Trump Trump - lubi

 • Trump Trump lubi Komentarz

  W przypadku Pana Kacpra Piechockiego w większości komentarze które można na jego temat przeczytać nie mają nic wspólnego z hejtem, a po prostu oceną jego umiejętności do której każdy kibic ma prawo.
  Gdyby Kacper chciał rzeczywiście udowodnić, że swoją pozycję zawdzięcza jedynie ciężkiej pracy i umiejętnościom a nie nazwisku, to powinien być pierwszą osobą nalegającą na tym aby grać w każdym innym klubie oprócz Bełchatowa.
  Jeśli tego nie robi, to widocznie z powodu braku ofert z innych klubów i świadomości, że w klubie w którym prezesem nie jest jego ojciec postrzeganie jego umiejętności przez włodarzy klubu może być zupełnie inne.
  Taka akcja też nowych kibiców mu raczej nie przysporzy, a wręcz odwrotnie, bo mało kto lubi żalących się na swój los sportowców z zupełnie błahych powodów, szczególnie w takiej sytuacji w jakiej jest on w Bełchatowie.

 • Trump Trump lubi Komentarz

  Pojawiają się głosy, że to wcale nie jest najlepszy scenariusz i lepiej z mocniejszej grupy wyjść na teoretycznie łatwiejszego rywala w ćwierćfinale. Logiki nie można temu odmówić, tyle że przyjrzałbym się tej sytuacji nieco szerzej. A mianowicie, gdybyśmy mieli być w tej drugiej grupie. to siłą rzeczy jedna z tamtych mocnych ekip musiałaby się znaleźć zamiast nas w tej niby "marzeń". Po drugie, jak mocni byśmy nie byli, to nie mamy pewności, że z grupy "śmierci" awansowalibyśmy z 1. lub. 2. miejsca i dostali tego "łatwiejszego" przeciwnika w 1/4. Równie dobrze możemy wyjść z miejsca 3. lub 4. i zapomnieć o lżejszym ćwierćfinale. Tak więc jeśli nic nie ulegnie zmianie w kwestii ustalania grup, to uważam, że to jednak jest lepszy wariant z trafieniem do grupy "marzeń". Mielibyśmy dzięki temu bardzo duże szanse na wygranie jej i w ćwierćfinale zagranie np. z Francją lub Argentyną (zakładając, że pierwsze 3 miejsca przypadną Brazylii, USA i Rosji, chociaż kto wie, czy Francuzi nieco nie namieszają, a tym samym kto faktycznie zajmie tam 4. miejsce). Poza tym granie w grupie "marzeń" powinno kosztować nas mniej sił, co również nie jest bez znaczenia. Ale wszystko to tylko spekulacje... Ogólnie dostrzegając w obu wariantach korzyści, trudno opierać wszystko na rozstrzygnięciach najbardziej optymalnych, bo rzadko kiedy takie turnieje układają się dokładnie tak, jak sobie to kibice dużo wcześniej rozpiszą.

 • Trump Trump lubi Komentarz

  Borek go namówił na 100%. Po wyniku sportowym jego gali nie ma nikogo do wypromowania na następnych galach. Szymański, Wewrejko, Sęk, Zimoch ,,zostali ugotowani", wcześniej to samo zrobił Wachowi, Jonakowi, a Parzęczewski nie jest żadnym magnesem to okazuję się, że trzeba namówić ponownie Adamka do wejścia na ringu. Gala z Adamkiem sprzeda się dobrze, ale dla mnie to jest przykład ,,jak Borek nie czuję czym jest promotorka bokserska", bo to, że sprzedaje emocje, to dla mnie żenujący argument. Niedługo nie będzie miał kogo wystawić na swoje gali. Parzęczewski i Łaszczyk toczyli wcześniej swoje boje np. na galach Marcina Najmana, z którego publicznie Borek jako dziennikarz wielokrotnie w niewybredny sposób żartował. Tylko: gdzie obiektywność dziennikarska-jako promotor powinien milczeć na temat działań innych promotorów, a tego nie robi. Co do Adamka-pewnie wyjdzie z Saletą, zrobią show, światła, tort, tylko po co? Powinni zaprosić go do Ministerstwa Sportu i oficjalnie mu podziękować, a nie jeszcze robić ,,ostatnie tańce" z jego udziałem.

 • Trump Trump lubi Komentarz

  Znacznie lepiej się ogląda mecz bez tego brzęczenia z trybun. Na hale powinien być zakaz wstępu z trąbkami i innym hałaśliwym badziewiem.

 • Trump Trump lubi Komentarz

  Lamentowaliśta jak Antiga w 2014 nie powołał Kurka, lametowaliśta jak Heynen w 2018 powołał Kurka, lametowaliśta jak Heynen wyjechał wcześniej z Chicago. Lubita lamentować.

