Sławek Pleskot - lubi

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Bo te matoły z U21 to się nawet do tarcia chrzanu nie nadają!

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Jak już pisałem ta drużyna non stop się broniła od meczu z Belgią. Styl był żenujący od 1 meczu choć udało się im wygrać 2 mecze

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Boniek prawdziwy mężczyzna by podał się do dymisji. Pan nie masz jajów i stąd ten ból d...y u pana (że wygrał lepszy !?!). Szkoda, myślałem, że ma pan honor, ale nie władza i pieniądze ten honor panu zabierają. Wstydź się pan za tych analfabetów boiskowych !

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Do Dymisji...Boniek prawdziwy mężczyzna by podał się do dymisji. Pan nie masz jajów i stąd ten ból d...y u pana (że wygrał lepszy !?!). Szkoda, myślałem, że ma pan honor, ale nie władza i pieniądze ten honor panu zabierają. Wstydź się pan za tych analfabetów boiskowych ! Do Dymisji

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  SKAD TAKA KASA????SKORO SKOCZKOWIE KADRY *B* NIE MIELI NAWET KASY NA DOJAZDY NA TRENINGI I WIELU ZREZYGNOWALO...

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  A kadra biegaczy i biegaczek klepie biedę i jest na samym sportowym dnie!!! Nie wspomnę o narciarstwie alpejskim które praktycznie w Polsce nie istnieje co jest swoistym fenomenem widząc ilu ludzi jeździ na nartach!

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Dom pod Warszawą w stylu góralskim. Nie ma większej wiochy. Kto na to pozwala?

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  mam tylko nadzieję,że PZN nie będzie partycypował w kosztach budowy...

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  5 mln to odłożyć ponad 40 tyś. miesięcznie przez 10 lat trzeba. Były sukcesy i kasa widać. Skąd to narzekanie skoczków parę lat temu ? Pan Małysz zrobił swoje i pociągnął resztę.

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Legia już w LM schańbiła Polski futbol tracą w 6 meczach ponad 20 bramek, tracąc po 6-8 goli na mecz w nie których spotkaniach , a potem było jeszcze gorzej blamaże z Kazachami, Mołdawianami, Słowakami i w końcu z Luksemburczykami , lepiej żeby taki zespół bez ambicji nie reprezentował nas w Europie.
  Dziennikarze Przeglądu Sportowego i komentatorzy w TVP i Canal+ są chyba kibicami Legii. W meczu z Wisłą Legia przegrywa 4-0 a komentatorzy zachwycają się bo Legia wymieniła 2 piękne podania, w Przeglądzie Sportowym też same ach i ochy nad piłkarzami. Kiedyś któryś piłkarz z Legii pisał że trzeba było płacić stołecznym dziennikarzom za to żeby dobrze pisali o piłkarzu, to chyba nadal funkcjonuje

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  wspaniała gra polskich piłkarzy z taką potęgą jak Nigeria napawa mnie optymizmem przed meczami z takimi łatwymi przeciwnikami jak Niemcy, Portugalia czy Brazylia

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Jak mawiał pewien bokser "Przegrałem ale byłem lepszy"

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Kurzawa i Frankowski nie źle grali ale to nie była typowa gra skrzydłowych, graliśmy praktycznie cały czas środkiem a bez skrzydłowych tracimy połowę siły ataku. Nie jesteśmy Barceloną żeby rozgrywać cały mecz środkiem, musimy miec skrzydłowych, nie wiem jak ale musimy. Albo troche poprzestawiać ustawienie albo jak Błaszczykowski i Grosicki nie dają rady cały mecz to niech chociaż na pół godziny wchodzą..... Bez mocnej i zróżnicowanej ofensywy to możemy na mistrzostwach walczyć tylko o bezbramkowe remisy. No i co to miało być na początku meczu? Piłka sie od nich odbijała jak od słupków, nogi drętwe, poruszali sie jak wóz z węglem. Czyżby rozgrzewka nie taka?

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Tak patrząc na grę Legii to stwierdzam, że jedynym sposobem na poprawienie zarzadzania tym klubem jest niezdobycie a nawet niezakwalifikowanie się do europejskich pucharów. Po prostu w tym klubie musi być porządny wstrząs. A takim wlasnie byloby to co pisalem powyżej. Zresztą ja już od dłuższego czasu stwierdzam, że w tym klubie jest zdecydowanie za dużo darmozjadów pobierajacych ogromne jak na nasze warunki pieniądze, a dajacych bardzo malo jakosci. W efekcie tego mamy to, że chociaż zdobywamy mistrzostwa, ale zawsze jest tak, że mimo ogromnego jak na nasze warunki budżetu, to o tytuł mistrzowski drżymy do ostatniej kolejki....... a nawet jestesmy UZALEŻNIENI pod tym względem od innych (mecz Jagiellonia- Lech) Teraz możecie mnie minusować. Mam to gdzieś.
  A dla Wisly ????
  A dla Wisly moje gratulacje za to, że kolejna już drużyna pokazala nam to, że nie wystarczy truchtać i grać w chodzonego, żeby wygrac spotkanie, nawet w naszej bundeslidze.

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Jestem kibicem Legii ale to tlumaczenie Jozaka jest śmieszne...

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Panie Trenerze. Jest Pan cudzoziemcem i ktoś Pana wprowadził w błąd. Takie temperatury zimą nie są w Polsce zjawiskiem niezwykłym. Dodam jeszcze, że obecna zima jest raczej łagodna, Warszawa ma klimat ostrzejszy niż Kraków, a doniesienia medialne o fali arktycznych mrozów stanowią jedynie "aferalny atraktor". Uprzedzam, że przyszła zima nie będzie z cała pewnością łaskawsza. Jeśli utrzyma się Pan na stanowisku trenera Legii, bijąc w ten sposób rekordy długowieczności w EK, musi pan to wziąć pod uwagę. Pozdrawiam :)

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  niech się WYGŁUPIAJĄ DALEJ A POTEM CAŁY ŚWIAT BĘDZIE ŚLEDZIŁ ICH HEROICZNĄ GŁUPOTĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Panie Darku Legia nie ma czasu na uczenie młodych Polskich piłkarzy grać liczy się wynik i pan o tym wie najlepiej a ja jestem spokojny że ci emeryci jak pan mówi wystarczą na polską ligę proszę zobaczyć w którym miejscu jest nasza młodzieżowa reprezentacja szkolenie leży na całej lini i to też przez pana bo to pan powinien trenować tą młodzież bo był pan świetnym technikiem anie gadać takie rzeczy pozdrawiam.

 • Sławek Pleskot lubi Komentarz

  Thebillu do kwadratu masz napisane na górze jak byk, na zgrupowaniu był drugim Polakiem i byli od niego dużo gorsi a jednak oni pojechali? Czego nie rozumiesz? Chłopak się starał, trenował był lepszy a mimo to był odsuwany i w końcu nie wytrzymał. I dobrze, niech prawda wyjdzie na jaw. w sporcie mają liczyć się umiejętności a nie układziki!!! Obrażać potrafisz innych a sam prezentujesz poziom poniżej zera. Chłopak zwrócił uwagę na układy w PZN, miał odwagę o tym napisać, inni siedzą cicho bo maja gęby pozamykane. Bardzo dobrze , ze ktoś ma odwagę napisać o tym piekiełku, Kowalczyk już dawno wspominała o betonie w PZN!