Rzuraw - komentarze

 • Rzuraw napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To już ten czas. Jak chce się być najlepszym to trzeba jeździć i współpracować z najlepszymi. Chłopak ma potencjał i dobrze by było jakby się nie zakisił w 1 lidze.

 • Rzuraw napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niebo zapłakało w ten wtorkowy poranek. Żegnaj Mistrzu, na zawsze pozostaniesz legendą polskiego żużla. Tego nikt Ci nigdy nie odbierze.

 • Rzuraw napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czytam te komentarze i strasznie wali tutaj cebulą, a słomy z butów to całe snopki wystają. Wygrał Maciej i jest liderem, ale trzeba jęczeć, że opony nie takie, że jechał u siebie, a w ogóle to brakuje klasy i nie ma szans na mistrza. Ludzie, wygrywa Polak w fajnym stylu, cieszmy się. Dla mnie w GP rodacy są na 1szym miejscu. Kibicowałem każdemu z nich, a nie tylko Janowskiemu, bo Wrocław. Naprawdę polecam trochę zmienić swoje zaściankowe myślenie, będzie Wam w życiu lepiej. Pozdro dla normalnych kibiców, którzy wspierają Polaków skąd by nie byli.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa Leona Madsena. "Musimy ruszyć d***!"

  @MarekGorzów: Jakie medale? Wy w tym sezonie to co najwyżej możecie jechać o Order Uśmiechu.

 • Rzuraw napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może jakiś list otwarty żeby wreszcie naczelny SF wylał Pana Darka na zbity pysk? Rozumiem że w dobie kryzysu Piter w swoich socialach powinien promować mycie rąk i oszczędność papieru toaletowego, bo byłoby to społecznie odpowiedzialne.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Jamróg będzie największym wygranym okna. Zdobędzie to, na czym mu najbardziej zależy

  Mimo że jestem z Wrocka, to na miejscu Kuby spieprzałbym gdzie indziej, niezły jeździec, w innym klubie z większym zaufaniem i lepszym numerem mógłby być sporym wzmocnieniem. Sam bym się wkur... tymi śledziowymi zmianami, które musiał znosić w zeszłym sezonie.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Iluzjonista Maciej Janowski. Kibice nie dali się jednak nabrać "Magicowi" (komentarz)

  Jeszcze usuwają niewygodne komentarze, więc powtórzę:
  MODA NA SUCKES odc. 242452. Naprawdę polecam porównać sobie teksty jakie pojawiają się na po-bandzie z SF. Tam - ciekawe i merytoryczne teksty. Tutaj - klepanie tego samego tematu po raz n-ty i teorie spiskowe tzw. dziennikarzy. Mam wrażenie, że trzeba się stąd ewakuować, bo pisanie tych komentarzy to karmienie Ostafińskiego trolla i motywowanie go do pisania kolejnych odcinków telenoweli. Panie Darku, kilka pomysłów na tekst na jutro: "Drabik znów szaleje na Facebooku", "Czy Pawlicki mógł wyciągnąć później śruby? Mamy informacje z kliniki", "Takim BMW Janowski jeździł na L4 (FOTO)". Polecam.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Iluzjonista Maciej Janowski. Kibice nie dali się jednak nabrać "Magicowi" (komentarz)

  To zaczyna przypominać Modę na sukces. Odcinek 12525. Czy pismaki na tym śmiesznym portalu nie mają już o czym klepać? Polecam porównać sobie teksty na po-bandzie z SF. W pierwszym przypadku merytoryczne i ciekawe artykuły. Tutaj - męczenie po raz n-ty tym samym tematem i idiotycznymi teoriami spiskowymi tzw. dziennikarzy. Chyba trzeba zmienić ten portal na dobre, bo mam wrażenie, że te wszystkie komentarze to karmienie Ostafińskiego trolla, któremu dodają one motywacji do kolejnych wypocin.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Dlaczego Polacy nie kochają Leona Madsena? Dziwny przypadek duńskiej gwiazdy

  Skoro miał wygrać zawodnik z najwyższą średnią w lidze, to po co robić w tym celu głosowanie? Niech dostaje zawsze ten najlepszy względem średniej i tyle. Kibice mieli wybór, głosowali, a teraz ból dupy, bo Madsem powinien dostać nagrodę. Ludzie nie patrzyli tylko przez pryzmat średniej, ale też sympatii czy respektowania reguł. To że Madsen jest cwany i kradnie starty to nie jest medialna nagonka tylko FAKT, co na pewno wiele osób irytowało i zadziałało dla zawodnika in minus w tym plebiscycie.

 • Rzuraw napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Antyprzykład Macieja Janowskiego. Dziwne tłumaczenia reprezentanta (felieton)

  Mam wrażenie, że "dziennikarze" z tego portalu zrobili sobie główny temat z żużlowymi L4, ale jedynie widzą swoją najprawdziwszą teorię i nic więcej. Zgadzam się, że Maciek mógł to załatwić w bardziej elegancki sposób, poinformować pierw trenera, wyjaśnić sprawę szybciej. W końcu kapitan ma dawać przykład. Ale twierdzenie, że ściemnia, bo jednego dnia jest zdrowy, a drugiego chory to jakiś żart. Pan Krzystyniak chyba nie ogarnia, że choroby mają różny przebieg i można się obudzić zdrowym jak ryba i zdychać wieczorem. Ale rozumiem, zawodnicy mają zapier... i nawet jak chory to ma wsiąść na motor i jeździć bo podpisał kwity, a L4? A ch... z L4, ma jechać, a nie ściemnia i siedzi na wakacjach. Tutejsza publicystyka żużlowa to dramat.