Zamorano - lubi

 • Zamorano lubi Komentarz

  Zęby mnie bolały gdy widziałem nieporadność Polaków. A już babol bramkarza, wyprowadził z równowagi nawet Czerkawskiego, który jest dość stonowany w opiniach. Trwają playoffy w NHL, więc tego podwórkowego hokeja nie da się oglądać. Poziom żenujący, dobrze że nie doszło do karnych, bo Polacy i tak by nic nie trafili, skoro w meczu mieli zmarnowanych kilka sytuacji 1 na 1. Gol w dogrywce był konsekwencją idiotycznie zdobytej kary przez Dronię. Za takie coś izolatka na 30 dni ;) Poziom polskiego hokeja to właśnie ta dywizja. Nie mamy prawa jej opuścić.

 • Zamorano lubi Komentarz

  Z tamtych lat pamiętam porażki po 0:15 ale i wygrane. Cudem wygrywali, ale zawsze po roku wracali do elity i byli w ósemce najlepszych drużyn świata. Pamiętam grę na igrzyskach. A teraz upadki i rzadziej wzloty. Szkoda bo to fajny sport.

 • Zamorano lubi Komentarz

  Do powyższego wywiadu mam podobny stosunek co Olwap, ale akurat ten przytyk jest mocno nietrafiony.
  Krebok prowadził kadrę przed wejściem do niej złotego pokolenia (Zagumny, Murek, Świderski itd.). Zakwalifikował się na IO po raz pierwszy od 12 lat, 6. miejsce na ME było najlepszym wynikiem od 10 lat, na następny awans do tej imprezy czekaliśmy 6 lat...

 • Zamorano lubi Komentarz

  Co do części zgadzam się z p. Krebokiem - odnośnie np. zagrywki albo rozmiaru ligi. Ale co do dużej części mam zupełnie odmienne zdanie. Podawać Andrzeja Kowala jako przykład dobrego trenera, a zaraz potem mówić, że Heynen pajacuje? No nie bądźmy śmieszni. Łączenie klubu z kadrą może niektórym się nie podobać ale Heynen czy to zdobywając medal MŚ z Niemcami czy ostatnio 4 msc ME z Belgami (co jest świetnym wynikiem jak na Belgię) łączył pracę w klubie i w kadrze i jakoś nie miał z tym problemów. Alekno przed IO 2012 też pracował w klubie. W pojedynku Gruszka - Heynen jego faworytem jest Gruszka? No bez żartów.
  A co do samych sukcesów - z polską siatkówką nie jest wcale tak źle jak się niektórym wydaje. Po prostu znajdujemy się w okresie przejściowym, gdy pewna wybitna generacja się skończyła, a drugiej jeszcze nie ma. Jeżeli obecnie młodzi zawodnicy będą się systematycznie poprawiać, a Heynenowi dadzą spokojnie popracować to na 2020 mamy szansę zbudować bardzo ciekawą i przede wszystkim jakościową drużynę (wliczając w to Leona), która będzie w stanie powalczyć o medal IO. Nie siejmy niepotrzebnego niepokoju i fermentu. Pracujmy spokojnie. Mamy materiał - trzeba tylko dokonać rozsądnych wyborów personalnych i możemy szykować się na Tokio. Na MŚ sukcesów się nie spodziewam ale już tam możemy pokazać niezłą grę, szczególnie że grupę mamy dość łatwą.

 • Zamorano lubi Komentarz

  Czy ja dobrze rozumiem? Dokumentem wystarczającym do poświadczenia płynności finansowej jest oświadczenie? To jakiś żart? To tak jakbym chciał wziąć kredyt z banku i napisał oświadczenie, że mam płynność finansową bo zarabiam 10 tys. zł. Nie wierzycie mi? No przecież napisałem to musicie mi wierzyć.
  Cała ta LSK jest chora - poziom wyszkolenia większości zawodniczek jest po prostu żenujący - oglądając mecze środka tabeli mam ochotę włożyć sobie mikser w oczy, podziwiam ludzi którzy płacą za bilety. Jeśli nie nastąpi w końcu gruntowna zmiana odnośnie szkolenia zawodniczek i organizacji klubów to siatkówka żeńska w Polsce nie ma absolutnie żadnej przyszłości.

 • Zamorano lubi Komentarz

  Najbardziej śmieszą mnie najazdy na Tajnera, że niby ten powinien podać się do dymisji. Jak ma odejść skoro tylko zawodnicy z jego związku zdobyli medale?

 • Zamorano lubi Komentarz

  I widzisz i właśnie przez takie myślenie masa ofiar gwałtu nie zgłasza gwałtu bo właśnie jest masa ludzi myśląca jak Ty i częściowo lub nawet całkowicie zwalająca winę na ofiarę.

  Dla mnie dziwne w tym wszystkim jest to że on się czuł tak bezkarnie, że każda wiedziała co on robi z innymi i żadna nie próbowała z tym walczyć, odejść czy cokolwiek tylko niemal na zawołanie leciały do jego pokoju i piły sobie z nim alkohol wiedząc czym to się skończy. Dla mnie to jakaś chora sytuacja, no chyba że gość miał aż taką pozycję w związku że brak pójścia był równoznaczny z końcem kariery, bo wtedy z kolegami ze związku by rzucał takiej dziewczynie kłody pod nogi...

 • Zamorano lubi Komentarz

  Co wy tu wypisujecie?! Ludzie co z Wami?

 • Zamorano lubi Komentarz

  Zal czytac wiekszosc tych komentarzy, ktore nie tylko swiadcza o zerowej empatii komentujacych i braku wyobrazni ale o zwyklym ograniczeniu umyslowym!

