Sky Sports: Marussia pojawi się w Abu Zabi

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Zdaniem stacji telewizyjnej Sky Sports, Marussia Racing jest już gotowa na powrót do stawki F1. Bolidy oraz cały sprzęt podobno są już przygotowane i gotowe do podróży do Abu Zabi.

W tym artykule dowiesz się o:

Marussia F1 Team wpadła w tarapaty finansowe i musiała wycofać się z GP USA. Ekipy nie będzie również w Brazylii podczas najbliższej rundy na Interlagos. Jednak stajnia ma się pojawić w GP Abu Zabi, gdzie zakończy się tegoroczny sezon F1. Przynajmniej tak uważa telewizja Sky Sports. [ad=rectangle] - Pozytywne jest to, że zespół planuje wrócić do stawki nie w przyszłym sezonie, a jeszcze teraz. Muszą tylko znaleźć inwestora, który wyciągnie ich z kłopotów finansowych - poinformował Ted Kravitz, reporter telewizyjny Sky Sports. Co ciekawe, Marussia wysłała swoje zgłoszenie do udziału w przyszłym sezonie. - Złożyli wniosek pod nazwą Manor Grand Prix - dodał dziennikarz.

Zespół mógł co prawda pojawić się w Brazylii, ale zostało już zbyt mało czasu. Natomiast bolidy i cały sprzęt jest już gotowy do wysyłki. - W Abu Zabi ma się ścigać Max Chilton i Alexander Rossi. Wszystko jest już ustalone i gotowe. Personel przygotowany jest do pracy, a bilety zostały zarezerwowane oraz opłacone - zakończył Kravitz.

Źródło artykułu: