Nev - lubi

 • Nev lubi Komentarz

  Wlazły jak trzeba to robi z własnej ręki prawdziwą wyrzutnię rakiet :)

 • Nev lubi Komentarz

  Pogorszyła się gra naszej reprezentacji- to fakt. Ktoś z drużyny ubył, ktoś przybył.Nie wszystko się zazębia. Trzeba poprawić szczegóły, bo to jest zegarmistrzowska gra w rytmie, tempie i super precyzji.Na to pracuje się latami od młodzika do dojrzałego gracza. Ten kto gra lub grał w piłkę ręczną wie doskonale o czym mówię. Śmieszą mnie wyliczanki Wislandera (sorry ale śmieszą) i złoszczą podłe wywody Wawiaka. Nie przegrywamy z frajerami. Toczymy równe pojedynki z czołówką świata piłki ręcznej,My Polacy - liliputy szkolenia młodzieży i ilości szkolonych zawodników.My biedacy, których stać na kilka (3-4) profesjonalnych klubów.
  Nie zawsze wygrywamy. Trener to nie cyborg, żyje meczem gdzie emocje sięgają zenitu (niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego co przeżywa trener), czasem popełnia błędy. Wenta popełnia ich stosunkowo mało. Igrzyska Olimpijskie były i są marzeniem każdego sportowca. Myślicie, że Wenty nie? Robi gość dobrą robotę i zna się na niej lepiej niż wszystkie mądrale z tego forum razem wzięci.
  Jest to dobra chwila by pomyśleć o tym co zrobić by było więcej młodzieży, przecież bardzo utalentowanej, w piłce ręcznej. Co zrobić by było więcej szkolących? Co zrobić by było więcej zaangażowania i pomocy fanatykom - trenerom piłki ręcznej w gminach i miasteczkach. Szczypiorniak to w jakimś sensie nasza narodowa gra. Co zrobimy by utrzymać i rozwijać jej chlubę?

 • Nev lubi Komentarz


  Wenta to trener któremu trzeba oddać szacunek za to co zrobił dla Polskiego szczypiorniaka, to samo należy się wszystkim jak to nazywacie "emerytom" czyli: Jurasikowi, Tkaczykowi, Bieleckiemu itd. ze emocje i sukcesY które nam dostarczyli.
  Ale fakt jest faktem, że od jakiegoś czasu słowo "sukces" nie kojarzy się już z naszą drużyną narodową. Prawdą jest też to, że skład trzeba radykalnie odmłodzić (zaraz pewnie przeczytam, że wypisuję herezję podając takie a nie inne nazwiska).
  Jak na moje Jurasik powinien odejść a na jego miejsce wskoczyć mógłby Orzech który już pokazał, że nie boi się grać. Kuchczyński też nie pokazuje niczego (ale nie wiem kto mógłby wskoczyć za niego). Bielecki niestety już jest rozpisany przez każdego bramkarza i nawet jego petarda już mu nie pomaga dlatego też powinien opuścić reprezentację. Tkaczyk to już nie jest tym samym zawodnikiem a jedynie ma przebłyski w czasie meczu.
  Wiadomo, że nie można wrzucić na głęboko wodę od razu wszystkich młodych i "niedoświadczonych" graczy jeżeli chodzi o wielkie imprezy. Ale młodych trzeba wprowadzać już teraz czy komuś to się podoba czy nie, bo oni będą musieli w końcu zagrać w kadrze czy ktoś to akceptuje czy też nie. A to jest najlepszy czas dla nich bo kadra tak czy owak sukcesów nie odnosi a chłopaki powinni się ogrywać.
  Nazwiska które widziałbym w reprezentacji na dzisiejszą chwilę to: Łyżwa, Szyba, Chrapkowski, Paczkowski, Orzechowski i człowiek któremu kadra się należy od dawien dawna-Kubisztal (od razu zaznaczę, że nie jestem z Płocka więc darujcie sobie ;) Kubisztal to po prostu solidny zawodnik na którego obraził się Wenta )
  Odejść natomiast powinni: Jurasik, Tkaczyk, Bielecki, Kuchczyński, Jachlewski, Lijek stary i Tłuczyński.
  Zostać powinni na pewno: Jureccy, Jaszka, młody Lijek, Rosa, Wiśniewski, (niedoceniany) Jurkiewicz.
  Takie jest moje zdanie.

 • Nev lubi Komentarz

  Fajny mecz, gratulacje za stworzenie fajnego widowiska zarowno dla organizatorow jak i dla naszych zawodnikow.
  Wg. mnie T. Rosinski zasluzyl sobie tym meczem na wyjazd do Hiszpanii, kosztem jednego z trojki Jaszka, Bielecki, Tkaczyk.

 • Nev lubi Komentarz

  Szkoda przegranej , ale dobrze , że to towarzyski , a nie kwalifikacyjny do IO.Plusem jest to , że Jurasik zaliczył świetny powrót,Lijewski był genialny.Rosiński również grał bardzo dobrze,Bartek Jurecki również. Martwi mnie Sławek , bo nie szło mu dobrze.Nie wiem co jest z Tkaczykiem , bo szło mu poniżej jego umiejętności.Ale od piątku znowu trzymam kciuki i dopinguję , bo prawdziwi kibice są przy drużynie zawsze !

 • Nev lubi Komentarz

  Wyrównany był meczyk, ale przede wszystkim trzeba poprawić krycie koła. Za dużo piłek dochodziło do Więcka. Środek obrony musimy poprawić, bo zbyt często nam się rozjeżdżała obrona na środku. Można wyróżnić Krzyśka Lijewskiego, Marcina Wicharego, Mariusza Jurasika i Tomka Rosińskiego. Nieźle momentami spisywał się Kamil Syprzak. Ale i tak widać, że to był sparing. Było dużo rotacji na pozycjach a w meczu o punkty będzie to wyglądało bardziej stabilnie.

 • Nev lubi Komentarz

  Na You Tube na oficjalnym koncie ME 2012 w Serbii są wszystkie mecze na żywo w lepszej jakości niż na itvp. Z angielskim komentarzem, ale jest ok. Konto na You Tube: "ehfeuro"
  Pozdro