Euro 2016. Europejskie media po meczu Portugalia - Islandia: historyczny moment, Ronaldo zszokowany

Reprezentacja Islandii w swoim pierwszym meczu podczas Euro 2016 zremisowała 1:1 z Portugalczykami. "Historyczny punkt", "niespodzianka", "Portugalia schłodzona" - to tylko niektóre tytuły w europejskich mediach po tym starciu.

Tomasz Rosiński
"Correio da Manha"

"Correio da Manha": Islandia schłodziła Portugalię

Portugalia była blisko wygranej z Islandią, ale ostatecznie zremisowała na początek Euro 2016.

Portugalczycy otworzyli wynik spotkania w 31. minucie za sprawą Naniego, ale Islandia potrafiła odpowiedzieć w 50. minucie bramką Birkira Bjarnasona.

Ten pojedynek przysporzył Cristiano Ronaldo i spółce bólu głowy. W pierwszej połowie prowadzony przez trenera Fernando Santosa zespół dominował, ale Islandczycy w drugiej części gry przeszli do ofensywy i udało im się zaskoczyć rywali - zakomunikował portugalski dziennik "Correio da Manha".