Christian Eriksen wysłał wiadomość do kolegów z reprezentacji. Wymowne słowa

Christian Eriksen wysłał wiadomość do kolegów z reprezentacji Danii po przegranym meczu z Belgią (1:2) na piłkarskich mistrzostwach Europy.

PS
Christian Eriksen Getty Images / Martin Rose - UEFA / Na zdjęciu: Christian Eriksen
Dania stoczyła znakomitą walkę z reprezentacją Belgii w drugiej kolejce fazy grupowej Euro 2020. Podopieczni Kaspera  Hjulmanda już w drugiej minucie zdołali wyjść na prowadzenie - grali z wielką pasją i zaangażowaniem.

Ostatecznie zakończyli ten pojedynek bez punktów. W drugiej połowie Belgowie przeprowadzili dwie koronkowe akcje, wydzierając rywalom trzy "oczka". Tym samym Duńczycy znaleźli się w bardzo trudnym położeniu po drugiej porażce na mistrzostwach Europy.

Poza wydarzeniami czysto sportowymi, obie reprezentacje w 10. minucie oddały hołd Christianowi Eriksenowi (WIĘCEJ). Duńczyk zasłabł w sobotę, podczas meczu Dania - Finlandia i musiał być reanimowany. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze - Eriksen przebywa w szpitalu i po meczu z Belgami wysłał wiadomość do swoich kolegów.

- Christian wysłał nam wiadomość w grupie na Whatsapp. Napisał nam, że jesteśmy niesamowici - powiedział napastnik Martin Braithwaite, cytowany m.in. przez sport.sky.de.

Duńczycy mają przed sobą jeszcze jedno spotkanie w fazie grupowej. W poniedziałek zmierzą się z Rosją. Biorąc pod uwagę, że do 1/8 finału mogą awansować nawet drużyny z trzecich miejsc, wciąż mają szanse na awans. Muszą wygrać z Rosją i liczyć na pomyślne dla nich rozstrzygnięcia w innych grupach.