 • Trump Trump lubi Komentarz

  Pamięć jak widać krótka u Norwegów. Ciekawe jak zachowywali się Forfang i Johansson po zdobyciu na IO w Pjongczangu w 2018 r. srebrnego i brązowego medalu w loteryjnym konkursie na normalnej skoczni. Z tego co pamiętam to chyba nie płakali nad losem Stocha i Huli.

 • Trump Trump lubi Komentarz

  Trzeba powiedzieć jedną rzecz...w dupach się wam poprzewracało!Medal,medal,medal...cóż, to jest sport,różnie bywa.Może medalu nie będzie i co z tego?Mamy kilku naprawdę dobrych skoczków,którzy na pewno jeszcze nie raz dostarczą nam powodów do radości.Kiedyś szczytem marzeń było zwycięstwo indywidualne,teraz szans jest kilka.
  Gdy się nie uda to zapewne pojawią się hejterzy,marudy,pseudo-specjaliści...zaczną się domagać zmian,dymisji trenera,będą wieszać psy na naszych skoczkach.Trener zapewne wtedy odejdzie i tak pożegnamy się z rosnącą siłą polskich skoków .
  Porażki się zdarzają i nie zawsze wszystko wypali na docelowej imprezie.

 • Trump Trump lubi Komentarz

  drużynowo 3-5 tyle, że bliżej nam do tego 5 miejsca niż 3 go. Niestety to nie jest skocznia która leży naszym, a do tego wyłożył nam się 4 ty skoczek. Mamy tyle sukcesów, że nie jest to problemem. Problem jest, że nie ma 2-3 następców na już, którzy z nowym trenerem, bo ciężko będzie utrzymać Horngahera, będą w stanie wejść do tej drużyny i powoli robić zmianę pokoleniową.

 • Trump Trump lubi Komentarz

  Po co podgrzewane kulki, wystarczyło patrzeć caly czas na kulke, od chwili gdy przedstawiciel fivb wrzucił kulkę z włoską grupą (j), działacz z Włoch nie spuszczał jej z oka. Po czym gdy usłyszał USA od razu chwycił drugą kulke - mimo, że byla dalej, przemieszal raz by mu nie wypadła i tyle z rzetelnego losowania..
  Od 7 minuty jak coś:

 • Trump Trump lubi Komentarz

  W każdym sporcie istnieją jednostki wybitne intelektualnie i tzw. "młotki o ilorazie inteligencji polerowanego orzeszka ziemnego". W masowym odczuciu obraz piłkarza nożnego jest taki: skóra fura i komórka, żel we włosach, a pod włosami i żelem przeciąg czyli nic.
  Sami piłkarze swoimi "osiągnięciami" sportowymi i obecnością w mediach różnych taki obraz budują. Siatkarzy jest mniej w przestrzeni celebryckiej i mają lepsze osiągnięcia sportowe. Tu jest źródło problemu oraz myślę że niezdrowa relacja kasa z kontraktów-sukces sportowy (czyli podstawa działalności każdego sportowca wyczynowego)

 • Trump Trump lubi Komentarz

  Fakty:
  1) Michał Kubiak nie lubi piłki nożnej (tak powiedział)
  2) Uważa, że piłka nożna jest prostszą grą od siatkówki (ma taką opinię)
  3) Jednocześnie broni polskich piłkarzy, doceniając ich wysiłek w przygotowanie i broniąc przed falą hejtu, jaka zalała różne fora. O czym redaktor nie był skłonny wspomnieć (fakt, trochę nie na temat...)
  Nie zgadzam się z Kubiakiem w kwestii umiejętności piłkarskich - i w jednej, i w drugiej dyscyplinie można zauważyć różnicę między umiejętnościami (dowodem choćby ostatni mecz z Portoryko w siatkówce). I w obu dyscyplinach umiejętności techniczne są potrzebne.
  Natomiast zgadzam się, że siatkówka jest dyscypliną bardziej wymagającą technicznie - najprościej rzecz ujmując: na pewno szybciej zauważymy, że ktoś udaje grę w siatkówkę, niż w piłkę nożną :-)
  Ale autor tego felietonu "popłynął" w swojej argumentacji oraz w tonie moralizatorskim. Nie rozumiem celu felietonu, choć może powinienem szukać powodu...? Obraził? Uraził? Chyba nie chodzi o "nawrócenie" jakiegoś siatkarza? Poprzez zmuszanie go do oglądania jakiegoś sportu? Jakoś nie wyobrażam sobie, że to Michał chodził za "wywiadowcą", by koniecznie mu powiedzieć, że piłka nożna jest "be", a siatkówka "cacy". Zapytany odpowiedział, tak mi się zdaje (po treści tego wywiadu sądząc).
  Czy sonda jest również tego samego autorstwa? Pytam nie bez powodu - pomijam jeden błąd, chyba że świadomie "nożna" napisano wielką literą? Dla podkreślenia rangi? ;-)
  Otóż sonda ta wywołuje skojarzenie z tytułem pewnego programu kabaretowego Jana Tadeusza Stanisławskiego, profesora mniemanologii stosowanej...