Flagg - lubi

 • Flagg lubi Komentarz

  Wielka fakerka dla tych co gadali, że ZZ za Andreasa to ściema. Zdrowia i powodzenia Kapitanie kibice Motoru nie zapomną co zrobiłeś dla naszego klubu.

 • Flagg lubi Komentarz

  Daj spokój, coś się tego Gorzowa czepił?!

 • Flagg lubi Komentarz

  "Jest tak: Friedmann ma weksel Szapira z żyrem Glassa, rewindykator jest Barmsztajn... On daje dwadzieścia procent, franko loco towar jest u Lutmana, tylko ten towar jest zajęty przez Honigmanna z powodu weksel Reuberga. Za ten weksel Reuberga można dostać gwarancję od jego teścia Rozencwajga, tylko on jest przepisany na Rozencwajgową, a Rozencwajgowa jest chora...

  - A co jej jest?

  - Co by i nie było, to my dziedziczymy dwadzieścia procent, tylko Lutmann musi mieć pewność, że Honigmann go wypuści, oczywiście, jeżeli Rozencwajgowa jeszcze dziś się przeniesie na łono Abrahama, to Malwina Fajnsztajn nie ma nic przeciwko, tylko Lipszyc musi dostać pięćset dolarów... "

 • Flagg lubi Komentarz

  Przecież jasno powiedział, że pojedzie tam, gdzie jest mocna juniorka. Juniorzy Falubazu ostatnio wygrali finały więc sprawa załatwiona :P :) Musimy szukać innego napieracza :D

 • Flagg lubi Komentarz

  Przepłacić w sensie dać więcej niż inni jest ok, a nie więcej niż nas stać- i o to chodzi Kępie.

 • Flagg lubi Komentarz

  Wow ! Jaki news , myślałem że będą chcieli mieć słabszą drużynę na sezon 2020.

 • Flagg lubi Komentarz

  Nie żadna bzdura. Jest ustawka. Jeszcze się kasą prywatnie maja podzielić ale to dopiero jak wystarczy po zakupach zawodników więc Lublina w tym roku nikt nie przelicytuje :)

 • Flagg lubi Komentarz

  I oddać Lamberta :D

 • Flagg lubi Komentarz

  jak ZZ jak podobno za najlepszego jest ta funkcja

 • Flagg lubi Komentarz

  Panowie "redaktorzy". Jako kibic żużla i drużyny lubelskiej nie oczekuję przeprosin bo i byłyby nieszczere i ze strony osób o wyjątkowo marnej reputacji. Panów subiektywne oceny są mi obojętne tak długo jak długo pozostają w sferze prywatnych rozmów, zasobów twardych dysków czy też zakrętów lub wypłaszczeń zwojów mózgowych. Kiedy jednak pojawiają się na stronach rzekomo opiniotwórczego portalu sportowego, warto by było aby były obiektywne i odnosiły się z szacunkiem do zawodników, działaczy, pracowników czy sponsorów naszego klubu. Pal licho z nami, marnymi zwykłymi "kibolami", prostymi ludźmi niemającymi dostępu do "kuluarów", tajnych współpracowników, tajemniczych pewnych wieści czy też innego szamba zwanego "źródłem". Szkoda tylko że nie widzą Panowie w nas partnerów do dyskusji. Słowo przepraszam w gronie kulturalnych pada z ust osób mających świadomość, że popełniają błędy i potrafią się do nich przyznać. Tutaj tego brak, w zasadzie sam tytuł zwiastował to co się znalazło w jego treści, po co więc czytać więcej? Tytuły artykułów pisane przez Panów same w sobie stanowiły kwintesencję "prostackiej" nagonki i tworzenia rzeczywistości pisanej pod konkretną tezę. Kibiców Panowie nie przepraszajcie. Podpowiadam tak po przyjacielsku że warto by uderzyć się w pierś i chociaż takie "małe przepraszam" skierować do Pana Tomka Dryły. Za co tu już sami wiecie najlepiej, my również ale cytując klasyka "po ..(bip)...drążyć temat?" Panu Tomaszowi pewnie koło pióra lata czy będzie Was na to stać. Przy okazji gratulacje za wytypowany remis Stali z Włókniarzem i inne typy z całego sezonu. Kto śledził ten kontekst zrozumie. Pozdrawiam wszystkich kibiców z całej Polski.

 • Flagg lubi Komentarz

  "To teraz będziemy przepraszać, a jak coś właściwie ocenimy, to czekać na gratulacje? Bez przesady. Nie o to chyba chodzi."

  Nie, nie o to chodzi. Chodzi o elementarne poczucie przyzwoitości i wzięcie odpowiedzialności za brednie, które się wypisywało. Jak nie macie jaj żeby się przyznać do błędu i wyrazić choć minimalną skruchę to Wasz problem, pismaki (bo na "dziennikarza" nie zasługujecie). Nie dziwcie się tylko później kibicom, że mają Was za frajerów, którzy nie mają zielonego pojęcia, o czym piszą, bo tak na dzień dzisiejszy wyglądają FAKTY.
  Brak Waszej wiedzy o Griszy to wbrew temu, co próbujecie tu uzyskać (wybielenie się) jest tylko kolejnym kamyczkiem do tej piaskownicy, która przez wypisywane tu bzdety, urosła do wielkości kopalni pisaku.

