Dominika Sara Donia - lubi

 • Dominika Sara Donia lubi Komentarz

  hahhahaha kto wymyśla takie brednie?całkiem niedawno pisali że cr7 namawiał po meczu aby lewy przyszedł do realu.

 • Dominika Sara Donia lubi Komentarz

  Ale spokojnie ! My się dopiero rozkręcamy ! My nie potrzebujemy - jak Niemcy - w składzie graczy z Afryki, Azji , Turcji , byśmy zbudowali Reprezentację ! Oni zawsze kradli talenty z innych krajów , by pokazać jacy to są inteligentni i doskonali i pracowici , a po prostu non stop kradną graczy z innych narodów zrabowaną w czasie wojny forsą . Sami nie weszliby nawet do drugiej ligi . Od wojny non stop kradną ! Mam nadzieję,że trafimy na nich na Mistrzostwach i ich zjedziemy na Amen ! Wtedy się okaże kto talent , a kto oszust !!!

 • Dominika Sara Donia lubi Komentarz

  Oj tam, na spokojnie. Raz na jakis czas dobrze dostac kopa w dupe, oby sie obudzili.

 • Dominika Sara Donia lubi Komentarz

  AMEN

 • Dominika Sara Donia lubi Komentarz

  bydło nie kibice

 • Dominika Sara Donia lubi Komentarz

  Przepraszam was, lecz jesteście żałośni. Co do samej walki ! Mamed wygrał tą walkę w każdej płaszczyźnie, lepiej punktował w stójce, wyprowadzał celne ciosy, a ciosy Mańkowskiego leciały na gardę lub w powietrze w dodatku obronił się przed obaleniem ,a sam obalił i trzymał Borysa do końca rundy. Każdy laik który chociaż trochę zna się na punktacji powinien to wiedzieć. A teraz do samego Mameda. Jeszcze 2 lata temu jak nie była tak widoczna islamizacja na zachodzie Europy każdy z was miał Mameda za swojego i każdy po spektakularnych walkach skandował jego imię. Pomimo że wiedzieliście jakiego jest wyznania ! Teraz nagle o tym głośno i Mamed nagle jest najgorszym człowiekiem na świecie pomimo że ma nie licząc swojego wyznania , bardzo pozytywne podejście do życia. Jest mi wstyd za te gwizdy, dlatego że widać iż dotknęło to Mameda i bez jego nie było by żadnego MMA w Polsce ! Gdzie jakiś szacunek z tego powodu !? WSTYD !

 • Dominika Sara Donia lubi Komentarz

  W 110% się z Tobą zgadzam, wstyd, hańba i ogólnie buractwo. Polaczki które wrzucają wszystkich do jednego wora. Mam nadzieję że Mamed odejdzie z KSW - szkoda mi tak pozytywnego i fajnego człowieka, by się marnował z tą całą cebulandią bez szacunku.

 • Dominika Sara Donia lubi Komentarz

  Kurna ludzie co wy piszecie kibicie zachowali się jak trzoda i to nie chlewna bo świnie bym obraziła,jestem pewna że gdyby Mamed walczył nie z Polakiem i to z Mańkowskim cieszyli by się,za samo to że dzięki niemu KSW w Polsce stało się tak popularne i dzięki temu że On walczył w naszych barwach Polacy stali się ważni,za samo to należy mu się szacunek.A wpis ,,A czemu wstyd? Nie zgadzali się z werdyktem to gwizdali, wkurzyli się że Polak został skrzywdzony"jest po prostu haniebny Jestem jednak pewna jeszcze jednego Polakiem jest zarówno jeden jak i drugi tu nie chodzi o narodowość ale o to że Mańkowski jest urodzony w Polsce,a Mamed jest Polakiem ale tylko przez obywatelstwo.Do tej pory jakoś nikomu to nie przeszkadzało!!!! Wstyd mi za Polaków że są tak niewdzięczni i dwulicowi to tylko świadczy o naszej kulturze i głupocie psełdo kibiców,bo na pewno nie prawdziwych kibiców.Mnie też się nie podobał pomysł walki Mamed Mańkowski ale jeśli tak się stało to należy być sprawiedliwym,i podziękować tak jednemu jak i drugiemu za walkę a nie jednego oklaskiwać a drugiego wygwizdać i za co za to że ma inną wiarę.ŚWIŃSTWO I TYLE !!!!

 • Dominika Sara Donia lubi Komentarz

  niech zostanie już taki wynik