częścią zespołu również chcę zbudować znakomite relacje - podsumował zmianę barw Sobol.

Drugim transferem jest ściągnięcie snajpera, Michała "snatchie'ego" Rudzkiego, który w ostatnim czasie zaliczył krótki epizod w Anonymo Esports. Polak był już w stanie udowodnić swoją wartość głównie w barwach x-kom AGO, ale również podczas zagranicznej przygody w Sprout. Miał także okazję występować w Virtus.pro.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: szalony trening Pudzianowskiego. "Gorąco było dziś, -10°C"
- Mamy świetny skład pełny młodych, ambitnych graczy. Cieszy mnie również fakt, że z żadnym z nich wcześniej nie współpracowałem. Można powiedzieć, że w Wiśle startuję z "czystą kartą". Przed nami ciężki okres przygotowawczy przed IEM Katowice. Jeżeli mądrze wykorzystamy czas poświęcony na treningi, możemy rywalizować z pozostałymi uczestnikami turnieju jak równy z równym. Taką mam nadzieję. Nie chcę jednak składać pustych obietnic, bo wszystko pokaże czas. Tylko ciężką pracą jesteśmy w stanie udowodnić naszą wartość - ocenił nowy nabytek Białej Gwiazdy snatchie.

Przed Wisłą All iN! Games Kraków półtora miesiąca przygotowań, które mają przynieść sukces podczas IEM Katowice. Turniej w Polsce będzie głównym priorytetem dla przebudowanej formacji.

Aktualny skład Wisły All iN! Games Kraków:
Grzegorz "SZPERO" Dziamałek
Grzegorz "jedqr" Jędras
Krzysiek "Goofy" Górski
Michał "snatchie" Rudzki
Kamil "Sobol" Sobolewski
Mariusz "Loord" Cybulski - trener

Przeczytaj także:
Powrót do kraju potwierdzony. 00 Nation zakontraktowało coldzerę
Rok w esporcie. Podsumowanie 2021

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×