Kuriozum na Euro 2020! Wszedł na boisko i chwilę później musiał je opuścić

O wielkim pechu mogą mówić Belgowie w meczu z Włochami. W drugiej połowie na boisku pojawił się Nacer Chadli. Chwilę po wejściu na boisku był blisko strzelenia gola i zaledwie po 4 minutach musiał zakończyć swoją przygodę w ćwierćfinale Euro 2020.

Artur Babicz
Nacer Chadli (z lewej) PAP/EPA / Stuart Franklin / Na zdjęciu: Nacer Chadli (z lewej)
W ostatnim piątkowym ćwierćfinale reprezentacja Włoch wraz z Belgią stworzyły kapitalne widowisko dla fanów piłki nożnej. W tym spotkaniu wystąpiło wszystko. Była walka, były piękne gole, było szybkie tempo gry i niestety pojawiły się prawdziwe dramaty.

Taki właśnie dramat miał miejsce w reprezentacji Belgii. W 70. minucie na boisko wszedł Nacer Chadli, który zastąpił Thomasa Meuniera. Belgijski zawodnik w efektowny sposób pokazał się na boisku, bowiem już dwie minuty później był bliski strzelenia bramki na 2:2 dla swojej kadry.

Niestety Chadli musiał zakończyć swój występ w meczu z Włochami po zaledwie 4 minutach. Wszystko za sprawą kontuzji, która uniemożliwiła mu kontynuowanie spotkania. Belg najprawdopodobniej doznał urazu mięśnia czworogłowego.

W miejsce Nacera Chadliego na boisku zameldował się Dennis Praet.