Andrzej Lipiński - komentarze

 • Andrzej Lipiński napisał/a komentarz do Gianni De Biasi: Byłem o jeden garnitur od pracy z Robertem Lewandowskim

  Szanowny Panie Prezesie!!! Pamiętam walkę z G. Lato o stołek! Pamiętam pana usta pełne frazesów! Panie Boniek naprawdę ale myślałem, że pan coś zrobi z "kolesiostwem" Laty, kolesiostwem z związkach okręgowych itd.! Przepraszam Panie Grzegorzu ale taka fama krążyła wówczas w społeczeństwie!! To Pan panie Grzegorzu był znienawidzony przez kibiców! I do dzisiaj nie wiem gdzie leży prawda! Ale przechodząc do rządów Pana Bońka! Panie Prezesie proszę powiedzieć jakie argumenty - oprócz języka polskiego - przeważyły za wyborem Pana Brzeczka! JAKIE OSIĄGNIECIA INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE!? Panie Prezesie nie znam tego trenera włoskiego, ale kategorycznie stwierdzam, że we Włoszech markowych trenerów jest n razy tyle co w Polsce zawodników grających w ligach zagranicznych! Może ktoś powiedzieć, że w Polsce mamy również markowych trenerów! Przepraszam, że odpowiadam na pytanie postawione przez samego siebie ale kategorycznie stwierdzam, że wśród Polaków nie ma markowych trenerów! Jeśli ktoś się obraził to skonfrontujmy to z pewnym faktem. Każdy trener rozliczany jest z osiągnięć drużyny! Proszę spojrzeć na polska łączkę, udział polskich drużyn w eliminacjach do LM i po ich odpadnięciu do LE. Przecież styl gry tych polskich drużyn pod polskim trenerem wywołuje pośmiewiska w Europie! Każdy chce grać z nieudacznikami z Polski bo dla tych drużyn to sparing!! Ale dość pastwienia się nad tak zwanymi piłkarzami polskich lig! Panie Prezesie przeciętnie zdolny szympans w Polsce wie, że zagraniczny, włoski trener wprowadzając w Polsce swój styl zbliży poziom polskiej piłki do czołówki europejskiej. Ale pamiętamy Holendra Benhakera, który wprowadzając swój styl spotkał się z protestami nie tylko zawodników! Panie Prezesie Boniek polscy piłkarze nie są skłonni ciężko pracować na treningach i dlatego dla nich najlepszy jest taki, który niewiele potrafi! ALE POWTÓRZĘ TYLKO TRENER WŁOSKI MOŻE ZMIENIĆ MENTALNOŚĆ NIEUDACZNIKÓW! Pozdrawiam

 • Andrzej Lipiński napisał/a komentarz do Skoki. Słabsza dyspozycja Kamila Stocha. "Zawsze w sezon zimowy wchodził bardzo ostrożnie"

  Panie Stoch powiem panu otwarcie. Napisałem panu wcześniej co myślę o pana migrenie. Napisałem również, ze wasz trener ma takie pojęcie o przygotowaniach skoczków jak ja o astronomii! PANIE STOCH JESTESCIE ZBIERANINA NIEUDACZNIKÓW! Ale temu sie nie dziwię, bo wiem kto zarządza wami w PZN! Kolesiostwo! Pan popatrzy na rolę tatusia Kota i wyniki synusia! Tylko kolesiostwo daje stołek i kadrowe! Panie Stoch jeśli jest prawda, że tak zawsze pan wchodzi w sezon zimowy to proponuję wyjechać na Madagaskar i tam skakać bo tam jest ciepło a latem był pan orłem w skokach a nie zawracać d.... kibicom! Panie Stoch mnie już pan wyleczył z kibicowania nieudacznikom! Zawsze zastanawiałem sie dlaczego panu nie wystarczas czasu w sezonie aby wygrywać! Wniosek? W marcu nadal pan wchodzi w sezon . A Niemcy, Austriacy zbieraja laury! Ale pan sie nie przejmuje bo Kot i Hula wchodza w sezon od kilku lat i maja miejsce w ten waszej kadrze! OGŁUPIAJCIE DALEJ KIBICÓW! a PAN PREZES PZN RAZEM Z WAMI! BAWCIE SIE DALEJ!

 • Andrzej Lipiński napisał/a komentarz do Puchar Świata w Wiśle. Mieszane uczucia po niedzielnym konkursie. "Nie wszystko możemy zwalić na warunki"

  Panowie przestańcie pier..... o migrenie! Bóle migrenowe głowy trzymają tylko w czasie oddawania skoku? A gdzie wasz lekarz! A co w niedziele o migrenie cicho? Przestańcie ogłupiać ludzi! Panowie z PZN WEŹCIE SIE DO PRACY bo bierzecie pieniądze, tylko za co? Czas wyrzucić z kadry Hulę i Kota. CI TAK ZWANI SKOCZKOWIE SA JUZ NIE REFORMOWALNI! W ich miejsce wprowadzać młodych! Popatrzcie Austriacy, Słoweniec i .....Kanadyjczyk robią postępy a Polacy DNO!. Nie przejmujcie się Kraftem on z polskimi nieudacznikami wygrywa z zamkniętymi oczami! I jeszcze jedno zwracam sie do komentatora pana Rudzińskiego. Szanowny Panie Marku dość juz zwalania winy na opatrzność! |cZAS POWIEDZIEĆ PRAWDĘ, ZE dOLEŻAL TO ZADEN TRENER SKORO NAWET cZESI GO NIE WZIELI!!! A MOŻE TO PRZEZ ŻEGANANIE SIĘ I ROBIENIE OBCIACHU PRZED ŚWIATEM!

