Rzuraw - komentarze

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Jamróg będzie największym wygranym okna. Zdobędzie to, na czym mu najbardziej zależy

  Mimo że jestem z Wrocka, to na miejscu Kuby spieprzałbym gdzie indziej, niezły jeździec, w innym klubie z większym zaufaniem i lepszym numerem mógłby być sporym wzmocnieniem. Sam bym się wkur... tymi śledziowymi zmianami, które musiał znosić w zeszłym sezonie.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Iluzjonista Maciej Janowski. Kibice nie dali się jednak nabrać "Magicowi" (komentarz)

  Jeszcze usuwają niewygodne komentarze, więc powtórzę:
  MODA NA SUCKES odc. 242452. Naprawdę polecam porównać sobie teksty jakie pojawiają się na po-bandzie z SF. Tam - ciekawe i merytoryczne teksty. Tutaj - klepanie tego samego tematu po raz n-ty i teorie spiskowe tzw. dziennikarzy. Mam wrażenie, że trzeba się stąd ewakuować, bo pisanie tych komentarzy to karmienie Ostafińskiego trolla i motywowanie go do pisania kolejnych odcinków telenoweli. Panie Darku, kilka pomysłów na tekst na jutro: "Drabik znów szaleje na Facebooku", "Czy Pawlicki mógł wyciągnąć później śruby? Mamy informacje z kliniki", "Takim BMW Janowski jeździł na L4 (FOTO)". Polecam.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Iluzjonista Maciej Janowski. Kibice nie dali się jednak nabrać "Magicowi" (komentarz)

  To zaczyna przypominać Modę na sukces. Odcinek 12525. Czy pismaki na tym śmiesznym portalu nie mają już o czym klepać? Polecam porównać sobie teksty na po-bandzie z SF. W pierwszym przypadku merytoryczne i ciekawe artykuły. Tutaj - męczenie po raz n-ty tym samym tematem i idiotycznymi teoriami spiskowymi tzw. dziennikarzy. Chyba trzeba zmienić ten portal na dobre, bo mam wrażenie, że te wszystkie komentarze to karmienie Ostafińskiego trolla, któremu dodają one motywacji do kolejnych wypocin.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Dlaczego Polacy nie kochają Leona Madsena? Dziwny przypadek duńskiej gwiazdy

  Skoro miał wygrać zawodnik z najwyższą średnią w lidze, to po co robić w tym celu głosowanie? Niech dostaje zawsze ten najlepszy względem średniej i tyle. Kibice mieli wybór, głosowali, a teraz ból dupy, bo Madsem powinien dostać nagrodę. Ludzie nie patrzyli tylko przez pryzmat średniej, ale też sympatii czy respektowania reguł. To że Madsen jest cwany i kradnie starty to nie jest medialna nagonka tylko FAKT, co na pewno wiele osób irytowało i zadziałało dla zawodnika in minus w tym plebiscycie.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Antyprzykład Macieja Janowskiego. Dziwne tłumaczenia reprezentanta (felieton)

  Mam wrażenie, że "dziennikarze" z tego portalu zrobili sobie główny temat z żużlowymi L4, ale jedynie widzą swoją najprawdziwszą teorię i nic więcej. Zgadzam się, że Maciek mógł to załatwić w bardziej elegancki sposób, poinformować pierw trenera, wyjaśnić sprawę szybciej. W końcu kapitan ma dawać przykład. Ale twierdzenie, że ściemnia, bo jednego dnia jest zdrowy, a drugiego chory to jakiś żart. Pan Krzystyniak chyba nie ogarnia, że choroby mają różny przebieg i można się obudzić zdrowym jak ryba i zdychać wieczorem. Ale rozumiem, zawodnicy mają zapier... i nawet jak chory to ma wsiąść na motor i jeździć bo podpisał kwity, a L4? A ch... z L4, ma jechać, a nie ściemnia i siedzi na wakacjach. Tutejsza publicystyka żużlowa to dramat.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Sparta prosiła o liberalizację przepisów dotyczących przygotowania toru. Nie ma na to szans

  Wykładnia regulaminu dot. torów to strzał w kolano. Widać jak na dłoni, że tor przyczepny to tor zły i trzeba go ubić najlepiej na skałę. Praktycznie wszędzie obecnie się robi mniej lub bardziej twarde tory, a to sprawia, że jest po prostu nudno. Nikt mi nie powie, że ten sezon pod względem widowisk, ścigania był jakiś wyjątkowy. Sparta w półfinale zrobiła inny tor, widowisko bez szału, ale w mojej opinii na poziomie średniej ligowej z tego sezonu. Poza tym znów na tapecie tor we Wrocku. Ja do tej pory nie słyszałem opinii, że tor był niebezpieczny i przebieg zawodów też tego nie wskazywał. Gospodarz powinien mieć prawo przygotować tor jak chce pod warunkiem, że będzie on bezpieczny i równy, ale na długości! Niedługo będą asfalt wylewali na tory i wszędzie będzie tak samo - równo, twardo i nudno.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Prezes PGE Ekstraligi komentuje finał we Wrocławiu. Tor podczas zawodów był bezpieczny. Ujęcia jak w grze

  Tor był poprawnie przygotowany, tyle że był przyczepny, a obecnie w Polsce na takich torach się praktycznie nie jeździ. Jakoś nie widziałem, żeby Kołodziej, Sayfutdinov albo Drabik mieli jakieś problemy. Może nie było takiego widowiska jak zazwyczaj na Olimpijskim, ale widziałem gorsze mecze w tym sezonie w Ekstralidze, więc nie wiem o co ten płacz.