Kibic77Lon - lubi

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Wynik meczu - Marciniak Drukarz Warszawa - Lech Poznań 2:1 Nigdy nie powinien sędzia z tego samego województwa sędziować, obsada sędziowska była tak dobrana by pomóc Legii, sędzia gil w Warze i wszystko jasne.Proszę przypomnieć sobie zeszły sezon 2 punkty odebrał Lechowi dając zwycięstwo Legii i tym samym mistrzostwo bo dzięki tym punktom Legia zdobyła a Lechowi dwa zabrakły to jest sport ??? Tylko czekał na malutki pretekst z strony piłkarzy Lecha no i się doczekał. Ja sie dziwię władzom Lecha czemu tego po imieniu nie nazywają i protestują by więcej ten PSEUDO sędzia nie prowadził ich meczów ten oszust NAJGORSZA QRWA SEDZIOWSKA. Przesmycki i ta cała ekstraklasa to mafia

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Niestety w Grudziądzu biegają takie cepy,wielcy kibice Widzewa.A żaden pewnie nawet na mapie nie potrafiłby pokazać gdzie Łódź się znajduje.Większość to gimbaza.

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że Legia też kiedyś dostanie 6 biletów na mecz jak przyjedzie im do głowy wypożyczyć kogoś z Realu, PSG czy innego wielkiego klubu ;-)

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Zauważcie że gamoń zrobił to na trybunie piknikowej co by było gdyby tak zrobił na ŻYLECIE !!!!! BYŁBY ZGON FRAJERA !!!! PROSTE :)

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Jak to dobrze że z historii nie kojarzysz co robili chrześcijanie...

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Zabawne żarty w Poznaniu... Tandetna akcja STS-u... Ale jak Leśniodorski raz za razem pokpiwa z Lecha na twitterze to jest ok? Teks żałosny.

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  akurat on ma wieksze poparcie anizeli ty. jak najbardziej chce go zobaczyc w składzie startu a ty dałes sie zmanipulowac pielegniarzowi który znalazł sobie winnego w postaci KJ.Zobacz jakim jadem czasami tu zajezdzasz i jak łatwo cie sprowokowac a dziwisz sie Krzyskowi .Pomysl pod jaka on był presja wytworzona wiemy przez kogo.

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Uwazam ze zwiazko ma prawo załozyc nowy klub. jesli ma za soba osoby (sponsorów) do wspólpracy tym bardziej.tworzyc klub oparty na swoich i szkolenie młodziezy. Zauwazcie sukcesy startu zawsze przypadały na okres gdy druzyna opierała sie na wychowankach. nie przypominam sobie zawodników za wyjatkiem seby i cegły ktorzy by cos pokazali. nie wspominam o zawodnikach których traktowalismy jak swoich (kaka helina.wojcik).A ze startem jestem od lat 70 wiec widziałem rozne składy a wychowankowie to magnez dla kibica i sponsora i promocja miasta. wole swoich na zapleczu EL anizeli skoczkow (zlotowy) w elipie . gniezno ma historie i tradycje i na nich sie oprzyjmy , mamy kilka twarzy do wykorzystania ale czy obecne władze klubu chca tego a czy te twarze sa gotowe na współprace z nimi? trener powinien byc swój wtedy bedzie szkolenie.

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Skończy się na pomysłach obym się mylił,bo tamci mu nie dadzą rozwijać swoich pomysłów i to jest cala filozofia

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Kolejny artykuł Gapińskiego, w stronę zamknięcia ligi. Co oni w tych syfach tak się uparli na to zamykanie ligi ? Przecież jeszcze niektórzy mogą chcieć awansować. Np Gdańsk czy Czewa. Rybnik robi skład na jaki go stać , a nie że nikt nie będzie chciał wskoczyć z PLŻ . Po co tworzyć sztuczną rzeczywistość .

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Nie wiem kto to jest " Rejtwn" ale skoro porównujesz do nieko swojego guru Z.to musi być jakimś kombinatorem i nieudacznikiem.

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Zgadza się. Pisałem o tym niżej.

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Porównywanie poziomów Gdańska (miasta ponad 400.000) mieszkańców z Krosnem 45.000 nie jest na miejscu...

