Henryk - lubi

 • Henryk lubi Komentarz

  Kurła!
  Panie Koźmiński!!! Czy to wina Bereszyńskiego, że Brzęczek z uporem maniaka wystawiał go na lewej obronie?? Czy to wina Zielińskiego, że w każdym meczu miał grać na innej pozycji i robić co innego (abstrahując od tego, czy Zieliński mentalnie dorósł lub kiedykolwiek dorośnie do gry w kadrze)?? Czy to wina Klicha, że w drużynie Brzęczka miał grać robić zupełnie co innego niż w klubie?? Czy to wina Lewandowskiego, że przy "taktyce" Brzęczka, aby dotknąć w meczu piłki musiał się wracać na środek boiska?? Ect, ect...
  NO LITOŚCI!!!

 • Henryk lubi Komentarz

  tejot_tejot krótka i precyzyjna analiza lub jej streszczenie ...brawo.Dodam od siebie , że taktyka jaką stosował Brzęczek była stara jak świat a rozpracowana została już przez Majów
  Więc o co pretensje do piłkarzy , którzy w klubach pokazują jak grają!!??Milczenie Lewego pokazało wszystkie braki Brzęczka ale kultura Lewego nie pozwalała mu na więcej a odczytał to prawidłowo Boniek.

 • Henryk lubi Komentarz

  Jedynymi którzy dostają regularne pieniądze w kadrze to sztab trenerski... Zawodnicy dostają ewentualną premię za wyniki... Czyli to trener jest jedynym któremu nie zależy na wynikach kadry bo i tak pieniądze z kontraktu zostaną wypłacone...

  Taki Brzęczek na przykład będzie dostawał wypłatę i to nie małą z PZPN do końca roku... bo tak miał obowiązywać kontrakt... a Sousa też raczej za drobne ze swoim sztabem pracować nie przyszedł więc wygenerowany został podwójny koszt...

  A tak naprawde za brak wyników kadry odpowiada cały PZPN z Bońkiem i Koźmińskim na czele... Polska piłka jest w jednej z największych zapaści... System szkolenia zawodników archaiczny (pamiętający jeszcze trenera Górskiego) nie przystający do wymogów XXI wieku co od lat widać po wynikach (a raczej ich braku) w rozgrywkach pucharowych!

 • Henryk lubi Komentarz

  Kandydat na prezesa haha.
  Kolejna melepeta.

 • Henryk lubi Komentarz

  Brzęczek, dobre CV do pracy za granicą? Naprawdę? A jakieś osiągnięcia posiada? Jakiś nowatorski system szkolenia piłkarzy i schemat gry? Co osiągnął w piłce klubowej w Polsce? Jakoś tego nie widzę....

 • Henryk lubi Komentarz

  Kibice nie potrzebują " swoich Jurków" i dobrych , uśmiechniętych wujków na fotelu trenera kadry tylko gościa , który ma autorytet, jest fachowcem i chce zgotować piekło przeciwnikom na boisku i grać o pełną pulę. Dotarło ????

 • Henryk lubi Komentarz

  Próba przerzucenia części odpowiedzialności na zawodników to chwyt poniżej pasa. Co to za trener i co to za zarząd PZPN jeśli nie potrafią zapobiegać problemom, jeżeli powstaną to je rozwiązywać. Gdy Koźmiński, a wszystko na to wskazuje, zostanie prezesem PZPN to będzie kara i wielkie nieszczęście dla polskiej piłki i utrzymanie polityki Bońka.

 • Henryk lubi Komentarz

  PZPN najpierw Brzęczka zwalnia, a chwilę później jego przedstawiciele bronią go do upadłego. Paranoja w najczystszym wydaniu.

 • Henryk lubi Komentarz

  Problem polskiej piłki jest daleko bardziej złożony. Rzeczywiście mamy kilku bardzo dobrych zawodników na czele z wybitnym Robertem Lewandowskim. Cenię ich szczególnie za to co pokazują w swoich macierzystych klubach. Jakże inaczej jest jednak w kadrze, gdzie niestety nie wszystko wychodzi. To, że trener ustawia zawodnika trochę inaczej niż On gra w klubie wynika z wizji gry selekcjonera, ale też i możliwości pozostałych piłkarzy. Przecież nawet Lewandowski gra inaczej w reprezentacji niż w Bayernie, a przecież nie można rzeczywiście odmówić mu ambicji, ale nie strzela tylu goli co w klubie. To, że nie wygrywamy z topowymi reprezentacjami dla mnie jest jakby jednoznaczne …, na dzień dzisiejszy jesteśmy po prostu słabsi. W jednym z wywiadów chyba sam Robert Lewandowski wspomniał o tym. Jak poddamy analizie grę polskiej reprezentacji to chyba większość europejskich reprezentacji przewyższa nas techniką. Trafiają się nam dobre mecze i dobre akcje w poszczególnych spotkaniach, ale to jest raczej wyjątkowo. Kłania się więc szkolenie u podstaw, bo patrząc wokół nas wszystkie narody słowiańskie niestety nas w tym przewyższają, jeżeli chodzi o wyszkolenie indywidualne zawodników. Oczywiście są wyjątki od reguły, ale tylko potwierdzające moją tezę. Ja oczywiście życzę nowemu trenerowi Sousie, żeby potrafił wykrzesać z zawodników jak najwięcej, ale na tą chwilę rzeczywistość jest taka a nie inna. Wierzę mimo wszystko, że reprezentacja Polski pokaże jeszcze sporo dobrej piłki wbrew temu co napisałem.