 • Zamorano lubi Komentarz

  Masz rację. Jestem przerażona tymi komentarzami. Ludzie , co z Wami?

 • Zamorano lubi Komentarz

  No ale to faktycznie trudna sytuacja. Młoda dziewczyna czuje się pewnie trochę winna, trochę niepewna, czy może da radę, kiedy rozpęta się wielka burza z jej osobą w centrum. W dodatku jest skoncentrowana na karierze sportowej i coś takiego by mogło jej zagrozić. Poza tym wynik bardzo niepewny. Mogło by wyjść na to, że wszystkie koleżanki zaprzeczą, że coś było, a ona wyjdzie na wariatkę i puszczalską. Dziwne tylko, że nie mógł ich uwodzić jakoś bardziej "kulturalnie", bez traktowania ich jak niewolnice czy prostytutki. Nie wygląda jak Quasimodo. Może bał się, że wtedy wejdą mu na głowę, bo każda będzie się czuła jego oficjalną kochanką z prawem to wyłączności.

 • Zamorano lubi Komentarz

  Myślisz że to tak prosto pójść i to zgłosić? Polecam poczytać wypowiedzi osób zgwałconych to zrozumiesz jak są traktowane w śledztwie gdzie potrafią słyszeć teksty że ofiara prowokowała, sama sobie jest winna itd. Zwłaszcza gdy oprawca był wysoko postawiony, to tak jak z ofiarami księży pedofilów, tam jest to samo, ofiary potrafią iść i to zgłosić a kapłanowi włos z głowy nie spada a na "donosiciela" zaczyna się nagonka z ołtarza a potem przechodzi na parafian którzy za plecami robią człowiekowi piekło.

  Dlatego też się nie dziwię że nie doniosły o tym od razu.

  Chociaż z drugiej strony robienie z siebie ofiar w przypadku gdy godziły się na zrobienie laski, przebywanie z nim w pokoju i pewnie uprawianie sexu zamiast po prostu odejść no jest słabe, bo już wolałbym zakończyć karierę niż urzędować z kimś dla kariery.

 • Zamorano lubi Komentarz

  A zastąpił go dymający koty ;)

 • Zamorano lubi Komentarz

  Teraz czytam, że Kołecki chciał go wydalić z kadry jeszcze przed igrzyskami,( Zieliński nie chciał trenować z kadrą tylko w swoim klubie) ale nie zgodził się na to Zarząd PZPC

 • Zamorano lubi Komentarz

  Trochę dziwne, że tak uczepiono się Rosjan, jednakże przypominając sobie jak Putin mówił (i zdania nie zmienił), że na Ukrainie nie ma rosyjskich żołnierzy i sprzętu wojskowego, to już żadne zapewnienia z ich strony nie brzmią wiarygodnie. Cóż, taka to widać wielkomocarstwowa mentalność.

 • Zamorano lubi Komentarz

  Czy w cenie biletu będzie lornetka???

 • Zamorano lubi Komentarz

  Gdyby nie brak taktyki w drugiej połowie meczu z Grekami, to byśmy byli na pewno w ćwierćfinale.

 • Zamorano lubi Komentarz

  Mecz o brąz w Katarze. Sędzia obserwator z Macedonii na kilka minut przed końcem meczu (przegrywamy 2 bramkami) zatrzymuje czas, zabiera nam piłkę i daje karę 2 min dla Polski za złą zmianę zawodników. Dlaczego tak robi? Bo po meczu z Katarem polscy piłkarze ostentacyjnie "wyklaskali" przekupnych sędziów z Serbii. Ta kara miała pozbawić nas szans walki o brąz i pokazać jaka jest rola arbitra w sporcie. Teraz okazuje się, że można wpuścić na boisko o 2 zawodników więcej bo końcówki meczu już nikt nie zmieni. Dopóki nie będzie dotkliwych kar dla sędziów, dyskwalifikacji, powtórek itp to ze sportu będzie cyrk. Sędziowanie to ukryty doping, obrona pewnych grup ludzkich i ich interesów robiona w sposób ordynarny jak wspomniany Macedończyk lub z udawaną ślepotą na co przykładów w sporcie jest zbyt wiele aby je opisywać. Wyimaginowane karne, faule, spalone ect. ect.

 • Zamorano lubi Komentarz

  Na 7 meczów wygraliśmy 5 więc nie było aż tak źle (taki sam bilans meczów mieliśmy w Katarze gdzie zdobyliśmy brązowy medal). Wiadomo cel nie został osiągnięty, ale trzeba też pamiętać, że nie graliśmy w optymalnym składzie. Kilku podstawowych zawodników nam wypadło. Błędy taktyczne i presja wyeliminowały nas z dalszej gry. Plan na drugą rundę był taki, że najpierw ogrywamy Norwegię później Białoruś i z Chorwacją gramy już o pietruszkę. Ten plan wziął w łeb już na samym początku i nie mieliśmy już marginesu błędu. Swoje dołożyły też media, które pompowały balon i wywierały na zawodnikach dodatkową presję. Tak nawiasem mówiąc uważam, że dziennikarze powinni mieć ograniczony kontakt z piłkarzami w trakcie trwania mistrzostw. Tych wywiadów było za dużo przed turniejem, przed meczami i po meczach. Jest konferencja prasowa i tam jest czas na zadawanie pytań.

 • Zamorano lubi Komentarz

  Teraz panowie powalczcie o Rio! Jest szansa. A tam nie jesteście bez szans. Myślę, że już taki pogrom jak z Chorwacją już was nie spotka.