 • Flagg lubi Komentarz

  Jedziemy w elipie cieszmy się z tego:) Nie było nas tam 23 lata chyba żadna z obecnych drużyn nie miała takiej przerwy. My nic nie musimy a dużo możemy:) Skład jest taki jaki jest, szału nie ma ale tragedii również. Jeszcze sezon się nie zaczął a według wszystkich już się dla nas skończył. Jestem pewien że sprawimy nie jedną niespodziankę. Zawsze przychodzę na Zygmuntowskie dla swojego ukochanego MOTORU i to się nigdy nie zmieni. Teraz też z miłą chęcią pooglądam najlepszych zawodników na świecie bo przez 23 lata nie mieliśmy tego komfortu:) Czasami wydaje mi się że oczekujecie od nas że się poddamy już przed rozpoczęciem rozgrywek bo przecież nie mamy żadnej petardy. Ale tak nie będzie bo My się na pewno nie poddamy do samego końca. Będziemy walczyć a efekt zobaczymy na koniec rozgrywek. Bawmy się i cieszmy tym że teraz jesteśmy tam gdzie jesteśmy a nie musimy się martwić tym czy w ogóle wystartujemy jak nie raz przez te ostatnie lata bywało. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa:) Pozdrawiam
  To pisałem 10 miesięcy temu.................

 • Flagg lubi Komentarz

  Unia właśnie dostała pocałunek śmierci od Pana Jana... Jak On coś wieści, to z dużym prawdopodobieństwem można zakładać sytuację odwrotną ;)

 • Flagg lubi Komentarz

  To nie jest jeden z dziesięciu Ave musi być jak bulterier! Jak wściekły byk! ...jak Tomy Lee Jones w Ściganym"!"

 • Flagg lubi Komentarz

  Myślę, że to w ogóle nie Stępniewskiego inicjatywa. Więcej nie powiem :)

 • Flagg lubi Komentarz

  Motory są szybsze to trzeba budować większe stadiony brawo geniusz prawdziwy geniusz :)

 • Flagg lubi Komentarz

  Teraz każdy mały szczegół może bardzo dużo zmienić. Nawet nie mamy co się pchać do eligi bo powiedzą że kiełbasa jest za fest przysmazona i nie odpowiada to warunkom EE. Kur... Śmiechu warte. Toruń spada bo był najsłabszym ogniwem i tak ma zostać. Bo mecze Lublina zawsze mnie ekscytowały :))))

 • Flagg lubi Komentarz

  Jest dokładnie odwrotnie Grisza to wspaniały filantrop . Podobno ma bajeczny kontrakt w Motorze i jedzie na pół gwizdka , żeby klubu za bardzo nie obciążać ha ha . Po meczu z Wrocławiem można powiedzieć , że u was większość już myśli o innym klubie .

 • Flagg lubi Komentarz

  Masz Stasiu kopię, bo najwyraźniej oryginał zgłosiłeś.
  "Chłopie, Ty już chyba sam nie wiesz o czym gadasz.
  1. Najpierw twierdziłeś, że kluby nie znają umów sponsorskich zawodników to Ci wyjaśniliśmy, że nie znają tylko prywatnych sponsorów zawodnika, zaś te związane z zarobkami z toru muszą znać, bo same tych sponsorów załatwiają.
  2. Potem twierdziłeś, że to nielegalne to Ci wyjaśniliśmy, że wszystko jest czarno na białym i w świetle prawa cacy.
  3. Następnie, że to nie jest normalne bo zakładach pracy tak się nie da to Ci udowodniłem, że to częsta praktyka.
  4. Dalej, że ktoś za 1pln/1h pracuje co jest wierutną bzdurą na kółkach.
  5. Na koniec, że nie wiadomo, kto za płatności sponsorskie odpowiada to Ci tłumaczę, że wiadomo, bo odpowiada sponsor, który zobowiązał się do tego w umowie z firmą zawodnika.
  Teraz piszesz, że na audyt nie trzeba rozliczać należności sponsorskich. No kurŁa EUREKA! W końcu doszedłeś do tego, skąd się wzięły umowy sponsorskie. Jeśli niechcący to Ci wyjaśniam jeszcze raz - w celu OMINIĘCIA regulaminu płacowego w ligach żużlowych bo żużloki zarabiają więcej, niż klub może oficjalnie zapłacić i ktoś musi dopłacić różnicę.
  Na tym moja cierpliwość osiągnęła swoje granice."

 • Flagg lubi Komentarz

  Klub nie zna prywatnych umów sponsorów z zawodnikami.

  Naprawdę wierzysz w to, co napisałeś?