Zmiana na pozycji snajpera w FURII. Brazylijska organizacja zaprezentowała nowy nabytek

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Stephanie Lindgren / Na zdjęciu: gracze FURII
Materiały prasowe / Stephanie Lindgren / Na zdjęciu: gracze FURII
zdjęcie autora artykułu

Potwierdziła się kolejna zmiana na scenie CS:GO. FURIA zdecydowała się na wymianę snajpera, rolę Viniciusa "VINI'ego" Figueiredo przejmie Rafael "saffee" Costa.

W tym artykule dowiesz się o:

27-latek przez ostatni rok występował w barwach paiN Gaming, prezentując dobrą formę w północnej Ameryce. Razem z kolegami wystąpił również na PGL Major Stockholm 2021, jednak ich przygoda z turniejem szybko się zakończyła.

Nowy nabytek FURII

Rafael "saffee" Costa wzbudził swoje zainteresowanie wśród drużyn CS:GO poszukujących snajpera, trafiając ostatecznie do FURII. W brazylijskiej organizacji może liczyć na regularność w rywalizacji z najlepszymi.

FURIA zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w rankingu najlepszych drużyn na świecie, dzięki czemu panują w Brazylii. Po nie do końca udanym roku włodarze brazylijskiej organizacji zdecydowali się na wymianę snajpera, przez co w odstawkę poszedł Vinicius "VINI" Figueiredo.

Aktualny skład FURII Esports: Yuri "yuurih⁠" Santos Andrei "arT⁠" Piovezan Kaike "KSCERATO"⁠ Cerato Andre "drop"⁠ Abreu Rafael "saffee" Costa Nicholas "guerri" Nogueira - trener

Przeczytaj także: Byli koledzy z Cloud9 ponownie w jednym składzie? Evil Geniuses w poszukiwaniu uzupełnienia formacji CS:GO Rozstanie Jaysona "Kyojin'a" Nguyena Vana z Team Vitality szybciej niż się spodziewano?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: takiego wejścia na stadion jeszcze nie widzieliście!

Źródło artykułu: