Mariusz Kolmec - komentarze

  • Mariusz Kolmec napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Po co ten lament. Znając szczęście dobrze trafimy na los. Moje typy Szkocja/Polska- Rosja/Austria, Włochy /Macedonia - Portugalia /Turcja, Walia/Ukraina - Szwecja/Czarnogóra

  • Mariusz Kolmec napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    dobry materiał. jeśli chodzi o reprezentację powinny odbywać się 4 turnieje w cyklu 4 letnim + liga narodów co rok (taki turniej pocieszenia) zacznijmy od turniejów głównych 2021-igrzyska olimpijskie 2022 mistrzostwa Europy i innych kontynentów 2023 mistrzostwa świata 2024 puchar Świata /kwalifikacje olimpijskie 2025 igrzyska olimp. do igrzysk olimpijskich i pucharu świata kwalifikuje się automatycznie :gospodarz, mistrzowie kontynentów, mistrz świata, wicemiemistrz(jeżeli mistrz świata i kontynental jest taki sam drużyny dobierane z rank fivb)

    (ranking ustalany po mś) puchar Świata odbywa się system ośmio-zespołowym (każdy z każdym) i gospodarzem automatycznie jest mistrz świata /chyba że zrezygnuje to fivb wybiera z drużyn zakw. resztę 4 miejsca o io są turnieje interkontynentalne najlepsza 12 z niezakwalifikowanych wg rankingu fivb+ 4 drużyny z turniejów prekwalifikacyjnych. kwalifikacje do mś i Europy i prekwalifikacje odbywają się w styczniu. liga narodów odbywa się co roku po 20 drużyn 2 spadają do niższego szczebla liga podzielona na 4 grupy (mecze odbywają się pomiędzy 4 drużynami +1 odpoczywa) np 1polska 2 italy 3 canada 4 Argentyna 5 Japonia (pol ita can arg) (ita pol can jap) (arg can jap ita) (can pol jap arg) (jap pol ita arg) awans. zw + 2 dr z 2 msc turn o utrzymanie ostatnie drużyny (6 tyg)

  • Mariusz Kolmec napisał/a komentarz do Nasze typy: Kto pojedzie na Euro 2016

    Kadra na Euro - Będę zdziwiony jeśli pojadą inni zawodnicy.

    1-jedenastka
    1. Wojciech Szczęsny
    2.Łukasz Piszczek
    3.Kamil Glik
    4.Michał Pazdan
    5.Maciej Rybus
    6.Kamil Grosicki
    7.Grzegorz Krychowiak
    8.Piotr Zieliński
    9.Jakub Błaszczykowski
    10.Robert Lewandowski
    11.Arkadiusz Milik

    2-jedenastka
    12. Łukasz Fabiański
    13.Artur Jędrzejczyk
    14.Łukasz Szukała
    15.Bartosz Salamon
    16.Jakub Wawrzyniak
    17.Bartosz Kapustka
    18.Tomasz Jodłowiec
    19.Krzysztof Mączyński
    20.Paweł Wszołek
    21.Filip Starzyński
    22.Karol Linetty
    23.Artur Boruc

    Rezerwowi( w przypadku kontunzji)
    1.Przemysław Tytoń
    2.Paweł Olkowski
    3.Sebastian Mila
    4.Ariel Borysiuk
    5.Łukasz Teodorczyk