Maraczek - lubi

 • Maraczek lubi Komentarz

  Mam nadzieję, iż Pan Kubiak w tym roku zakończy karierę reprezentacyjną, a tym samym odejdzie w niepamięć jego rasizm, brak kultury i pyszałkowatość. Z pokorą obejrzy rozegrane mecze naszej reprezentacji oraz komentarze i zachowanie pomeczowe i weźmie przykład z Wlazłego, Zagumnego, Możdżonka, Świderskiego, Winiarskiego, Bąkiewicza itd. Przepraszam, iż nie mogę wymienić wszystkich

 • Maraczek lubi Komentarz

  Ryszard Bosek - legenda i wielki siatkarz tak jak niżej napisane -Kubiak pyszałek , który kulturą i postacią siatkarską do pięt Boskowi nie dorósł.Cóż tu pisać więcej i komentować?

 • Maraczek lubi Komentarz

  Co to znaczy kapitan ? To człowiek , który powinien udzielać wywiadów za zespół , motywować do gry itd. Na pewno do tego nie należy wszczynanie burd w trakcie meczu.
  To mylenie pojęć , nic więcej. Natomiast jeśli to Kubiak decydować miał o składzie to ci co nie zostali powołani(Bednorz i Huber)mogą mieć pretensje , bo to lepsi zawodnicy od np.Kaczmarka - Fajtłapy od Śliwki , który zaliczył tylko kilka epizodów w czasie ME a pojechał.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Bosek ma rację Po co dyskutować z tym sobkiem? Nie rządzi trenerem? Przecież Heynen powiedział , że Kubiak sam sobie zrobił zmianę i wszedł na boisko w meczu z Wenezuelą i to miało być takie śmieszne , że hej. Zarozumialec jest od wiosny bez formy i nie powinien grać za zasługi w kadrze.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Czy Kubiak nie widzi, że jest w każdym meczu najgorszy na boisku? Z całym szacunkiem dla jego wcześniejszych osiągnięć. Facet musi wiedzieć kiedy skończyć.

 • Maraczek lubi Komentarz

  @aggs: Bosek - Mistrz Świata z '74 i Mistrz Olimpijski z '76, w tamtym czasie najlepszy przyjmujący na Świecie! Więc warto by było wiedzieć co się pisze. Jak na razie Kubiak nie osiągnął tego co Bosek, i już chyba mu nie dorówna.

 • Maraczek lubi Komentarz

  A kto to jest ten Bosak? może chodzi o Boska siatkarza ale on to Bosek!

 • Maraczek lubi Komentarz

  Są jeszcze sporty zimowe, gdzie Słoweńcy są w ścisłej czołówce i bija Polaków na głowę.
  Dopóki będą nami rządzić takie Czarnki i Czarneckie a minister kultury będzie przy okazji ministrem sportu (o którym notabene nie ma zielonego pojęcia), tak będzie wyglądała nsportowa edukacja naszych dzieci a w rezultacie i nasz sport.

 • Maraczek lubi Komentarz

  No cóż, jak wiadomo, z Polski pochodzi 30 najlepszych siatkarzy świata, a każdy set biało-czerwoni zaczynają od stanu 20-0 więc Vital jest wyjątkowym partaczem, że nie przywozi złota z każdego kolejnego turnieju, wliczając puchar Afryki czy Azji południowo-wschodniej. A na poważnie, to rysiu swoją pokraczną personą niszczy ten piękny sport i idzie w kierunku tego, co on i jego partia zawsze osiągają - wstaną z kolan i upadną na pysk. A nasza siatkówka z nimi.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Heynen out !

 • Maraczek lubi Komentarz

  Nie pierwsze i (niestety) zapewne nie ostatnie takie zachowanie Kubiaka. Tyle że wcześniej, pomimo tego że od zawsze był irytujący, dawał dużo tej drużynie i można było na niego liczyć. A ten sezon to dramat w wykonaniu kapitana. Jeśli mamy walczyć w kolejnych imprezach o najwyższe cele, to gość powinien zejść z reprezentacyjnej sceny. Po prostu są od niego lepsi i bardziej perspektywiczni gracze (czego Heynen nie chciał zauważyć).

 • Maraczek lubi Komentarz

  Nikt normalny nie akceptuje zachowań Kubiaka. Tak cudownie wytworzył konflikt z Iranem ze od USA powinien medal dostać. A to ze wspierają go dzis Kaczmarek, Kurek , Nowakowski świadczy o tym ze zmiany pokoleniowe są niezbędne . I zmiana trenera również

 • Maraczek lubi Komentarz

  nasi z Łomaczem na rozegraniu wypracowali 4 punkty przewagi w ostatnim secie? Co robi Heynen, ściąga go i wsadza Drzyzgę a Słoweńcy wygrywają tego seta po horrorze.

  Ja nie wiem dlaczego Heynen tak trzyma się nazwisk: Kubiak, Drzyga i Leon grają niezależnie od tego co grają. A podobno mamy w kim wybierać i możemy wystawić kilka reprezentacji. Tego w tym roku nie widziałem wcale w poczynaniach Heynena.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Mecz przegrali przez Kubiaka i Heynena. Kubiak grał padło, praktycznie każdy jego atak był podbijany po bloku przez Słoweńców lub też po ich bloku piłka wpadała na nasze pole. Heynen z kolei nie reagował do końca na ,,popisy'' Kubiaka. Dla mnie czas Kubiaka w kadrze już się skończył. Z Semeniukiem w jego miejsce ten mecz na 100 % byśmy wygrali !!!

 • Maraczek lubi Komentarz

  Składam oficjalny wniosek o to, aby mecze ze Slowenią były oddawane walkowerem!!!! Kochanowski - jedyny bohater!!!

 • Maraczek lubi Komentarz

  Dzrzyzgom mlodemu i staremu juz dziekujemy a Kubiak w kadrze to kpiny ktory mecz juz zawalil?

 • Maraczek lubi Komentarz

  Słowenia miała jakość której naszym brakowało !!! Zupełnie nie rozumiem dlaczego Heynen przy stanie 24 : 22 dla naszych w drugim secie robi podwójną zmianę ??? Słoweńcy od 2 seta zaczęli obijać nasz blok a nie próbować szukać środka boiska jak nasi. Swoją drogą nie wiem co robili na ławce Śliwka czy Fornal gdy beznadziejny Kubiak grał na boisku ??? Trener już całkowicie się pogubił od 2 seta , nie widział jak grają Słoweńcy i co trzeba zmienić w następnych setach !!!

 • Maraczek lubi Komentarz

  Słoweńcy niech dziękują Kubiakowi. Zawalił piłki setowe w 2 i 4 secie. Ciekawe jaka miał skuteczność. Potrzebny nowy trener i świeże spojrzenie (głównie na rozegraniu no i ten nieudaczny Kubi)

 • Maraczek lubi Komentarz

  Tak , Pan Możdżonek ma rację . Reprezentacji brakuje stylu gry , a za to odpowiada rozgrywający . Rozgrywającym jest Drzyzga . Szkoda , że Heynen stawia na szali swój dorobek i autorytet wysyłając w bój tego wystawiacza .
  Może jednak chodzi o naciski na trenera ???

 • Maraczek lubi Komentarz

  Czy Ci pseudoredaktorzy czytaja to co piszą "Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej przeszedł do Ajaxu zimą 2021"