 • Andrzej Lipiński napisał/a komentarz do Puchar Świata w Wiśle. Kamil Stoch zwrócił się do kibiców. "Róbcie to dalej"

  Szanowny Panie Stoch wczoraj winę zwalił pan na migrenę a dzisiaj na brak kibiców! Ale komentatorzy w tym p. Rudziński wyręczyli polskich nieudaczników i znaleźli przyczynę! OTÓŻ WSZYSCY polscy nieudacznicy .... TRAFILI NA BARDZO SŁABY WIATR! Następnym razem przy totalnej klapie tak TO BYŁA TOTALNA KLAPA przyczyna będzie sraczka!!!! A ja PANOWIE znalazłem przyczynę waszej miernoty! Otóż po letnich konkursach, w których byliście orłami uwierzyliście, że skakanie w krótkich spodenkach przełoży się na zimowe konkursy! Inne kraje poszły odwrotnie i letnie konkursy traktowały bardziej jako zabawę! A Polacy uwierzyli w swoją moc! Panowie zawodowcy nie jesteście nieprzygotowani do zimowego sezonu! Powiem wam więcej w czasach kiedy trenował was niejaki Horngacher widać było drużynę. A dzisiaj pan Horngacher wyprowadził swoich na dwa pierwsze miejsca a 5 czy 6 miejsce Żyły odtrąbiliście jako sukces! PZNarciarski dał wam trenera Niejakiego Doleżala. Podajcie społeczeństwu jego zawodnicze sukcesy! Nawet Czesi go nie zatrudnili czy ktoś sprawdzał dlaczego. Może i ten pan ma papiery do prowadzenia kadry ale uważam, że Polakom należy się ktoś z górnej półki! Oczywiście każdy z was powie, że to pierwszy turniej! Na zakończenie PANIE PREZESIE PZN proszę sprawdzić ilu zawodników, którzy wyprzedzili Polaków w ub. roku cieniowało. I co dłuzej trenowali? LICZY SIE JAKOŚĆ PODEJSCIA DO SPORTU!. panie prezesie Kanadyjczycy zagrazaja Polakom w skokach!

 • Andrzej Lipiński napisał/a komentarz do Puchar Świata w Wiśle. Znamy przyczynę słabszych skoków Kamila Stocha. Polak startował z migreną

  A już myślałem, że miał dwie lewe narty! Panie Stoch trzeba mówić prawdę, że nie wytrzymał pan ciśnienia! A najlepiej wam się skacze jak .... nie ma śniegu! Koniec! Co znowu amator was przygotowywał? Panie Stoch pan popatrzy na Kota jego nic nie boli. Tatuś załatwia wszystko! Pierwszy turniej i tłumaczenia! Trzeba wziąć się do pracy a nie zwalić na przeciwności opatrzności!! Panie Stoch ważne , że jest na co zwalić a ciemny lud to kupi! Ciekawe kto pierwszy z polskich orłów powie po chłopsku .... przespałem okres przygotowawczy!

 • Andrzej Lipiński napisał/a komentarz do Piotr Hallmann odpiera zarzuty. "Zostałem pomówiony i skrzywdzony"

  Jorg44. Ty łżesz jak pisowski menel! Jesteś na usługach bandziorów? Płacą ci to szczekaj! Widzisz jesteś przyzwyczajony , ze bandyci zawsze maja rację ale was bandycki czas powoli sie kończy! Jorg nie skamlaj . Poślica to twoja matka. A ta PANI TO PANI POSEŁ! Dałeś sie za kundla to szczekaj! Nalezy odnotowywać wszystkie nazwiska bandytów! Przyjdzie czas rozlicze jak esbeków!

 • Andrzej Lipiński napisał/a komentarz do Piotr Hallmann odpiera zarzuty. "Zostałem pomówiony i skrzywdzony"

  @Fan Barca: A co ty taki praworządny? Chyba jesteś z tej bandyckiej partii reżimowej i!

 • Andrzej Lipiński napisał/a komentarz do Piotr Hallmann odpiera zarzuty. "Zostałem pomówiony i skrzywdzony"

  Damski bokser w Policji? Sprawdźcie czy nie należy do pisowskich bojówek!

 • Andrzej Lipiński napisał/a komentarz do Mamy dowód z sądu! Cezary Kucharski faktycznie pozwał Roberta Lewandowskiego

  Podejrzewam, że jest coś na rzeczy! Nie wierzę aby Kucharski się wyłożył blefując! Podejrzewam, że Kucharski ma pewne haki na Lewandowskiego! TO KONIEC UCZCIWOśCI? A niektórzy pytają dlaczego Lewandowski nie potrafi grać w reprezentacji! Otóż lepiej niż w reprezentacji gra w reklamach oczywiście za miliony! Panie Lewandowski a może zamiast pana w reklamach zagrała by osoba z Domu Dziecka. Pan podpowie tym reklamodawcom. Niech pan nie będzie taki pazerny! Byłby to dla niej dobry zastrzyk na wejście w dorosłe życie! CZEKAM NA FINAŁ PO CZYJEJ STRONIE JEST RACJA!

 • Andrzej Lipiński napisał/a komentarz do Puchar Świata w Wiśle. Bójcie się rywale! Kamil Stoch już odpalił petardę

  @myto: Tatuś Kota jest chyba w Polskim Związku narciarskim to synalka biorą aby nie musiał iść do roboty a tu kadrowe i na masełko wystarcza! DNO!!!!