PaK - lubi

 • PaK lubi Komentarz

  Jestem ciekaw jak długo nieuki z WP będą ustawiać niżej Lecha niż powinni bo przecież teraz Lech wyprzedza w tabeli Lechię Gdańsk

 • PaK lubi Komentarz

  Dla Stalówki to był mecz sezonu i na dodatek ostatni mecz w 2019 roku! Mogli rzucić wszystkie siły, że o ambicji nie wspomnę. Chwała im za to, że stworzyli kilka akcji, które mogły podobać się kibicom. Lech ma jeszcze trzy mecze w tym sezonie i musiał oszczędzać siły i zawodników, by kolejni nie odnieśli kontuzji! Co do boiska, to rzeczywiście było ono jednakowe dla wszystkich, z tym, że Lech na co dzień gra na lepszej murawie i postawienie się przeciwnikowi, który jest obeznany z tym kartofliskiem, to trudna sprawa, co się zresztą Lechowi udało, a komentarze Mateusza Borka, że dobrze wyszkolonym zawodnikom taka murawa nie powinna przeszkadzać, to objaw niewiedzy i indolencji, a miałem go za znawcę futbolu... Już widzę Ronaldo jak popisuje się sztuczkami technicznymi na tym klepisku!

 • PaK lubi Komentarz

  Panie Mierzyński.Lech wyglądał przeciętnie...A jak miał wyglądać grając na zmarzniętym kartoflisku i prowadząc? Lech ma jeszcze w lidze 3 mecze a stalówka już ma wolne więc ewentualne kontuzje wyleczy a Lech raczej nie...

 • PaK lubi Komentarz

  Gdańsk, Poznań, Wrocław czy naprawdę kadra musi w tym słoikowie tylko grać???

 • PaK lubi Komentarz

  Kiedyś wszystkie ważne mecze kadra grywała na Śląskim. I pora wrócić do tej tradycji.

 • PaK lubi Komentarz

  Mi też żal poznańskich kibiców, bo taka przegrana po prostu się nie zdarza. Mogli wygrać dwumecz a potem się wycofać, to byłoby uczciwsze. Bo najważniejsi w sporcie są
  zawsze kibice! Co zmusiło żużlowców Skorpionów do tak beznadziejnego zachowania na torze? Nienawidzę sytuacji gdzie znowu zwycięża kasa a nie sport :(

 • PaK lubi Komentarz

  Gdyby przeprowadzono dokładnie sekcję można by było stwierdzić czy był Kosecki rażony prądem. Tymczasem niedopuszczenie do sekcji nie wyklucza takiej ewentualności.

 • PaK lubi Komentarz

  Chłopie, pękła rura. W jakiej sprawie ty chcesz tu dochodzenie prowadzić? Przez 8 lat rządów PO pialiście po różnych forach o "seryjnych samobójcach", a teraz udowadniasz, że paralizatorem nie da się doprowadzić człowieka do omdlenia, ale już powiesić się na leżąco (!), to normalka...

 • PaK lubi Komentarz

  Piszesz, by dać spokój, bo "gość nie żyje". Tak, ale w bardzo podejrzanych okolicznościach. Zarówno śmierci jak i śledztwa. Tylko ślepy by tego nie dostrzegł, nawet wbrew ogromnej publicznej propagandzie (mediów kiedyś publicznych) . Ale jest mnóstwo takich, którzy chcą być ślepi. Usilnie chcą.
  PS. Czy ty potrafisz tylko w kółko ubliżać? A może jednak jakiś argument? Jakiś fakt, który broniłby twojego stanowiska? Byle prawdziwy.
  Bo zaczynam myśleć, czy ty w ogóle masz jakieś stanowisko? (prócz stanowiska "pracy"). Klapki na oczy, rzygi w ustach ... a w głowie? naprawdę już nic nie zostało?