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  wez juz nic komentuj chlopie bo zal, w krosnie budzet opiera sie glownie na wplywach z biletow wiec jak myslisz co sie bardziej oplaca, wiecej meczy i wyrownana grupa czy jak przyjedzie lokomotiv i 70;20 w dupe i na nastepnych trzech meczach max 1 tys kibicow?

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Tego właśnie nie wytlumaczy

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  co to znaczy " przeczepie " szpagatowy inteligencie i analfabeto ? Zainwestuj w słownik , unikniesz dalszych ośmieszeń,

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  "Jak miasto nie pomoże, to ligi w Gnieźnie nie będzie.


  Start Gniezno nad przepaścią. Klub dobijają długi narobione w ekstralidze w 2013 roku. W tym roku spłacono tylko połowę transzy w ramach tzw. licencji nadzorowanej. - Władze miejskie w Gnieźnie muszą się wreszcie określić czy chcą żużla czy nie - mówi Robert Łukasik, szef rady nadzorczej Startu Gniezno SA.


  - 20 listopada będzie sądnym dniem dla żużla w Gnieźnie. Do tego czasu nie podejmujemy żadnych decyzji - dodaje. Wtedy odbędzie się spotkanie działaczy Startu z Komisją Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miasta, na której mają zapaść decyzje odnośnie pomocy dla zadłużonego klubu."

  Gość ma tupet.
  Czy ktoś temu Panu przypomni że On sam był w 2013r. przewodniczącym Rady Nadzorczej Start Gniezno S.A i bezpośrednio nadzorował pracę prezesa zarządu spółki Arka Rusieckiego co doprowadziło żużel w Gnieźnie na skraj bankructwa z powodu złego zarządzania spółką akcyjną, źle opracowany i realizowany budżet. Że przypomnę tylko budżet spółki akcyjnej był określony na ok. 6,5mln.zł. niezrealizowany po sezonie okazało się że w kasie klubu zabrakło blisko 4mln.zł . Start Gniezno po sezonie 2013r. miał 41 wierzycieli. Na kolanach przed sądem w poznaniu wyprosił Upadłość Układową z której się nie wywiązuje, ostatnia rata która miała zostać zapłacona do 31.10.2015r. nie została zrealizowana. Działacze wspominają o jakiejś dacie 05.12.2015r. – nie wiadomo dlaczego z jakiego powodu!

  Czy Miasto Gniezno stanie się niewolnikiem działaczy żużlowych!
  Czy Prezydent Miasta Gniezna spełni żądania dłużników z Wrzesińskiej!
  Czy Radni Miasta Gniezna ulękną się działaczy spółki akcyjnej i z pieniędzmi w zębach pobiegną na stadion żużlowy!
  Przewodniczący Rady Nadzorczej jednoznacznie sprawę postawił! Radni i Prezydent będą pod ścianą, zostaną zmuszeni do kolejnej pomocy nieudacznikom!
  Na jakiej podstawie Prezydent, Radni uwierzą w słowa działaczy(wiemy z historii Startu Gniezno że zdarzało się że KŁAMALI)?
  Czy działacze przedstawią aktualny audyt Spółki Akcyjnej.
  Czy Pan Przezydent przedstawi jakieś sprawozdanie o tegorocznej pomocy materialnej i finansowej dla żużla w Gnieźnie, zarówno poprzez Urząd Miejski, jak i spółki miejskie.
  Na jakie podstawie Radni mają się zgodzić na spłatę długów prywatnej spółki akcyjnej, nie mając żadnego wpływu na co i gdzie idą środki finansowe.
  Jak dobrze pamiętam w Urzędzie Miasta pracuje były członek Rady Nadzorczej Start Gniezno S. A. może on wiele powiedzieć i pomóc radnym w podjęciu decyzji, a jeszcze chyba pracuje w UM były rzecznik Startu Gniezno? . Co to za zbieranina? Szok.

  W tym roku Miasto Gniezno "wyrzuciło w błoto" już 400tys.zł. na pseudo Promocje Miasta Gniezna. Jaka ona była? W mojej ocenie Wstyd i Kompromitacja na całą Polskę!

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  Przy zamkniętej lidze nie musi się martwić kto za drogiego Kasprzaka,jedzie tańszym np. Gapińskim czy Świderskim.

 • Kibic77Lon lubi Komentarz

  kupujesz w firmie x płytki 1 klasy!?:} na 30 cm płytce kładzesz poziomice l? kalibracja! a płytka z firmy kupiona!!:}