KibicWKS - komentarze

 • KibicWKS napisał/a komentarz do MŚ 2015: Niewiarygodni Polacy! Mamy brąz!!! - relacja z meczu Polska - Hiszpania

  W tym meczu sędziowie stanęli na wysokości zadania.

 • KibicWKS napisał/a komentarz do MŚ 2015: Niewiarygodni Polacy! Mamy brąz!!! - relacja z meczu Polska - Hiszpania

  Grajac z Katarem nasi zawodnicy w obronie NIE MOGLI grac skutecznie - agresywnie, co dawalo małe szanse na dobre obrony naszych bramkarzy. Przeciwna sytuacja pod drugą bramką, gdzie obrońcy grali brutalnie i bezkarnie. To są fakty ;) nie zawsze statystyki pokazują faktyczny obraz gry. To są tylko statystyki.

 • KibicWKS napisał/a komentarz do MŚ 2015: Polska husaria zastopowana przez katarski twór - relacja z meczu Polska - Katar

  Dla wszystkich, którzy mówią, że najsłabsza deffensywa i offensywa na turnieju. Graliście kiedyś w piłkę ręczną? Jak mieli skutecznie bronić, skoro każde zetknięcie się z przeciwnikiem było gwizdane. Pierwsze dwie kary dla nas ok (chociaż w innym meczu pewnie byłyby żółte kartki), reszta z kapelusza. Ostatni karny to był śmiech na sali...

  Co do offensywy - ta sama sytuacja. Nasi zawodnicy byli nie raz na prostych rękach odpychani przy rzucie, co ZAWSZE kończy się karą. Przy starciu Bieleckiego pod koniec pierwszej połowy NAWET SIĘ NIE POFATYGOWAŁ, żeby zatrzymać grę. Te **any lis mógł Karolowi kręgosłup połamać... Liczę tylko, że na najbliższym turnieju w innym kraju reprezentanci "pokrzywdzonych" krajów pokażą tym sprzedawczykom, jakimi są średniakami bez wsparcia $$$$$.

  Jedyne do czego można się przyczepić to brak wsparcia w postaci bramkarzy naszej drużyny. Z drugiej jednak strony atakując bez obrony (co uzasadniłem wyżej) ciężko cokolwiek wybronić, przeciwko mimo wszystko klasowym zawodnikom. I nie oszukujmy się procent obron "Katarskiego" bramkarza (nie wiem czy wiecie ale to już jego 3 czy 4 reprezentacja ...) wynika z tego, że miał do dyspozycji brutalną i bezkarną obronę.

 • KibicWKS napisał/a komentarz do Arsene Wenger wspierany przez piłkarzy. "To dla niego chcemy grać"

  Nie oszukujmy się - wpływ na wyniki mają również kontuzje. Nie wiem, czy coś jest z fizjoterapeutą, masażystą czy po prostu pech ale to co się dzieje to jest jakiś horror. Chyba tylko Sanchez (odpukać w niemalowane) nie był jeszcze kontuzjowany...

 • KibicWKS napisał/a komentarz do Oceny SportoweFakty.pl: Oni przejdą do historii!

  Tak narzekasz na środek pola, fakt było mnóstwo niepotrzebnych strat, które doprowadzały do tego, że chłopaki musieli więcej biegać. A ile naliczyłeś strzałów Krossa? Najbardziej obawiałem się jego strzałów z dystansu i na szczęście pomocnicy nie dali mu okazji do pokazania swojej siły. Tak jak zauważył już ktoś niżej - większość akcji niemców z konieczności była prowadzona skrzydłami, gdzie widać, że nie do końca im się układało.
  Naszej reprezentacji nie stać na otwartą grę z Niemcami. Ktoś spodziewał się, że nasi będą stosować atak pozycyjny na mistrzach świata? Nieee, myślę, że zabiegaliby naszych w kontrach. Moim zdaniem środkowi pomocnicy pod względem defensywnym prezentował się bardzo dobrze, byli mocnym wzmocnieniem dla obrony. Nie wymagajmy od Krychowiaka czy Jędrzejczyka spektakularnych akcji ofensywnych - nie takie ich zadanie, pozatym po chłopakach było widać, że odczuwają trudy tego spotkania, więc może dobrze, że nie ryzykowali jakiś niebezpiecznych zrywów.

 • KibicWKS napisał/a komentarz do Potężny cios dla Canarinhos: Neymar nie zagra już na mundialu!

  Moim zdaniem Brazylia jest w stanie pokonać Niemców. Dużo zależy bowiem od warunków pogodowych (mimo wszystko). Jeżeli Brazylia będzie w stanie narzucić wysoki presing to mają szansę wygrać. Niemcy gubią się jeżeli są atakowani, co było widać we wcześniejszych meczach. Zobaczymy jaką 11 wyjdą Niemcy.

 • KibicWKS napisał/a komentarz do Camilo Zuniga: Będę się modlił za Neymara

  Normalna gra. Moim zdaniem nie zasłużył na jakąś specjalną karę... W ciągu meczu zdarza się wiele brutalniejszych fauli i jakoś zawodnicy nie są dodatkowo karani. Gdyby chodziło o zawodnika innej drużyny i innego pokroju pewnie o fakcie byłoby cicho.

 • KibicWKS napisał/a komentarz do Zmarnowana historyczna szansa Polaków - relacja z meczu Czechy - Polska

  przeczytałeś do końca czy tylko to nazwisko zauważyłem chłopcze?

 • KibicWKS napisał/a komentarz do Zmarnowana historyczna szansa Polaków - relacja z meczu Czechy - Polska

  ja się cb pytam co ty o nim wiesz?
  Smuda stworzył nową, MŁODĄ kadrę, dla której to były pierwsze poważne zawody. Wywalił w końcu tych starych nieudaczników jak Krzynówek, Smolarek. Uważam też, że na ich sukcesy powinniśmy poczekać 2 lub 4 lata. SMUDA POWINIEN ZOSTAĆ, chociaż źle rozegrał ten mecz.