niktważny - lubi

 • niktważny lubi Komentarz

  Brawo Panowie za Godne reprezentowanie Polski. Można było obstawiać jakimi bęckami się skończy (a skończyło się całkiem niewinnym -12)... daliście pokaz walki której np. kopaczom permanentnie brakuje. Polski kosz jest europejskim co najwyżej średniakiem. To była walka z prawdopodobnie drugą siłą świata. Były momenty, że kroku dotrzymywaliście a nawet śliczne -4... ale to nie nasza moc tylko hiszpańskie rozprężenie które podrażnione potrafi takie wyskoki szybko z nawiązką odrobić. Walczyliście na ile umiejętności stało. To co osiągnęliście i tak jest dużym sukcesem. Obyśmy potrafili na jego bazie coś zmienić bo dyscyplina widowiskowa i zaniedbana na polskim gruncie. Tylko niepoprawni optymiści mogli liczyć na nawiązanie prawdziwej walki z ESP.

 • niktważny lubi Komentarz

  Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że oglądałam inny mecz. Przecież Hrycaniuk zagrał jak na niego świetny mecz. Sokół dał świetna zmianę i pokazał waleczność, a Kulig w III kw. robił różnice. Tylko... my graliśmy z Hiszpanią, druga drużyną świata. To było za mało na wygraną. Przez 38 min. walczyli. I to należy docenić.

 • niktważny lubi Komentarz

  Pewnie że moga być dumni ,może w najbliższej przyszłości młodzi Polacy pokochają wszystkie dyscypliny zespołowe tak jak Hiszpanie i nie tylko footbool ale i basket nie zapominając że w siatce ciągle jesteśmy najlepsi a jest jeszcze piłka ręczna ,hokej itd

 • niktważny lubi Komentarz

  Myślę że zagraliśmy mimo porażki najlepszy mecz na tych Mistrzostwach.
  Hiszpania jest po prostu silna.
  Może zabrakło trochę zimnej krwi kiedy przecież nie raz zbliżyliśmy się na 4-6 punktów, by zagrać lepiej kolejną akcję, bo My nie trafiliśmy a potem Hiszpanie 2-3 akcje i znowu było 10-12.
  Ale naprawdę wielkie brawa Panowie, jesteśmy z Was dumni i niech Polska koszykówka się rozwija:)

 • niktważny lubi Komentarz

  Czy oglądałeś mecz? (jeżeli nie, to dalsza dyskusja sens ma umiarkowany)
  Jeżeli tak, to czy Twoim zdaniem było zaangażowanie w grę naszej reprezentacji? I walka na miarę sił, umiejętności, możliwości?
  Czy naprawdę piszesz takie przesadzone i krzywdzące oceny tylko dlatego, że kamery nie pokazały Ci "na twarzach naszych zawodników po meczu... sportowej złości"?!
  Trochę przerysuję - seppuku byłoby na miejscu? :-)
  Wiem, znam to, "mierz wysoko" (sam często o tym mówię), jednak moim zdaniem właśnie dzięki tej maksymie drużyna jest tam, gdzie niewielu wierzyło, że będzie.
  P.S.
  A z tym szacunkiem też trochę przesadzasz - kolejne zdania wskazują na zupełnie coś innego... Pal licho, jeśli idzie o mnie, ale szacunek za grę na tych mistrzostwach reprezentacji się należy.

 • niktważny lubi Komentarz

  Kwintesencja buractwa. NaturalBornIdiot

 • niktważny lubi Komentarz

  Ambicji i walecznosci niech od was ucza sie nasi kopacze... Brawo Polska.Zagraliscie super mecz .To byla jednak Hiszpania.A niby b.zle zagralismy z Argentyną....Popatrzciergentynczycy zrobili z faworyzowaną Serbią.

 • niktważny lubi Komentarz

  Jeszcze słówko do panów redaktorów odnośnie tytułu- " w Orlenie Wiśle". Czy wy nie słyszycie jak to brzmi? Zaraz zaczniecie pisać "w KGHM-ie Zagłębiu", "Vivie Kielce" i inne tego typu wynalazki. Ja wiem że pan Nowiński lubi używać nazwy klubu w ten sposób, ale akurat w tym aspekcie nie jest to najlepszy autorytet.