czodA13 - lubi

 • czodA13 lubi Komentarz

  Kto chce ten idzie!!! siłownie i baseny -- zazwyczaj wysportowani ludzie z dobra odpornoscią!! - lub osoby wymagajace rehabilitacji!!!( tak je pozbawia sie ich możliwości podreperowania zdrowia!!! ),

 • czodA13 lubi Komentarz

  Jestem zwykłym człowiekiem, ani nie jestem wysportowany ani wymagający rehabilitacji, i chodze na siłownie oraz chcem by były otwarte gdyż moge korzystać ze sprzętu którego nie mam na codzien na własność. bywają momenty ze jestem 3 razy w tygodniu a bywają takie że nawet 6, Przychodze styrany po pracy na siłownie- robie trening i odrazu czuje sie lepiej. WEDŁUG MNIE SIŁOWNIE POWINNY POZOSTAĆ OTWARTE!

 • czodA13 lubi Komentarz

  plastik

 • czodA13 lubi Komentarz

  Robert , Chłopaku ! WSZĘDZIE INWESTUJ TYLKO NIE W PISOWSKIM PAŃSTWIE ! zostaniesz otoczony przez cwaniaków , urzędników , polityków i ich znajomych , wysssają z ciebie ile wlezie , a na koniec zrobią z ciebie malwersanta !

 • czodA13 lubi Komentarz

  Solidarnie wszyscy kibice w Holandi w dniu meczu swoich druzyn powinni wyjsc gdzies na rynek i zgromadzic sie w ilosci kilkudziesieciu tysiecy , bez maseczek o jednym czasie.

 • czodA13 lubi Komentarz

  Sianie niepokoju cd...

 • czodA13 lubi Komentarz

  Doprawdy, niemiłosiernie bezwzględny jest ten wirus, gdy zakażony nim w meczu występuje i lata 90 minut za piłką...

 • czodA13 lubi Komentarz

  Mamy totalitaryzm gorszy niż za komuny. Gorszy był tylko w wykonaniu hitlerowców. Za posiadanie bezobjawowego wirusa pakują cię do więzienia i kary że będziesz spłacał do końca życia.

 • czodA13 lubi Komentarz

  czy wam już mózgi wyprali? Co z tego że zagrał mając pozytywny wynik nic nie znaczącego testu. można grać z przeziębieniem, grypa, a nie można z choroba bezobjawowa która nie istnieje?

 • czodA13 lubi Komentarz

  dosyć koronoparanoi, ewangelista Łukasz się poddał

 • czodA13 lubi Komentarz

  spalic na stosie!! razem z szumowskim .qrwa gdzie jest ta Polska o ktora walczyli nasi rodzice i morawiecki?? 7nwizycja zaltwi wszystko. a wracajac do tematu chlopak dal dupy ale to nie powod zeby go zamykac .wystarczy domowa izolacja. za 2 tygodnie okarze sie ze nikogo nie zarazil i co?? dalej bedzie siedzial??to chory kraj

 • czodA13 lubi Komentarz

  Lewandowscy....polscy Beckhamowie....??? Ogarnijcie sie pismaki....Polska to biedny kraj,pelen kompleksow i niedowartosciowanych ludzi,szarzyzna....Lewy vel RL9 jak na warunki w PL ma duze pieniadze,jest medialny itd.,sportowo jedynie w Bundeslidze cos ugral,w LM,EURO,MUNDIAL.....zero !!! Jak zwykle w Polsce ludziom potrzeba bohatera......kiedys byl Malysz teraz jest Lewandowski,pilka najbardziej popularna/medialna...wszystko !

 • czodA13 lubi Komentarz

  Materiał dowodowy jest. Sprawca jest. Ściągnąć odszkodowanie z ubezpieczenia OC motocykla, dodatkowo sprawa z powództwa cywilnego. Panie rolnik, wyjdziesz Pan do przodu. A co do Pana Puzia: odwrotna sytuacja: ktoś bierze gwoźdź i rysuje po twoim motorze. Jest znakomitym artystą i uważa że wielkiej szkody ci nie zrobi bo i tak motor nie nowy. Czy rozumiesz teraz co zrobiłeś?

