KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Dramat w świecie golfa. Nie żyje utalentowana 13-latka. "Najjaśniejsza gwiazda"

Elexis Brown, nastoletnia gwiazda golfa, nie żyje. Zmarła w piątek. Rodzice nie mogą uwierzyć w to, co się stało. - Położyliśmy ją do łóżka. Kilka godzin później znaleźliśmy ją, ale jej już nie było - relacjonuje Ben Peter, tata zawodniczki.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Elexis Brown Instagram / Na zdjęciu: Elexis Brown
"Jedna z najjaśniejszych gwiazd". "Wielki talent". Miała dopiero 13 lat, a już była wybitną golfistką. Była, bowiem w piątek niespodziewanie zmarła.

O wszystkim poinformowali jej rodzice. Ci w nocy "złapali ją" podczas lunatykowania. Położyli ją z powrotem spać. Rano okazało się, że Elexis Brown nie żyje. Zmarła we śnie.

- Położyliśmy ją z powrotem do łóżka, upewniliśmy się czy wszystko jest z nią w porządku. Tak zrobiłby każdy rodzić. Kilka godzin później znaleźliśmy ją, ale jej już nie było - mówi zrozpaczony tata 13-latki Ben Peter w rozmowie z "Daily Star".

Rodzice szybko wezwali służby medyczne, ale niestety te nie zdołały już uratować utalentowanej zawodniczki.

- Trenerzy zawsze mówili, że jest utalentowana i już jest zbyt dobra, jak na swój wiek - dodał Peter. - Ciężko pracowała, aby dostać się tam, gdzie była. W niedzielę miała zagrać w mistrzostwach świata amatorów. Nie mogła się tego doczekać.

Wszyscy, którzy mieli z nią do czynienia, są w wielkim szoku. "Jestem zdruzgotany słysząc, że golf stracił jedną z najjaśniejszych gwiazd. Miałem zaszczyt ją trenować i obserwować jej niesamowite postępy" - napisał w mediach społecznościowych jej trener Anders Mankert.

Zobacz także:
Masakra w USA. Trzy osoby nie żyją, w tym znany golfista
Amerykanka nie oddała olimpijskiego złota. Petr Korda ma powody do dumy

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×