slawek-80 - lubi

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Wydaje mi się oczywiste, że w takim artykule powinny być podane ceny opisanych numizmatów, a jednak...
  Dla chętnych i ciekawych:
  moneta z nordic gold - 30 zł
  moneta srebrna - 600 zł
  moneta srebrna ze złoceniem - 600 zł
  moneta złota - 16 000 zł
  Do każdej monety szlachetnej w bonusie dodawana jest ta z nordic gold.

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Serbki zagrały moze z 70% tego co potrafią i to wystarczyło na polskie miernoty. Smarzek i długo, długo nic, ten zespół z tym trenerem nic nigdy nie wygra, a ta cala Kąkolewska byla by dobra na tyczkę do grochu, taka sztywna.

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • slawek-80 lubi Komentarz

  "Gdyby Martin Vaculik przez całe spotkanie prezentował się tak, jak w jego drugiej części,"wszystko w temacie GDYBY zajechało troluniem!

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Jest dolina i to duża chyba że księgowa miała spotkanie z zawodnikami ale z tego co wiem w Gnieźnie pieniążki są wypłacane po wysłaniu faktury przez zawodnika :)

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Tyle, że Jensen jeździł głównie z parzystymi numerami, a święta krowa Holder prowadził parę lub jeździł z juniorami. Wasza miłość do Holdera przypomina uczucie bitej żony do męża kata, ona też kocha mimo, że często boli...

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Ja tylko jestem ciekaw ile upłynie jeszcze czasu zanim to wszystko pier...... . Ta cała tolerancja, równość doprowadzi ludzi do trzeciej wojny światowej. Strasznie bije w dekiel społeczności.

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Wszyscy trzymamy kciuki za Gdańsk...

 • slawek-80 lubi Komentarz

  i zaprawdę powiadam wam ,że dopóki ruda miękka faja będzie trenerem dopóty drużyna przez niego trenowana nic nie osiągnie tak było w Skrze tak jest w kadrze dziewczyn i tak będzie w każdej "trenowanej" przez tego nieudacznika ekipie

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Get Well mogl wygrać w Lesznie ale zabraklo jednego zawodnika.
  Get Well mogl wygrać z Częstochowa ale zabraklo jednego zawodnika.
  Get Well mogl wygrac w Rybniku ale zabraklo jednego zawodnika.
  Get Well mogl sie utrzymać ale zabraklo jednego zawodnika.

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Tak tak Miedzinski+presja= bandyta i badanie psychiatryczne. Zmarzlik+presja= ambicja. Jak jednym miota w lewo i prawo to brak umiejetnosci, jak drugim to wirtuozeria, bo uniknal upadku. Moze troche obiektywizmu? Sytuacja z Jankiem byla identyczna jak ta Miedziaka z Doylem. Jedyna roznica to pierwszy luk i to ze Doyle poszerzyl a Janusz nie. Predkosc byla mniejsza to sie Kolodziej nie polamal. Miedziak= bandyta, Zmarzlik nie. O co kaman?

 • slawek-80 lubi Komentarz

  "Jak przekazuje jeden z kierowników drużyny Polonii, Adam Lyczmański"
  To już trzeci kierownik w tym sezonie, ciekawe ilu ich tam w klubie jeszcze jest? Najpierw był Marcin Stawluk (ostatnio gdzieś zniknął), później po jednym z meczów jako kierownik przedstawiony był Andrzej Matkowski, a teraz sędzia, czy też nie spełniony sędzia piłkarski bo nie wiem czy biega jeszcze po boiskach. Kierownik Orwat? Kierownik Curylo? Kierownik Adamczak? Może też kierownik Jędrzejewski, żeby chłopaki mogli zająć się czymś pożytecznym w przerwie od jazdy gdy nie zmieszczą się w składzie. Kierowników w tym klubie jest chyba więcej niż podprowadzajacych na które brakuje kilkuset złotych. A może ci kierownicy przebiorą się w kolorowe ciuszki, chwycą za pompony i staną pod taśmą? :) Zrobili by coś pożytecznego dla klubu, bo nie wierze że w klubie jest tyle roboty papierowej przy okazji meczów że aż 3 ich potrzeba.

