Snoop Dogg przyłapany. Nie wiedział, że go widzą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: Snoop Dogg
Twitter / Na zdjęciu: Snoop Dogg
zdjęcie autora artykułu

Co to był za finał Super Bowl. Nowymi mistrzami NFL została ekipa Los Angeles Rams, którzy wygrali finałowe starcie z Cincinnati Bengals. Emocjom dał się ponieść Snoop Dogg. Znany raper został przyłapany na paleniu jointa.

W tym artykule dowiesz się o:

Ekipa z Los Angeles mogła cieszyć się po raz drugi z mistrzostwa NFL. Pierwszy triumf świętowała w 1999 roku. Sporo czasu minęło zatem od pierwszego i jedynego w historii tytułu. Los Angeles Rams wygrało z Cincinnati Bengals 23:20.

Super Bowl jak co roku było wielkim wydarzeniem i to nie tylko pod względem sportowym. Na trybunach znalazło się wiele znanych osób. Jedną z nich był popularny raper Snoop Dogg.

Muzyk czuł się na tyle swobodnie, że w pewnym momencie... odpalił jointa. Amerykański raper najprawdopodobniej nie wiedział, że jest nagrywany. Wszystko  uwieczniły kamery.

Snoop Dogg był jedną z gwiazd, które wzięły udział w koncercie w przerwie meczu. Amerykańskie media donoszą, że palił przed wejściem na scenę. Muzycznymi gwiazdami Super Bowl byli również Eminem, Dr. Dre, Mary J. Blige czy 50 Cent.

Czytaj także: "Nigdy więcej". Wymowny komentarz Żyły po konkursie Kamil Stoch znów otarłby się o medal. Zobacz wyniki indywidualne "drużynówki"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Pudzianowski świętował urodziny. Jak? Tego się nie spodziewaliście

Źródło artykułu: