rudyrudyrudy - komentarze

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Lucyna Zygmunt: Trzeba stanąć na głowie, żeby się wzmocnić

  gruby ty to naprawdę z jakiejś innej bajki jesteś chyba z teletubisiów . Wszyscy by chcieli SL w Sączu tylko na innych zasadach rzetelnie prowadzony klub bez zakłamania, oszustw ,komorników, wf na treningach mogę wymieniać tak cały dzień . Przy pani 3 w 1 tak się nie da, wszyscy uciekają włącznie ze sponsorami bo wiedza co się dzieje w klubie na jakich zasadach jest to wszystko prowadzone " może się uda , wydoić i kopnąć w d..e, wszyscy macie oddawać mi pokłony bo jestem. Lubie piłkę ręczną ale jak dla mnie i z tego co czytam też dla innych ludzi powinno to wszystko już dawno pie....................... Twoje argumenty i koloryzowanie tej całej sytuacji jest chore

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid - MKS: bez niespodzianki na inaugurację. Punkty mistrzyń kraju

  Kilka słów prawdy i gruby Tadi już nie pisze hehehehehehe żenada

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid z Pucharem Prezydenta

  To są tylko sparingi które o niczym nie świadczą. Co do cudu to raczej tylko wzmocnienia bo na szkoleniowy to bym nie liczył hehehe. Mógł byś sprecyzować " stare długi " bo to ciekawe kogo teraz obarczy się winą jeżeli O.B. nie przystąpi do superligi

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Transferowe niewypały i rozczarowania PGNiG Superligi Mężczyzn w sezonie 2015/16

  hehehe zazwyczaj ci którzy opisują na forach swoje życie w ten sposób i są tak zadowoleni z życia to tak naprawdę trole które dowartościowują się poprzez pisanie komentarzy i szydzenie z innych bo w realnym życiu są po prostu cieniasami z kompleksami. Jeszcze coś jak byś był tak zadowolony z życia to nie siedział byś całymi dniami na S F i pisał głupoty, emanuje od ciebie złość i agresja, człowiek zadowolony z życia nie traci 3/4 ( owego życia ) na necie i forach nie pisze jaki jest zajebisty ( to po prostu kompleksy wywołane życiem w realu ) . A najśmieszniejsze jest to jak się chwalisz że skończyłeś studia heheheheheh jaki ty mądry jesteś i jaki piękny heheheh ja myślałem że ty po podstawówce wnioskując po twoich ograniczonych postach i znajomości geografii. Pozdro lamie

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid Nowy Sącz rozpoczęła przygotowania - są nowe twarze

  To nie wścieklizna tylko odpowiedz na to co się dzieje w N S. Niektórzy myślą że mogą wszystko tylko nie zwracają uwagi na jednostki które wykorzystują i zastraszają żeby osiągnąć swój cel ( są to zawodniczki i ludzie z obozu pracy ) teraz te osoby wyrażają zwoje niezadowolenie i frustracje bo wiedzą i odczuli na swojej skórze jak jest naprawdę a czytając takie artykuły przecierają oczy i nie dowierzają .Co do kibiców w Sączu są normalni. ;-)

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Co dalej z Olimpią-Beskidem Nowy Sącz? "Na pewno będziemy grać w Superlidze"

  Witam Tadi od jakiegoś czasu postanowiłem nie reagować na twoje komentarze bo wykraczały ( tylko trochę ) poza obszary racjonalnego myślenia ale ten dzisiejszy pobił wszystko. Z Twojego komentarza wnioskuje że przykładowo w Lubinie gdzie jest Trenerką B. Karkut plaga kontuzji którą zaliczyło w tym roku Zagłębie, winą jest złe prowadzenie drużyny ( nie urozmaicone treningi ) i pani" Z" wprowadziła nowatorski sposób treningów . Zlituj się ciekawe ile za pisane tych bzdur Ci płacą bo każdy kto choć trochę interesuje się piłką ręczną w N.S. wie że piszesz pierdoły . Co do juniorek to było wiele talentów które by spokojnie mogły grać w super lidze ale coś albo ktoś ich od tego odstraszył

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid - MKS Selgros: Mistrzynie poległy w Nowym Sączu. Sensacyjne zwycięstwo Góralek!

  Niby z jakich powodów nie było takiej obrony???? rozwiń temat. Ola jest raczej nie wysoka, atletką raczej nie jest bazuje na szybkości i mobilności w grze. Jest bardzo perspektywiczną zawodniczka ale na tą chwilę nie jest lepsza w obronie niż np. Agnieszka czy Pycia wiec ustawinie jej na środku nie było wyciągnięciem asa z rękawa. (A co to ustawienie jest warte - kto ma oczy ten widzi.) Mogę polecić dobrego okulistę jeżeli chcesz. Jeszcze jedno, jeżeli jesteś takim znawcą co zaważyło akurat w tym meczu na to że Ola została przesunięta na środek???

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid - MKS Selgros: Mistrzynie poległy w Nowym Sączu. Sensacyjne zwycięstwo Góralek!

  Po raz kolejny sprawdził się pomysł z ustawieniem Oli Stokłosy na środku obrony hehehehehhehe . po raz kolejny ???????? szkoda że z Ruchem nie było tego ustawienia czy w poprzednich kilkunastu meczach. Gdyby nie dziewczyny i ich wola walki to żadne ustawienie by nie pomogło, Te dziewczyny naprawdę zasługują na od 4 do 6 miejsca w tabeli ale w piłce ręcznej duży wpływ na zawody ma też trener zespołu który przygotowuje zawodniczki do zawodów, powinien mieć przegląd boiska, czytać grę i reagować w niektórych sytuacjach. Najwidoczniej pani trener przysneła dzisiaj na meczu i obudziła się po 60 min ku swojemu zdziwieniu zorientowała się że dziewczyny wygrały same zawody.Tylko tak dalej . Brawo dziewczyny szacun .

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Pogrom w Chorzowie. Ruch dał lekcję Olimpii

  Tadi jak ja lubię Twoje komentarze hehehe .
  1) Nikt o zdrowych zmysłach nie chciał mieć nic wspólnego z panią z. w dwójce woleli rozwiązać drużynę niż połączyć się z tą kobietą.
  2) Po co opowiada p. trenerka że uratowała klub po poprzednim zarządzie i znalazła głównego sponsora ? ten sponsor nie zrobił dla tego klubu nic i bida aż piszczy.
  3) Skoro ten klub jest niskobudżetowy to po co wydaje się po 60 tysi na jakieś niewypały a później płacze że nie ma pieniędzy.
  4) Jeżeli pieniądze z dotacji maja być tak rozdysponowane jak dotąd to O.B. nie powinna dostać żadnych kasy . Można spełniać swoje chore ambicje ( nieudolnie ) ale za swoje pieniądze a nie bawić się wydawać na jakieś głupoty i totalne niewypały ( transfery ) i jeszcze mieć za to płacone a to wszystko idzie z pieniędzy podatników dać te pieniądze na inne dyscypliny a ta pani jak chce to niech się realizuje za swoje

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Lucyna Zygmunt: Przed nami bardzo dużo ciężkiej pracy

  ta cała otoczka którą stwarzasz wokół O.B.to szopka. Ostatnio pisałeś że w klubie nie ma kasy i trzeba to jakoś przetrzymać a teraz że są pieniądze na wypłaty i może coś ekstra dostaną dziewczyny ??? może jakiś sponsor ???
  Nie ogarniasz już tego co piszesz gubisz się we własnych bajeczkach . przestań robić z ludzi debili