Rain Dog - lubi

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Moim zdaniem Mateusz to obecnie najlepszy junior .Waleczny z charakterem i świetna sylwetka .Oby tak dalej się rozwijał.

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Taki Woryna musi jeździć w Elidze. Bo kto ma tam jeździć? Przecież nie taki Adrian M :-))

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Fani nie będą po GP lekko zirytowani, oni już teraz mówią otwarcie: Fredka out!

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Jeśli Czewa w następnym sezonie myśli o czymś poważnym to bezwzględnie Blondyna i pika z Leszna WON!

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Wywiad pokazuje, że dom Lindgrena niebawem trafi na sprzedaż :P

 • Rain Dog lubi Komentarz

  a co miał powiedzieć ? że nie zdobywa punktów ze względu na swoją słabą jazdę skoro podkłada mu się bardzo wygodną odpowiedz , że to wina toru ? mogł jeszcze wspomieć , że to wina braku akteptacji w polsce LGBT oraz tego że w Polsce i ekstralidze łamana jest wolność słowa.... a nie .. chwila .....

 • Rain Dog lubi Komentarz

  @CKM_: i taki jest sens zadawania pytań, na które z góry wiadomo, że jest tylko jedna właściwa odpowiedź, której z resztą rozmówca udzieli, niezależnie od prawdy.

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Lindgren powie, że mecze ligowe traktuje równie poważnie jak GP, co nie jest prawdą i każdy o tym wie.

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Po co zmieniać coś, co wygląda znakomicie. Maciej na prowadzeniu, następnie Artiom i Emil, Donosiciel gdzieś daleko. I tak ma być.

 • Rain Dog lubi Komentarz

  @GW speedway: Jak goszofiaki wyzywają Magika do dobrze, ale jak inni piszczałę, to wielkie halo

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Najważniejsze aby Sasiny nie weszły do po.

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Cały czas jest mowa o sytuacji Dudek - Lindgren - Tonder a co powiedzieć o sytuacji z 15 wyścigu i bardzo ostrym ataku Protasiewicza na Worynę ?

 • Rain Dog lubi Komentarz

  faktem jest ze Lindgren dostal ostrzeżenie bo ruszał się na starcie w swoim pierwszym biegu a w powtórce tez sie ruszył ale sędzia pewnie zinterpretował to w ten sposób że na pierwszych 30metrach byl ostatni, co by nie powiedziec to ukarał sie sam i wielu z was to przyzna bo gdyby ( nasze polskie ulubione słowy GDYBY) został wykluczony to by nie było dyskusji ale bieg sie odbył co nastepstwem była walka na smierc i życie bez dwóch zdań,a sytuacja na ostatnim okrazeniu była dominem wynoszenia sie Dudka i wielu przyzna mi rację że tak było, Dudek się celowo wyniósł a Lindgren musiał wyprostowac motocykl i niestety najgorzej wyszedł na tym Tonder. Poza tym uważam że Dudek tez wiedzaił że jesli pojedzie na bezczela to wsadzi w płot Lindgrena i Tondera a to byłaby juz kraksa masakra, jednak Dudek nie spodziewał sie może że Lindgren nie odpusci i wyszło niestety odwrotnie do zamierzonego celu, takie jest tylko moje zdanie z tego co widziałem w tv. Inna bajka to znowu sokole oko niby eksperta Cegielskiego( jak ja nie trawie tego typa) że Lindgrenowi slizgało sie sprzęgło, panie Cegielski a kogo to obchodzi, regulamin jest po to by go przestrzegac a nie tłumaczyć zawodnika że może to albo tamto. Kolejne dwa biegi lingrena to zerowki więc nikt o tym nie pisze ale jesli sobie obejrzycie starty w tych biegach gdzie przyjeżdzal ostatni to zobaczycie że tez się ruszał, Lindgren nie wygrywał startów i tak mogł interpretować jego wyścigi sędzia, ja obsolutnie nie bronie Słupskiego ale uważam że każdy sportowiec naginac zawsze będzie do momentu ąz nie wpadnie, tak samo robi Hampel ale to inna historia. Natomiast to co sie stało wyscigu 15 to nie fantastyczny start i bieg Woryny czy Madsena bo wystartowali fatalnie, ale jesli Dudek zostawia cały tor pusty i robi autostrade do nieba to nie mogło sie inaczej skończyć. Poza tym czemu wszyscy pisza że Lindgren oszukiwał, ruszał sie , zajechał drogę itd a nikt nie napisze prawdy że Myszy ten mecz przegrali dziadostwem w 15 wyścigu, bieg jak i cały mecz zawalił Dudek i nie zmienie zdania,nawet ruszajacy sie Lindgren, tracący pozycje Tonder nie ze swojej winy nie zmieniły faktu że przed 15 wyścigiem to Myszy prowadziły 43:41 więc o co chodzi, Dudek ewidentnie położył mecz w ostatnim wyscigu. niestety

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Gdzie sa glosy ekspertow, ktorzy w sposob ekspresowy zmieniali Trenera i Prezesa medalikow. Zawodnicy bardzo chwala sobie wspolprace w klubie i nie politykuja tylko systematycznie pracuja i sa tego widoczne efekty. Cala druzyna wraz z trenerem zasluguje na slowa uznania. Tak trzymac chlopaki!

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Brawo Czewa! Do przodu!

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Szanowny panie redaktorze, Motor Lublin jedzie na wyjeździe i trzeba by oceniać punkty wyjazdowe tej drużyny. Drużyna lubelska bardzo wysoko została pokonana w Gorzowie, uzyskała remis z bardzo słabą drużyną Grudziądza i wymęczyła znikome zwycięstwo z bardzo słabą Zieloną Górą. Drużyna częstochowska to nie drużyny grudziądzka czy zielonogórska i tu będzie prawdziwa walka.

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Włókniarz wyrasta na czarnego konia rozgrywek. Brawo Świącik i Świder, bo to ich determinacja i konsekwencja wpływa na ciągły wzrost formy częstochowskiej ekipy. Na dzień dzisiejszy najbardziej obawiałbym się konfrontacji z tym przeciwnikiem. Włókniarz staje się nieobliczalny ;) Motor może mieć problem, jeśli bonus zostanie w Częstochowie, bo raczej to te dwie ekipy stoczą między sobą pojedynek o PO.

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Instytucja "gościa" to chory punkt regulaminu. W zeszłym roku wypaczył rozgrywki (Stal Gorzów).

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Mam nadzieję że Grzyb pokaże klasę i w przyszłym roku zrobi kompletny skład. Bo w 2020 zrobił tragedie, uratował go Covid czy się to komuś podoba czy nie. Teraz ma dwóch pewniaków za kilka milionów, spoko Thomsena i mamisynka Szymona. Znowu nie jest dobrze, gościem się nie poratują bo na całe szczęście bzdurnego przepisu juz nie ma.

 • Rain Dog lubi Komentarz

  Ja ze skruchą mogę tylko napisać, że meczyku nie widziałem. Od zawsze lubię Czewę, więc przyjmijcie moje szczere gratulacje chłopaki :)