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Chodzę na Polonię od pamiętnych derbów w 1994, ale takiej popeliny jak dzisiaj to nie widziałem. Na trybunach piknik, zero atmosfery, juniorzy jakby co dopiero zdali licencję, stadion zarasta zielskiem i brudem. To jest już koniec Polonii jak takiej, a w większości za ten bajzel odpowiada sołtys Bruski, który w mieście zniszczył praktycznie każdy sport (poza Artego), bo w męskich dyscyplinach nie mamy ani jednej porządnej drużyny walczącej o czołowe lokaty. Żeby mieć kontakt ze sportem na wysokim poziomie trzeba jeździć do Torunia albo Grudziądza. Takla jest brutalna prawda dla bydgoskich kibiców.

 • slawek-80 lubi Komentarz

  ciekawy jest ten zapis "dzięki reklamie oglądasz za darmo". Czyli jakby nie było reklamy, to żeby posłuchać co ci panowie mają do powiedzenia - musiałbym zapłacić? :)

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Czemu w takim razie dożywotnio ukarano sędziego który sędziował mecz KSM-Polonia? Władek nie miał racji? Czemu w Opolu wylano hektolitry wody w meczu z Polonią a póżniej były kombinacje na zawodach młodzieżowych też z polewaczką? Władek nie miał racji? Niech sobie Wanda i KSM jeżdżą w tej 1 lidze. Cwaniactwo ma krótkie nóżki. Już te kluby mają długi i zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni..

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Będzie ciężko wydrzeć zwycięstwo w Zielonce. Mimo to liczę na Toruń.
  Derbowy finał byłby niezwykle elektryzujący, ale obawiam się że jak zawsze będą jakieś kombinacje, przekładanie meczu z byle powodu itp.. W historii derbów, szczególnie w PO, takie historie już się zdarzały. A z Cieślakiem to już praktycznie pewne.
  Gdyby wczoraj w takich warunkach jechał Fabulaz a nie Sparta, to mecz z pewnością by się nie odbył. Dwa upadki juniorów i już byłby protest działaczy Fabulazu.

  Finał prawdopodobnie będzie jednak derbowy i mam nadzieję, że się mylę i Cieślak zachowa trzeźwy ogląd sytuacji :) Żadnych kombinacji, tylko walka na torze!

 • slawek-80 lubi Komentarz

  różnica między atakiem USA a atakiem Polski jest taka że w USA 2 zagrywa floopa a u nas 2 zagrywa silną zagrywkę. Zagrywka to podstawa wydaje mi się.

 • slawek-80 lubi Komentarz

  pokazali wam miejsce w szeregu wczorajszy mecz też był kiepski i tak naprawdę nie widzę większych szans na olimpiadzie. Oglądając wasze mecze widzę drużynę wypaloną bez chęci walki czasami bezradną technicznie i taktycznie. Rio to wasz ostatni turniej z Antigą czas rozstania człowiek nic nie wnosi do gry i drużyny.
  Tak na koniec wyglądacie na boisku jak zagubione dzieci czasami mam wrażenie że nie wiecie z kim gacie i o co gracie

 • slawek-80 lubi Komentarz

  Brawo Antiga, kolejna wielka impreza przegrana od czasu MŚ. Która to już? bo przestałem liczyć jakiś czas temu. Medal IO? z pewnością tak...........ale zmiana trenera już we wrześniu.

 • slawek-80 lubi Komentarz

  nie zmienia faktu ze robi to po to zeby tylko sie o nim mowilo ... to ze na euro to wogole go nie bylo to musial cos zrobic zeby dobre wrazenie zostało ... ale to i tak pedał i nic i nikt tego nie zmieni :/