RadaR RS-WD40 - komentarze

 • RadaR RS-WD40 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przecież sprawa Mapeta jest prosta jak je...nie. Mapet ma kontuzje kręgosłupa i pewnie czuje ból jak ćwiczy i walczy. Wycofał się z tego sportu głównie z tego powodu wcześniej przegrywał też walki. Później wyszło to co wyszło i "koledzy" zadzialali, ale nie za darmo. Odrobisz to w klatce jeśli nie w tej to w innej. Cała walka ewidentnie Mapet na plecach i byle przeczekać do końca bo pewnie zdrowie nie pozwalało na skretowki. Kiedyś Mapet szedł w bójkę jak Pudzian na Najmana a teraz widać doświadczenie które pozwala mu przetrwać. Klincz klincz i tyle.

 • RadaR RS-WD40 napisał/a komentarz do Żużel poza światem wielkiej telewizyjnej reklamy. To Lewandowski pokazuje nam, czym myć włosy, jak się golić i ubierać

  Zmarzlika widziałbym w reklamie tych żelków, mógłby zagrać tam tego szefa całego xD

 • RadaR RS-WD40 napisał/a komentarz do Żużel. Nowa tabela biegowa PGE Ekstraligi. Będzie więcej pojedynków liderów (aktualizacja)

  Wg starego ustawienia:
  Nr 1: Sajfutdinov
  Nr 2: Kutrz / Hampel
  Nr 3: Smektała
  Nr 4: Kołodziej
  Nr 5: Pawlicki
  Nr 6: Szlauderbach
  Nr 7: Kubera
  1bieg: Sajfutdinov - Smektała
  2bieg: Szlauderbach - Kubera
  3bieg: Pawlicki - Kurtz
  4bieg: Kołodziej - Szlauderbach
  5bieg: Smektała - Kołodziej
  6bieg: Kurtz - Sajfutdinov
  7bieg: Kubera - Pawlicki
  8bieg: Smektała - Kołodziej
  9bieg: Sajfutdinov - Kurtz
  10bieg: Szlauderbach - Pawlicki
  11bieg: Kołodziej - Sajfutdinov
  12bieg: Kurtz - Kubera
  13bieg: Pawlicki - Smektała
  14bieg nominowane
  15bieg: nominowane
  O dziwo Emil nie spotka się z Pawlickim. Czyli pod nr 1-5 dajemy zawodników, którzy nie potrafią razem jezdzić i tyle lub też zestawiamy pary tak, aby rozdzielić 2 liderów drużyny, co by zwiększyć szanse na conajmniej remis w biegu

 • RadaR RS-WD40 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Leszno w sezonie 2020 pojedzie słabo. Powód? Będzie chciało za wszelką cenę zbijać KSM zawodnikom. I tak w jednym meczu Pawlicki zrobi 1pkt w innym 1pkt zrobi Kołodziej a Hampel pojeździ na tym samym poziomie co w tym roku to się chłop nawet wygłupiać nie będzie musiał że coś zbija, a i Sajfutdinov będzie odpuszczał biegi i nie będzie jazdy po bandzie.. Faza Zasadnicza będzie przez Leszno odpuszczona tak aby załapać się do PO i tyle. Później w PO "nagła zwyżka formy" i finał z kimś tam. Choć marynarkowi nie są do końca puste łby i chcą obliczania KSMu z 5lat ale spokojnie damy radę.

 • RadaR RS-WD40 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zapomnieli dopisać, że jedynym, który mógłby to powtórzyć i pociągnąć jeszcze serie 10 złotych medali jest Ostaf . Któż inny jak nie On wsparty wiedzą swych podwładnych byłby w stanie to zrobić. No ale pewnie że skromności nie podano tego faktu.

 • RadaR RS-WD40 napisał/a komentarz do Żużel. Krzysztof Cegielski. Podaj Cegłę: Zmiana regulaminu? Kluby myślą tylko o sobie (felieton)

  Przecież Leszno na uwolnieniu zawodnika zagranicznego juniora nie straci. Niech sobie to uwolnią. Kit z tym. Mamy Kuberke i Lidnseya którzy będą dzielić i rządzić w lidze. Problem w tym, ze najpierw cała otoczka z karami na czele za brak szkolenia a teraz nagle kompletnie w drugą stronę i kupno zagranicznych kosztem naszych. To jest parodia. Tak samo jak przed momentem mówili o zawodniku 8, by w razie kontuzji mógł zespół jechać całym składem a tutaj pomysł o 4 zawodnikach. TO JEST ŻAL

 • RadaR RS-WD40 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja powiem tak. Absurd to jest twierdzenie, że polscy młodzieżowcy są do kitu, że jest klasowych tak mało, że trzeba wspierać zagranicznych, by Ci mogli przebić się na rynku światowym. Przecież to jest hipokryzja jakich mało, w dodatku wspieranie obcych państw kosztem naszych rodaków to już podchodzi pod trybunał. Czyżby żużlem rządziło PO?

 • RadaR RS-WD40 napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

  Bieg 1: 4:2
  Bieg 2: 3:3
  Bieg 3: 5:1
  Bieg 4: 3:3
  Bieg 5: 3:3
  Bieg 6: 5:1
  Bieg 7: 4:2
  Bieg 8 Itp itd.


  Soł: 47:43 dla Leszczyńskiej Unii.

 • RadaR RS-WD40 napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

  @Kempol: nie no bez przesady, myślę że co najmniej połowa się jeszcze nie rozeszła.

 • RadaR RS-WD40 napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

  Aaaa przejdę się pod te kasy. Ustawie się w kolejce i za 45zl kupię sobie bilet i pójdę, nie wiem tylko czy iść się usiąść nad tunel czy może lepiej na wyjściu z drugiego łuku. Hmm, przemyśle to jeszcze i zobaczę jak wygląda sprawa jak pójdę już na mecz. Myślę że jak wejdę o 19.10 na Smoka to nie powinno być problemu, w końcu to 20minut przed meczem