 • PaK lubi Komentarz

  Za swoje przewiny Kostecki dostał wyrok - kilku lat więzienia. NIE ŚMIERCI. A tymczasem spotkała go śmierć. W bardzo podejrzanych okolicznościach. Przy budzących poważne wątpliwości działaniach prokuratury. Przy usilnych staraniach władzy, by uciszyć sprawę. Przy usilnych działaniach publicznych mediów, by Kosteckiego przedstawić w bardzo złym świetle a samą sprawę wybitnie jednostronnie, przemilczając istotne fakty.
  Tu nie ma znaczenia, czy czytelnik jest z prawa czy z lewa - tylko czy kojarzy fakty. A skojarzy JEŚLI dostanie rzetelne INFORMACJE. Zadaniem SF jest informować. MUSZĄ informować, bo chodzi o wybitnego boksera. Robią to bardzo ostrożnie, w bardzo ograniczonym zakresie, dają nawet mylące tytuły, by się nie narazić (no ten "Opinia biegłego podważa wersję z paralizatorem" - nieprawda, bo nie podważa). Ale jednak coś tam informują. A nawet za tak wątłe informacje spotyka autora ordynarny hejt. Btw. dlaczego moderacja nie reaguje? Dlaczego wycina posty z niewygodnymi dla władzy informacjami, uzupełniającymi skąpe info SF ?

 • PaK lubi Komentarz

  Jeśli "wersja Giertycha jest pełna luk", to wersja pisowskich prokuratorów jest jedną wielką luką. Ciekawe, ilu jeszcze ludzi musi zostać zlikwidowanych przez polskie (?) służby, żeby uratować d...py i stołki pisowskich prominentów... Ja takiej Polski nie akceptuję i nie zaakceptuję. Hańba.

 • PaK lubi Komentarz

  Za bilet zapłaciłem 80 zł. Późno zarezerwowałem i nie było specjalnego wyboru. Żużel na Olimpijskim cieszy się dużym powodzeniem, aż jestem zdzwiony, że to się utrzymuje.
  Oby jak najmniej takiej żenady jak w niedzielę. Pozdrawiam!

 • PaK lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • PaK lubi Komentarz

  Czyli jaką postawą? Że skomentował decyzję sędziego czy styl Bartka? Przecież go nigdzie nie obraził. A to pana Bartosza Zmarzlika komentować nie można? Nikt nie odbiera i nie umniejsza zasług Bartka, ale niektórym kibicom to się leciutko przewraca w tylku od tego robienia z niego nietykalnego świetego, na którego temat nie można powiedzieć nic złego, tylko same pozytywne rzeczy.
  A krzyczenie „wypier...” świadczy o poziomie intelektualnym, wiec zdecydowanie gratuluję, ze masz się czym chwalić. Pasujesz idealnie to pewnej grupy kibicow z Gorzowa, którzy na wczorajszym GP krzyczeli pod adresem Kołodzieja „dziadek wypierd....”. Słoma z butów wystaje

 • PaK lubi Komentarz

  czyli nie wychodz wieczorem to cie nie napadną , nie maluj sie bo Cie zgwałcą i w kazdym przypadku nie prowokuj bo bedziesz winny , nie badz smieszny

 • PaK lubi Komentarz

  Włącz myślenie, to nie boli. Sytuacja jest analogiczna. Wtedy rundę zasadniczą z olbrzymią przewagą wygrała Unia Tarnów. A Władek potem nie miał moralnych obiekcji jeździć rosomakiem po jancarzu ćmiąc cygaro. Władek pisze o moralności a sam ma moralność Kalego.

 • PaK lubi Komentarz

  Władek a kto jest według ciebie DMP w sezonie 2014?

 • PaK lubi Komentarz

  karma wrroci kedys za taka jazde Bartka Ta nozka kiedys wreci sie w szprychy Nie dziwi mnie ze cala polska nie kibicuje Bartkowi w IMŚ Niech chlop zmieni taktyke jazdy bo inaczej kogos zabije bo zanim polska nie bedzie plakac Takiej jazdy Tomek G . go nie uczyl

 • PaK lubi Komentarz

  A w finale jak Koldiego chciał w dechy wpuścić to też była klasa? A odwróć sytuacje, w Gorzowie sędzia wyrzuca Bartka i co cały stadion bije brawo Piotrkowi? Weź się chłopie ogarnij.

 • PaK lubi Komentarz

  Właśnie napelniłem kubek łzami warszawskich płaczków... Na zdrowie...