Sabi. - lubi

 • Sabi. lubi Komentarz

  S-E-B-A
  Dokładnie oni już wszystko mają gotowe, żeby rozpocząć remont, tylko ten zły PIS wszystko blokuje :)
  Nieważne, że Trzaskowski obiecał remont stadionu Skry. Niewazne, że przed rafauem stolicą rządziła miłościwa Hanka. PIS winien :)

 • Sabi. lubi Komentarz

  @Modafi: Cała scena polityczna w Polsce ma problem z kulturą. Czy to PiS czy PO czy SLD, szczują tylko jednych na drugich. Wyzywają politycznych przeciwników. Czy to Kaczyński, Trzaskowski, Korwin-Mikke, Bosak, Kosiniak-Kamysz, Biedroń itd. itd. Nie potrafią rozmawiać po ludzku, spokojnie, rzeczowo odpowiadać, posługiwać się faktami a nie kłamstwami, nie wyzywać, nie szczuć. Oni odgrywają swoją wojenkę bo to zapewnia dualizm. Raz rządzą ci a raz ci, wiedzą że im dłużej to będzie trwało tym dłużej PO-PiS utrzyma się u władzy bo cała reszta nie ma żadnych realnych szans, nawet na to aby zaistnieć. Im to pasuje, bo raz kradną ci a raz ci. Czy PiS rozliczył kogokolwiek za kradzieże o które oskarżali? Czy PO rozliczy kogokolwiek za to co dzieje się dzisiaj? A jest za co. Caryc Katarzyn wydał 70 mln lekką ręką. Ministerstwo Zdrowia kupiło respiratory od handlarza bronią który jest na liście sankcyjnej za to że dostarczał broń do Libii. Oni nie chcą naszego dobra, oni chcą dobra swojego i swoich pociotków. O stadionie nikt by nawet nie usłyszał gdyby nie polityczna wojna.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Modafi to oczywista oczywistość mieszkam w Wawie i wiem co tu się dzieje i kto rządzi od 15 lat i to właśnie te 15 lat kończy jaka kolwiek dyskusje na ten temat. A te trolle POstkomuna mogą sobie pisać dowoli co chcą akurat w tym konkretnym temacie nie mają żadnych argumentów.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Byłeś ZOMO-ORMO teraz jesteś za platformą

 • Sabi. lubi Komentarz

  Same mądre głowy tu piszą chyba brejza dobrze płaci ,po pierwsze pełowcy PO rządzi Warszawie 15 ponad lat nic nie zrobili dla Sportu i warszawy oj przepraszam wyrzucanie biednych na bruk ,ostatnio wyrzuciła pan Rafał samotne matki ,wyspa kozia bieddne kozy wyzdychały za gruby milon ,palety w centrum za dwa ,ale w ratuszu zarabiają krocie ,warszawie zyje się dobrze aktora polityką ,metro to porażka tak jak rządy PO .przestancie oglądać TVN-PZPR tam pani koleda zaprasza do programu pana Nowaka on to nawet zarzuty ma na UKrainie .

