• Kowal zawinił a Cygana powiesili

  Trudno nie odnieść się do wydarzeń z niedzieli i niedoszłego finału...Ktoś na górze wydał durną decyzję, a wszyscy inni cierpią. Zadecydował pan właściciel klubu, a oczami muszą świecić menadżer, trenerzy, zawodnicy i kibice. To oni sa tutaj najbadziej pokrzywdzeni. Moim zdaniem najbardziej dostanie (…)

  Więcej

 • Bracia Czesi...

  Bracia Czesi... staja nam na drodze, ogrywają nas i nie dają mozliwości wykorzystać naszych szans... Po czym sami z nich nie korzystają... O czym mówię? Siatkarki i koszykarze... Trochę pogdybam co by było, gdybyśmy pokonali przedstawicieli tego mniejszego od nas narodu na mistrzostwach Europy siatkarek (…)

  Więcej

 • Po mistrzostwach...

  Mecz półfinałowy Chorwacja-Dania... Jak grają Chorwaci: środkiem, bez skrzydeł, bez szybkich ataków, nie wykorzystują sytuacji sam na sam... Mecz finałowy Hiszpania-Dania... Jak grają Duńczycy: środkiem, bez skrzydeł, bez szybkich ataków, nie wykorzystują sytuacji sam na sam... Brzmi znajomo? Są to (…)

  Więcej

 • Dlaczego przegraliśmy ze Słowenią...

  Dlaczego przegraliśmy ze Słowenią. Odpowiedź jest jedna: zmęczenie... Niestety jest to czego się obawiac było można... W tej reprezentacji nie ma wartościowych zmienników dla Jureckich, czy Lijewskiego... A nikt nie jest w stanie biegac przez 60 minut w takim tempie jak to miało miejsce w meczu ze Słowenią. (…)

  Więcej

 • Czesi potęgą tenisową...

  Kto jest potęga tenisową? Czechy, Czechy, Czechy... Najpierw kobiety wygrywaja Fed Cup, a wczoraj panowie dokładają zwycięstwo w Davis Cup... To pierwsze nie jest większą niespodzianką, gdyż Petra Kvitova z koleżankami robi to drugi raz z rzędu, ale zwycięstwo panów już na takie miano zasługuje... I (…)

  Więcej

 • Dlaczego Unibax przegrał?

  Dlaczego Unibax przegrał? - bo nie było Ryana Sullivana. To na pewno. ZZ'ka za niego dała 5 pkt. Ile zdobywa Sullivan na Motoarenie nie trzeba mówić - bo pomylono bliźniaków Bardzo fajny manewr Kowalika, by w drugim biegu od razu puścić teoretycznie najsłabszą ZZ'kę. Dzięki temu chciano osiagnąć, by (…)

  Więcej

 • Po Igrzyskach...

  No i jest jak zawsze... Najpierw było pompowanie balonika, a po wszystkim katastrofa i tragedia... A prawda jest gdzieś po środku... Zauważmy prosty fakt: są dyscypliny dla ciemnoskórych sportowców z Afryki, ciemnoskórych sportowców z Ameryki, Azjatów i dla reszty. Liczba dyscyplin gdzie mozna odnieśc (…)

  Więcej

 • Czego bał się Marcin Dołęga?

  Czego bał się Marcin Dołęga, że wolał spalić 3 podejścia niż stanąć na podium? Pytanie kontrowersyjne? Być może. Ale moim zdaniem tak było. Ten kto widział te podejścia musi mieć duże wątpliwości.... Sztanga nad głową, zablokowana, tylko wstawać i nagle Marcin ją opuszcza... Moim zdaniem Marcin Dołęga (…)

  Więcej

 • Tak niewiele brakuje...

  2012. Co za rok... Patrzę przez pryzmat: jak nam ciagle bardzo mało brakuje, by się gdzieś dostać i zaistnieć na dućej imprezie...Piłkarze ręczni Ile nam zabrakło, by awansowac na Olimpiadę? 17 sekund? I zamiast być tam i walczyć o sławę i chwałę, jesteśmy w niebycie...Siatkarki Ile zabrakło drużynie, (…)

  Więcej

 • Znów pompujemy balon...

  Siatkarze na Olimpiadzie... Znów pompujemy balon. I nie tylko, że zdobędziemy medal, ale, że jestesmy głównym faworytem do złota... Tylko po co, pytam.... Panowie dziennikarze: po jakiego diabła... Pomoże to siatkarzom? Pomoże nam jak drużyna zajmie na przykład czwarte miejsce?Tak, to prawda: drużyna (…)

  Więcej