 • Henryk lubi Komentarz

  A ja wam mówię, że taki był plan. Gdyby wywalili Brzęczka po blamażu w LN, to nikt z górnej półki by go juz nie przyjął na selekcjonera. Brzęczek straciłby wizerunkowo. Byłby to
  jasny sygnał, że poniósł klęskę, a teraz świat zajmuje się innymi problemami i sprawa Brzęczka przejdzie gładziutko i bez większego wstydu dla niego. Swoją drogą zmiana trenera to BARDZO dobra decyzja strategiczna dla Reprezentacji.

 • Henryk lubi Komentarz

  nawet najlepszy piekarz z takiej mąki nie zrobi dobrego chlebka !!!

 • Henryk lubi Komentarz

  Ciekawe kogo Boniek powoła na selekcjonera?. Trudno nie zgodzić się z Tomaszewskim, że selekcjonerem powinien zostać ktoś z zagranicy, ale pod warunkiem, że będzie to klasowy trener z najwyższej półki. W końcu mamy zawodników z ogromnym potencjałem, a reprezentację znacznie poniżej swoich możliwości.

 • Henryk lubi Komentarz

  Panie Boniek a jak to wyglądało jak go wywalaliście? Dotknął zębami podłogi, czy raczej dostał odprawę 3x60 000 złotych??? I mieszkanie na nowy start...:):):)

 • Henryk lubi Komentarz

  pierwszy raz przytaknę Tomaszewskiemu...zawodników mamy na wysokim poziomie grających w swoich klubach w pełnym wymiarze czasowym i odgrywają tam ważne role. Jest obecnie najlepszy napastnik na świecie...trzeba kogos kto poukłada te wszystkie klocki w całośc imoze być fajny efekt. czasu jest mało, ale wierze że to sie uda...:)

  malkontenci, marudy , pesymiści i nieudaczniki zyciowe jakich jest wielu w komentarzach-serdecznie was pozdrawiam :)

 • Henryk lubi Komentarz

  To nie jest żadna LEGENDA tylko Kamil Kosowski.
  Proszę więcej nie mylić Kosowskiego z Lubańskim!!!

 • Henryk lubi Komentarz

  Legenda, uśmiać sie można

 • Henryk lubi Komentarz

  No niestety, przy takim poziomie sabotażu ze strony Bońka, to żaden piłkarz nic by w tej dziedzinie nie ugrał. Mamy selekcjonera bez doświadczenia międzynarodowego, który większość kariery spędził w pierwszej i drugiej lidze, który nie jest w stanie nic powiedzieć o założeniach taktycznych, który wpuszcza na boisko puszcza ludzi, którzy powinni zostać domu i jeśli raz na trzy mecze coś im wyjdzie, wtedy mówi "no widzicie, kto miał rację?", a mimo to nie wylatuje na zbity pysk po tym, co pokazuje w każdym kolejnym meczu z silniejszymi drużynami, gdzie gwiazdy europejskich klubów wyglądają razem jak hm, klub z pierwszej lub drugiej ligi. Na pocieszenie zostaje nam to, że Messi też ani mistrzostw świata, ani nawet Ameryki Południowej nie zdobył i nie zapowiada się na to w przyszłości.

 • Henryk lubi Komentarz

  ...w tym wypadku nie trzeba być ekspertem aby stwierdzić oczywiste że jest Lewandowski ,bramkarz i reszta drużyny średniej jakości i wszystko w temacie

 • Henryk lubi Komentarz

  Robert: przykro mi ale niestety nie masz szans zdobyć cokolwiek z polską reprezentacją.

 • Henryk lubi Komentarz

  A niby kiedy Bobku wygrywali?Pewnie o pietruchę tylko.No i oczywiste jest jeszcze z kim niby wygrywali.Mając za partnera w ataku G.Lato lub Gadochę pewnie by wygrywali z najlepszymi...jak kiedyś.Dzisiaj z Mylikiem lub Innymi aktorami niesensownej gry w gałę to może wygrać...kubeł zimnej wody na rozgrzany od marzeń łeb.Lewandowski to przecież napastnik i to uznany przez ekspertów z całego świata ale sam niczego nie wygra.Do tego potrzeba zespołu ale skąd u licha mają o tym wiedzieć zakute łby?