 • Sabi. lubi Komentarz

  I taka dygresja - mieliśmy słynny garbik Żyły, potem zaczęły się problemy Stocha z prędkością najazdową, które trwają i trwają, a końca nie widać. To jeszcze można wytłumaczyć sobie "złą pozycją i nawykami". Ok, a co powiedzie na stan dzisiejszy? Gdzie Kubacki, który jest najwyższy i najcięższy z naszych przegrywa prędkością z Kraftem (170 cm) czy Ryoyu (174 cm)? Ba, Murańka z 23 belki miał zaledwie o 0,2 km/h wyższą prędkość niż Kraft z 19, a jest niewiele niższy niż Kubacki. Żyła i Stoch wraz z Zajcem jedyni poniżej 101 km/h. Przykłady można mnożyć co konkurs. Więc pytanie do pana wąsacza i pana, którego córka jest starsza niż jego żona - gdzie kasa na porządną ekipę do smarowania nart? Już nie tylko Niemcy, Austriacy czy Norwegowie biją nas prędkością na głowę, ale i drobni Japończycy, Słoweńcy, a nawet pojedynczy zawodnicy pozostałych krajów. Stoch skacze regularnie 2-3 belki niżej niż reszta (pomyślcie sobie, które miejsce miałby teraz Stoch, gdyby miał dobrą prędkość, co przełożyłoby się na 5-6 metrów odległości), tak samo Żyła. Może głównym problemem Murańki czy Zniszczoła nie jest technika czy psychika, a może dlatego, że przegrywają z drobniejszymi zawodnikami, chociaż startują z wyższej belki? Teraz już wiem, czemu Justyna miała własną ekipę do smarowania nart - związek po prostu ma to w 4 literach i zamiast zatrudnić specjalistów, to woli przepijać. Kasa na pewno jest, ale lepiej wozić się jako "menedżer reprezentacji", który doprowadza do sytuacji, że przez kilka dni sprzęt zawodników lata sobie gdzieś po świecie, a na ważnej imprezie sami skoczkowie muszą czekać kilka godzin w holu hotelu, bo coś z rezerwacjami nie pykło.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Przewrotny ten tytuł artykułu . Tytuł inny wydźwięk niż rzeczywistość (nie chodziło o odległość skoku Stocha , ale o zbyt mocny WIATR )

 • Sabi. lubi Komentarz

  2020 rok, wszystkie dyscypliny sportu idą do przodu, mamy rewolucję technologiczną, profesjonalizm na wysokim poziomie, a ludzie zarządzający skokami z roku na rok cofają tę dyscyplinę w rozwoju i coraz bardziej ośmieszają.

 • Sabi. lubi Komentarz

  tych skokow nie da sie ogladac. debil debilem pogania zaczynajac od dyrektora konczac na sedziach . machlojstwo oszustwa kretactwo i potwarz.
  kombinacje znajomosci kolezenstwo

 • Sabi. lubi Komentarz

  Mówiłem że Kraft już wygrał Puchar Świata i sędziowie będą stawać na głowie aby mu go wręczyć i dzisiaj mieliśmy przykład co ta mafia wyprawia w skokach.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Sędziowie robili wszystko, żeby wygrał Kraft. W końcu zawody odbywały się w Austrii. Wstydu nie mają. Na belce Polak. Wiatr w Plecy i nagle wymagana odległość zwiększa się o pięć metrów. Na belce Kraft i odległość zmniejsza się o kilka metrów, ale Austriak i tak ładuje blizej. Nie szkodzi, lądując kilka metrów bliżej niż Stoch i Japończyk, dostaje wysokie noty za styl i kilkanaście punktów za "gorsze" warunki. Ręce opadają. W skokach dzieje się to samo, co w łyżwiarstwie figurowym, w boksie i w innych niewymiernych dyscyplinach. Szkoda, lubiłem skoki zima.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Zaczynają się niedźwiedzie przysługi dziennikarzy. Niczego się nie uczycie. Dość pompowania balonu!

 • Sabi. lubi Komentarz

  Dziennikarskie bicie piany rozpoczęte.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Brawo Polska!!!

 • Sabi. lubi Komentarz

  Gratulacje ;-) Dziękujemy.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Żeby można było to powiedzieć w stosunku do panów piłkarzy nożnych. Hahaha.
  Brawo cała ekipa, z trenerem na czele.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Brawo!!

 • Sabi. lubi Komentarz

  Maraton reprezentacji w tym sezonie zakończony srebrem w PŚ. Brawo! A w Tokio życzę udanego rewanżu z Brazylią, najlepiej w finale w meczu o złoto! :)

 • Sabi. lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Sabi. lubi Komentarz

  Brawo! Teraz można spokojnie przygotowywać się do Olimpiady.