 • czodA13 lubi Komentarz

  Wczoraj pisałem dość krytyczny komentarz, dzisiaj napiszę w podobnym tonie. Przeprosiny Puzia nie dadzą nic, pokazał on po prostu swój brak szacunku do czyjejś własności i pracy. Nie pochwalam rozstawiania linek w lasach. Nie popieram bezpodstawnych ataków na motocyklistów. Tylko czy tutaj ta fala krytyki i atak są bezpodstawne? Jak najbardziej mają podstawę. Puzio pokazał swój poziom głupoty i brak zrozumienia drugiego człowieka, w drugim komentarzu nawet obraził sporą ilość osób. Ciekawe jak Puzio zareagowałby gdyby ktoś siekierą potraktował jego motor lub po prostu rozrył mu trawnik przed domem? Też machnąłby ręką? Ja na drodze motocyklistów traktuję normalnie, przy domu mam sporej wielkości las, jak się zapytają to zawsze wpuszczam, czasami jednak rozbierają drewniane ogrodzenia i po prostu wjeżdżają bez pytania. Wtedy sam biorę quada, bo lubię pojeździć rekreacyjnie i ich po prostu ganiam po tym lesie. Nie lubię wandalizmu, braku poszanowania czyjej własności. Po prostu szlag mnie trafia. Rolnika rozumiem, choć może trochę za mocno zareagował, tylko że pewnie Puzio nie był pierwszym i ostatnim który temu rolnikowi rozrył pole. Dzisiaj to swego rodzaju plaga, jazda po czyimś polu i niszczenie go. Puzio oboma wcześniejszymi komentarzami pokazał że pochwala tego rodzaju zachowanie, w pierwszym nawet jakby zachęcał. Nie wspomnę już o tym że dziś jest okres lęgowy, jazda po podmokłych terenach to też niszczenie przyrody, dziś tak ważnej. Są tory, są tereny gdzie można szaleć do bólu, wiem że czyjeś pole, niszczenie czyjejś pracy pewnie daje swego rodzaju przyjemność, adrenalinkę. Tylko że to głupota. Chcesz poszaleć? Jedź na tor albo na nieużytek rolny a nie na obsiane pole. Nie ma w okolicy? Kup sobie pole, obsiej je i sobie szalej tam do bólu.

 • czodA13 lubi Komentarz

  Rolnicy nie walczą z motocyklistami. Zanim motocykle zaczęły być modne, to właśnie polska WIEŚ jeździła jednośladami, swego czasu mieliśmy ich więcej zarejestrowanych niż USA. Rolnicy walczą z IMBECYLAMI. To napisałem ja, motocyklista z miasta, który tak jak większość z nas nie „ora” pól ani nie dewastuje lasów tylko jeździ po drogach PUBLICZNYCH.

 • czodA13 lubi Komentarz

  Nieużytki nie są terenami niczyimi. Każdy właściciel terenu ma prawo tworzyć na nich tereny lęgowe dzikiego ptactwa, albo wynajmować decybelom za ciężkie pieniądze. Wybór za każdym razem należy do właściciela!

 • czodA13 lubi Komentarz

  Panie Puzio lepiej pan już zamilcz.

 • czodA13 lubi Komentarz

  Jaka Polska, taki mistrz. Niech mu Zenek zagra, a naczelnik Balbina wręczy order.

 • czodA13 lubi Komentarz

  Mam nadzieje, że jakiś Pan rolnik weźmie swoja 60-tke pługi 5 i zaorze Ci cała posesje.
  Po czym na Youtubie udostępni filmik na którym z wściekłością na swoim paskudnym ryjku bedziesz go ganiał swoim crosem.....
  POWINNO CI SIĘ wyticzyć sprawe o dewastacje i o publikowanie wizerunku bez zgody..... l żeby znalazł się prawnik który się tym zajmnie i skasuje cie na 100 000......wtedy zmondrzejesz.....!. morze.......choć wątpie.
  POZDRAWIAM WSZYSTKICH POLSKICH ROLNIKÓW.

 • czodA13 lubi Komentarz

  jaki mistrz,smiec