borba - lubi

 • borba lubi Komentarz

  Perisić według mnie nie zasługuje na aż takie pochwały za mecz. Dobry początek następnie wyraźnie zgasł i słusznie został zmieniony. Znacznie lepszy mecz rozegrał Alphonso Davies, Jeden z najlepszych graczy tego meczu.

 • borba lubi Komentarz

  Pier.....lubański z zazdrości. Bo dziś nikt już nie mówi co by było gdyby nie kontuzja Lubańskiego? Lewy to drugi piłkarz po Bońku którego zna cały świat. Można go lubić, nie lubić ale taka jest prawda.

 • borba lubi Komentarz

  Nie zrozumieliśmy się ostrość faulu NIE MA ZNACZENIA PRZY KARNYM. Ma znaczenie dla kartki i ewentualnie koloru. Idąc Twoim tokiem rozumowania to sędzia nie gwiżdze rzutu wolnego bo jest lekki faul. KAŻDY FAUL POWINIEN BYĆ ODGWIZDANY BEZ WZGLĘDU OSTRY CZY NIE.

 • borba lubi Komentarz

  Co to znaczy ostry faul albo faul nie zasługiwał na karnego. Nie ma takiego rozróżnienia, faul w polu karnym to rzut karny. Może być tylko brutalny i czy kartka i jakiego koloru.

 • borba lubi Komentarz

  No to nie dyktujmy karnych po lekkich faulach, ani nie uznawajmy bramek po lekkich strzałach. Lekka ręka to tez nie problem, to juz pokazał boski Diego:)
  W ogóle niech przepisy tworzy Ziobro, a ducha gry ocenia Gowin. Wsztstkich sędziów wyrzucmy, będzie sędziował europoseł Czarnecki:) zna się przecież