"Pół nocy nie spałam". Anna Lewandowska wstrząśnięta

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Anna Lewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Instagram / Anna Lewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Anna Lewandowska nie pozostaje obojętna na cierpienie wszystkich tych, którzy przebywają na terenie Afganistanu. "Serce boli. Tyle kobiet i dzieci... potrzebujących pomocy..." - pisze na Instagramie.

W tym artykule dowiesz się o:

Od kilku dni sytuacja w Afganistanie jest ekstremalnie napięta. Stolica kraju jest sparaliżowana po tym, jak przejęli ją talibowie. Grupie udało się ponadto zdobyć resztę kraju.

W niedzielę prezydent Afganistanu Aszraf Ghani postanowił opuścić pałac. W mediach społecznościowych wyjaśnił, że zrobił to po to, by "uniknąć rozlewu krwi".

Wiele osób żyje w olbrzymim strachu i cierpieniu. Pojawiają się ogromne obawy związane z rządami talibów. Mnóstwo ludzi pragnie ewakuacji.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: "Strach się bać!". Żona Burneiki pójdzie w jego ślady?!

Sieć obiegają zdjęcia ukazujące piekło ludności afgańskiej. Do tego koszmaru postanowiła się odnieść Anna Lewandowska.

"Serce boli! Tyle kobiet i dzieci... potrzebujących pomocy..." - napisała we wtorek na Instagramie. "Pół nocy nie spałam, oglądając te przerażające relacje" - kontynuowała.

Później dodała: "Tak bardzo chce się pomóc... tylko jak?". "Pozostaje się modlić" - podsumowała żona Roberta Lewandowskiego.

Czytaj także: > Bohater głośnego transferu korzysta z aplikacji randkowej. Co na to jego rzecznik? > Trener Bayernu Monachium prosi o transfery. Podał nawet konkretne nazwiska

Źródło artykułu: